• - Cena
    • - kvalita

Bol som až prekvapivo spokojný, v hektickom predvianočnom čase to fungovalo perfektne.
    Aj v budúcnosti.
    PF 2017

• podrobná špecifikácia produktu
    • viac možností filtrov pri vyhľadávaní produktov
    • nezaregistroval som aspoň základné recenzie vhodnosť účelu použitia pre laika

• Rychla dodacia doba
    • Ziadne

• Komunikacia

• Najlepsia cenu na trhu.

Kupoval som harddisky a tento obchod ponukal suverenne najlepsiu cenu na trhu.
    Trochu som sa obaval pripadneho poskodenia prepravou, ale tovar bol vyborne zabaleny - hruba penova vystielka, takze disky funguju na 100%.

• lákajú na nízke ceny
    • ponúkajú tovar ktorý nemajú na sklade aj keď uvádzajú že je na sklade

Lákajú na nízke ceny ale aj tak žiaden tovar nemajú. Pri tom pri každom produkte je napísané že je na sklade a nieje. Zaplatila som vopred za tovar a oni že ho nemajú a tak mi vrátia peniaze až za 7 alebo 10 dní čo je dosť dlhá doba na to že to potrebujem do Vianoc. Tento obchod 0 bodov.

• Nízka cena
    • Tovar ktorý mal byť na sklade a ktorý ponukajú neni na sklade

• Cena, ale tovar nemajú.
    • Jeden tovar a dve ceny samozrejme tu lacnejšiu nemajú.Odpíšu že sa ozvú ale neozvú sa,kúpil som inde.Do teraz neviem čo je s objednávkou.Ešte že som neplatil dopredu.

Veľa tovaru za moc dobrú cenu oproti iným ale nie je záruka že ho aj majú.Staré ceny ktoré nie sú aktualizované preto sa vyskytujú niektoré položky duplicitne a v prehnane dobrej cene.Kto neplatí dopredu a má čas, môže skúsiť možno bude mať viac šťastia ako ja.Po osobnej skúsenosti bohužiaľ nemôžem tohto predajcu odporúčať.

• Nič tovar jednoducho nemajú.
    • Ten istý tovar 2x a za inú cenu ,samozrejme lacnejší nemajú.Lákajú na dobrú cenu a tovar nikde.Majú tam pekný bordel.Do vianoc tam nič za dobrú cenu nekúpite.

Objednal som tovar na základe veľmi dobrej ceny bohužiaľ iba na stránke.

• televízor ok. Len neviem načo ho stale ponúkajú ked ich nemajú.

0 bodov. Stále ponúkajú tovar čo nemajú.

• Niektorí zamestnanci na predajni sú veľmi dotieraví

Tovar som objednala cez shop z domu s doručením na predajňu.
    Objednávka bola vybavená promptne a rýchlo, som spokojná, doporučejm.
    Jedine z čoho som bola prekvapená, že zamestnanci Vás nenechajú v kľude si prejsť predajňu, ale sú Vám stále za pätami, z čoho som bola veľmi nervózna a neviem, či by som si sa tam niečo kúpila.

• doporučujem nákup v tomto ochode. Kvalita + najnižšia cena

• Dobrá cena

Stojí za vyskúšanie

• Cena ale ked sa pokazí vyrobok tak treba rátat s tym ze slovenski distributory Vám neuznajú reklamáciu.
    • Nevyriesená reklamácia :(

Neriskovala by som este raz!!

• Prehľadný a dobrý výber tovaru
    • Tovar, ktorý ponúka obchod nebol a bol uvedený v ponuke

Nepáčilo sa mi, že tovar, ktorý bol v ponuke a ktorý som si objednala nebol. To znamená, že obchod neaktualizuje ponuku tovaru.

• bezkonkurencna cena
    • trocu dlhsia dodacia lehota

• neschopný ľudia

Nikdy nič neobjednávať

• nic
    • Vsetko. Keby sa dalo dat menej ako 10%, tak to die do minusu. Ponuknuty artikel za dobru cenu po objednani vobec nedorazil, ziadna komunikacia ci odpoved na maily..jednoducho take slovenske. Absolutne neodporucam, niekto si tu robi co chce.

Totalny odpad.

• dobré ceny