• Rýchle dodanie tovaru

• rychlost dodania
    • vyhodna cena

rýchle vybavenie objednávky, tovar za dobré ceny, krásny moderný obchod, milá obsluha

• velke mnozstvo tovaru
    • siroky zaber vyrobcov
    • vyhodne ponuky
    • rychlost dodania objednaneho tovaru
    • moznost vyzdvihnutia priamo na predajni
    • platba na predajni pri vyzdvihnuti tovaru

SIKO ma sklamalo svojim postojom k zákazníkovi. 18.3:2024 som si objednal batériu s osobným vyzdvihnutím na Galvaniho ul., kde batéria nebola síce na sklade, ale ako písali: "je na ceste, očakávame 20.3.2024". Povedal som si OK, počkám tie dva-tri dni. Ale 20.3.2024 už bolo na stránke: "je na ceste, očakávame 20.5.2024". To ma nepotešilo a keďže bolo uvedené, že batériu majú na Boroch, položil som otázku na SIKO, či budem čakať do 20.5.2024, alebo presunú batériu z Borov na Galvaniho. Odpoveď zo SIKO, že budem čakať, lebo presuny oni v rámci predajní nerobia. S mierne zvýšeným tlakom som urobil novú objednávku 20.3.2024 s osobným odberom na Boroch. A čuduj sa svetu, batéria bola v priebehu pár minút pripravená k odberu. Tak som si ju bol na Bory vyzdvihnúť. A ešte niečo. Na objednávke z 18.3.2024, ktorú som nezrušil, som zo strany SIKO doteraz nebol upozornený, že batériu dostanem až (možno) v máji. Taktiež nerozumiem, na základe čoho si SIKO účtuje "dopravné" 1€ pri osobnom odbere, hlavne keď presuny v rámci predajní nerobia. A na záver prečo zaokrúhľuju výslednú sumu, keď som platil kartou. Z 19,49€ bolo zrazu 19,50€. Nazvali to žľavou -0,01€. Ha, ha. Sorry, ale mňa ste sklamali.

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Omlouváme se za komplikace s dlouhou dodací lhůtou.
    Při prodeji zboží uvádíme pouze orientační doby dodání, o kterých jsme informování přímo od výrobců/dodavatelů.
    Snažíme se dělat maximum proto, aby k nám zboží dorazilo v co nejkratší době, stále jsme ale závislí na informacích a přístupu výrobce. Všechny naše pobočky jsou zásobeny z centrálního skladu, mezi jednotlivými pobočkami nepřevážíme. Pokud je zboží na dané pobočce skladem, tak zboží máte ihned k dispozici. Pokud není, tak převoz z centrálního skladu na pobočku trvá 5-7 pracovních dnů. Pokud není skladem ani na centrálním skladě, tak se nejdříve čeká na zaskladnění od dodavatele ( to je ta informace, že "očekáváme 20.3.2024") a poté dojde k převozu.
    Posílal jste nám dotaz na dostupnost produktu, dostal jste informaci jako nový zákazník, tj. 20.5.2024. Kdyby jste však kolegyni sdělil, že již u nás objednávku máte, tak by jste dostal informaci, že se Vaše zakázka již čeká na zaskladnění na centrále, jelikož bude vykryta z dodávky, která již v tuto chvíli dorazila. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Budu Vás kontaktovat ohledně duplicitní objednávky emailem.
    S pozdravem, Helena Koubová

• Velmi dobra kvalita
    • Dlho sme čakali na tovar ktory už na sklade

Nazvy produktov/baterii na webe su popisane nejasne, namiesto jasne definovanej funkcie CoolStart a jasneho rozlisenia v nazve ma nazov baterie nejake vyrobne cislo. Tazko sa porovnava, resp. nie je porovnavac. Clovek lahko nieco prehliadne a objedna zle. Technicky nakres neobsahoval udaj o tom ze funckia CoolStart otaca paku batrie len o 90 stupnov dolava.
    Velmi dlhe cakacie doby na tovar skladom (4-5 dni). Konkurencia mala tovar na odber okamzite.
    Na vydaji tovaru zamestnanec sucho zahlasi "tuto to podpiste!", ani buu ani muu..
    Podobne odmerany pristup pracovnika pri vrateni tovaru na predajni v BA Galvaniho.

Zla skusenost, takto sa to nerobi..

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

Vážený zákazníku,
    Informace u produktů se snažíme pravidelně doplňovat. Pomoc s výběrem Vám můžeme na naší zákaznické lince
    mocí telefonu, mailu nebo chatu. Technické nákresy dodává přímo výrobce.
    Zboží, které jste si objednal, bylo skladem na centrálním skladě, který máme v Jižních Čechách. Převoz na pobočku
    trvá 5-7 pracovních dnů. Rychlejší je určitě objednávka přímo na adresu pomocí dopravce. Dopravci si pro zásilky jezdí
    každý pracovní den. Za pracovníka skladu se omlouváme, určitě to šlo udělat lépe. Budeme se snažit, aby jste si z příští návštěvy u nás odnesl příjemnější dojem.

S pozdravem, Helena Koubová

Samotný obchod Siko chválim je super ale dopravná spoločnosť ktorá mi mala doviesť tovar je jedno veľké sklamanie.

• Rychlost

• Sikoo uz x-ty nakup a vzdy max spokojnost
  • tovar neprišiel

• Cena/kvalita
    • Tovar skladom

uplne super. Rýchlo som potreboval rýchlo som dostal.
    Kúpeľňa rozostavaná preto sa mi to hodilo
    Fain, ďakujem

• rýchlosť doručenia

• Rozmanitosť tovatu
    • Rýchlosť a bezproblémovosť objednania/doručenia
    • Produkt sme objednávali podľa rozmerov predošlej záchodovej dosky, záchodová doska je žiaľ o čosi kratšia ako predošlá, vrátenie tovaru nebolo z hygienických dôvodov možné, hoci sme dosku len rozbalili a nebola namontovaná.

Tovar sme vyzdvihli cez Packetu, dorazil za pár dní, všetko precízne zabalené.
    Zatiaľ vodovodná batéria nie je nainštalovaná ale veríme že značka Grohe nesklame.

• Rýchlosť
    • Príjemný personál

• Cena, výber online, vyzdvihnutie na ľubovoľnej predajni

• žiadny problém nebol

Spokojnosť. Odporúčam nákup cez eshop siko.

Pekný deň, som veľmi spokojná. ochotní pracovníci aj pri objednávaní tovaru.