Objednala som si rýchlovarnú kanvicu, prišla úplne rozbitá, vrátila som ju a odvtedy žiadna komunikácia!!! Peniaze ani kanvica nikde...Určite tu bude podobných prípadov viac, telefón majú nedostupný, nereagujú na maily. Je to podvod!!!!

• super cena

obchod je o.k. dodacie lehoty trocha pozadu ale to kôli dodavateľom. Ale to mi oznamilivopred.

• komunikácia
    • najlepšia cena

odporúčam

Krásne sviatky Vám praje ELLAND

• Vinikajuca komunikacia, ak je problem s dodoanim okamzite info bez zdrzania. Ziadne problemy so stornom ak tovar nestiha prijst.

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Želáme Vám krásne sviatky.

• Najlepšie ceny
    • Doba dodania.

Ok.

Dobrý deň p. Stanislav.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Email nefunguje,jakákoliv komunikace nemožná.Neragují na nic,takže POZOR

objednal jsem si,přišlo potvrzení,ale jak zjistili,že chci platit dobírkou a né kartou,veškerá komunikace utnuta a neragují.TAKŽE TED PŘED VÁNOCI POZOR.Stránky v češtině jsou mimo provoz a ani kontakty údajně neexistují.

Reakcia obchodu elland.cz

Vážený neprajník / konkurencia.

V prípade že skutočne nemáte u nás zrealizovanú objednávku, poprosíme Vás aby ste svoj voľný čas využili inak ako poškodzovali meno našej firmy. U nás ste nenakupovali, preto nemáte s nami žiadne skúsenosti, ktoré by ste potom mohli zhrnúť do recenzie. Bohužiaľ aj takýto neprajní ľudia ako Vy sú na zemi a myslíme si že žiadny zákazník sa nenechá odradiť takouto "zmysluplnou" vymyslenou recenziou. Každopádne aj Vy ste len človek preto Vám želáme v živote veľa úspechov.

S pozdravom ELLAND

• oveľa výhodnejšie ceny oproti konkurencii
    • nepoznám

jednoznačne odporúčam tento eshop

• vyborna cena
    • sirsi sortiment

S kupou som bol spokojny, výrobok na mna zaposobil dobre (vyskusany - funguje), je to vianocny darcek, preto este neviem posudit, ako bude fungovat v plnej prevadzke.
    Rychle dodanie, 7 dni.

Reakcia obchodu elland.cz

Ďakujeme za Vašu recenziu :)

S pozdravom ELLAND

• Pokiaľ by som mal možnosť využiť aspoň jednu výhodu
    • Asi tu ide o to že je obchod český

Nemám zatiaľ žiadne skúsenosti k zhrnutiu

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Po tel. rozhovore s Vami, Vám bola objednávka zrušená, nakoľko tovar u dodávateľa bol vypredaný a nemali sme info kedy bude tovar znovu naskladnený. Túto informáciu sme Vám podali v čo najkratšom možnom čase. Nakoľko fungujeme len ako e-shop, nemáme kamennú predajňu odkiaľ sa tovar rovno expeduje, Všetok tovar nám chodí od dodávateľa a ten mal tovar žiaľ bohu vypredaný. Za pochopenie ďakujeme

• Dobré ceny
    • E.shop je dost neprehladny a chybaju popisky, teda k tovaru co som hladal, chybali.

Ma dobre ceny, len si treba o tovare prestudovat niekde inde a tu ho kupit. Doporucujem

Dobrý deň p. Jozef,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu.

S Pozdravom ELLAND

• Dobré ceny
    • Neviem

Kľudne nakupujte, všetko je ok

Dobrý deň pani Viera,

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Prajeme pekný deň.

• Ziadne!
    • Ponukaju nieco co nemozu dodat,doknca by som povedal,ze praktiky tohoto predajcu zavanaju s klamanim a zavadzanim zakaznika!!!

Nedoporucujem!!!

Dobrý deň p. Bago,

Vaša recenzia nám nepríde v celku primeraná. Tovar ktorý ste si u nás objednali sme nemali priamo skladom nakoľko fungujeme len ako e-shop a kamennú predajňu nemáme. Všetok tovar je na sklade u dodávateľa. Bol ste e-mailom uvedomený že nás to mrzí, bohužiaľ dodacia doba by sa mala o pár dní predĺžiť kým by tovar došiel od dodávateľa. Bol by Vám doručený, avšak Vy ste Vašu objednávku stornovali. Našich zákazníkov nezavádzame a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním sú dopredu informovaní.

• Dobrá cena.
    • Dlhšia doba dodania.

Doporucujem.

Dobrý deň p. Jurko,

S pozdravom Tím ELLAND

Obchod je v poriadku komunikácia dobrá len kurierska služba Geis
    mi držala tovar dva dni dlhšie ako mi to malo prisť musela som ich obvolávať a žeby nebolo málo autosedačka mi prišla v stave že keď som ju rozbalila tak odlietavali z nej úlomky zo zadnej časti bola poškodena.

Dobrý deň p. Paťa,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácie. V mene prepravnej spoločnosti s ktorou spolupracujeme sa Vám ospravedlňujeme. V takomto prípade nás vždy treba kontaktovať aby sme podali sťažnosť a uplatnili si reklamáciu za poškodený tovar priamo v prepravnej spoločnosti.
    Ďakujeme

• -cena
    • -komunikácia
    • -doba dodania

Obchod je určený pre tých čo objednávajú s dostatočným predstihom , pretože doba dodania je teda dosť dlhá /v mojom prípade 11 dní/, ale tá cena je SUPER.

ďakujeme za Vaše hodnotenie,

Bezproblemov

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme za Vaše hodnotenie na heureke.

• Dobrá cena
    • Neviem sa informovať o stave objednávky

Nemam problém len očakávam informácie v prípade ze tovar nieje vyexpedovany alebo dodaný do času aký máte stanovený na stránke.

Reakcia obchodu elland.cz

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Vždy sa samozrejme snažíme urobiť čo najviac k spokojnosti zákazníka. Stále sa učíme a zdokonaľujeme aby sme zredukovali na minimum aj takého situácie.

• super ceny
    • potvrdili objednávku ale po 10 dňoch ešte nedodali

naj cena ale neviem či dostanem objednaný tovar

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa dlhšiu dodaciu dobu, mali sme problém s naskladnením tovaru, tovar by ste mali už mať.

Za trpezlivosť a pochopenie ďakujeme

• nákup cez internet
    • dlhšia doba dodania tovaru

celková spokojnosť

Reakcia obchodu elland.cz

Ďakujeme za Vašu recenziu.
    Nakoľko sme e-shop, nemáme priamo tovary na sklade, preto udávame trošku dlhšiu dodaciu dobu.

S prianím pekného dňa Elland.

• online monitoring objednávky

bežný, priemerný

ďakujeme za Váš názor.
    Sledovanie stavu zásielky je možné len vtedy keď ste u nás ako registrovaný zákazník. Za pochopenie ďakujeme