• Rýchle dodanie, tovar bol v poriadku

• Objednany tovar mi este neprisiel, nemam ziadnu informaciu v akom stave je moja objednavka. Doba expedicie mala byt do tyzdna, uz to budu skoro dva tyzdne, preto mi to pride zavadzajuce. Este pred objednavkou som sa pytala na upresnenie rozmerov, dodnes mi neprisla odpoved, napriek tomu som si tovar objednala.

• rychle dorucenie, dobre zabalene,

som nová zákazníčka, zatiaľ neviem posúdiť kvalitu výrobku

super, odporúčam!

• veľmi rýchle dodanie, úžasný prístup zo strany spoločnosti

veľké poďakovanie za rýchle vybavenie, vďaka ktorému som mohla urobiť radosť môjmu vnúčikovi,

Elena

Veľký, krásny výber.. Rýchle dodanie veľká spokojnosť..

S obchodom som bola velmi spokojna. O vsetkom ma hned informovali, tovar bol doruceny rychlo. Len zial som ho musela vratit, lebo som hladala iny odtien nausnic. Ale peniaze mi hned vratili. nebol ziaden problem.

Rychle dorucenie - spokojnost

Tovar prišiel nepoškodený, kvalitné zabalený a zhodný s obrázkom.Vrelo odporúčam

Sľúbené dodanie tovaru do 14 dní nebolo dodržané.Po 3 týždňoch mi ale aspoň zavolali,že mnou objednaný tovar neprišiel a ani do Vianoc nepríde.Musela som na poslednú chvíľu hľadať inde.Škoda.

• široky sortiment, dobre ceny, rychla a spolahliva komunikacia v pripade zmien v objednavke

• Velmi ochotný prístup

Nič

• Som veľmi spokojná s tovarom, kt. dorazil, hneď na druhý deň. Veľmi príjemný a ústretový predajca.

• dobra cena
    • kvalitny tovar
    • rýchlost
    • velky vyber tovaru
    • přehled pěkný
    • hodinky ještě nemám

po ujištění že je zboží objednáno deset dní po objednávce pak již žádné info a ani zboží po 47dnech.

nevím čím to je ale recenzi zadat nemůžu. Nicméně po ujištění že zboží přijde i do ČR jsem dne 21.12.2016 objednal dámské hodinky. Dnes je 5.2.2017 a hodinky stále nikde. nevadí

• Kvalita a rychlosť dodacej lehoty. Poobede som objednal a na druhý deň doobeda som to mal.
    • Neviem

Kvalitný obchod

Obchod má široký výber šperkov, aj takých ktoré na ťažšie zoženú.Spoľahlivé jednanie.

spokojnost