Velmi sa mi pacila komunikacia so mnou, vsetko popisane kedy ,kam ,kym a co poslali, co vela inych obchodov nerobi.

• dobré ceny rychlost doručenia
    • nezistil som

• široký sortiment, rýchlosť jednania , výborná cena
    • nemá

vždy maximalna spokojnosť

• Výborna komunikacia o chcenom tovare.
    • Nedostatočný návod.

Férova komunikacia, rýchlosť dodania.

• ťažko dostupné veci v iných obchodoch
    • ešte nemá všetko čo som potreboval ale vedúci prisĺubil že bude aj to

• N sklade bol tovar ktorý som zháňal dlhší čas a pozitívne ma prekvapil prístup predajcu ktorý mi telefonicky poradil že mi stačí kúpiť len komponent a nemusím kúpiť celé zariadenie a tým aj ušetriť.
    • Bol to môj prvý nákup takže podľa vyjadrenia vyššie slabiny zatiaľ žiadne.

Bol to prvý nákup a bol som spokojný. Tovar od objednávky mi bol doručený za 24 hodín. Takže spokojnosť.

• nízka cena
    • čas doručenia

Tovar dodaný rýchlo a s perfektnou logistikou.

• Veľký vyber a skladové zásoby,nízke ceny,rýchle doručenie...

Odporúčam!

• tovar ktory nie je nutne kupovat len v autorizovanom servise

kvalitny obchod, rychle dodanie a ochota aj poradit

• Ponuka široký sortiment výrobkov, aj predajcovia vedia poradiť a navrhnúť výhodné riešenie

• cena a kvalita
    • nemá

veľmi dobrý

• Rýchle vybavenie požiadavky
    • Neviem o žiadnych

Som velmi spokojný

Vypadli mi gumené tlačídka a v servise mi povedali, že si musím dať vyrobiť nový klúč v cene okolo 180 eur. Lenže okrem vypadnutých tlačidiel všetko fungovalo tak ako má . Odporučili mi používať náhradné klúče a keby sa mi tie taktiež pokazili (vypadli tlačidlá), až potom pristúpiť k výrobe nového klúča. Skúšal som hladať na internete a našiel som to, čo som inde nemohol nájsť. Pri výmene pôvodné tlačidka boli umiestnené z vnútra modulu diaľkového ovládača, tieto sa dávajú na vrch. Do obalu klúča pasujú, len pri zatváraní a kompletizovaní klúča je to trochu hrubšie, takže to trochu tažšie ide zavrieť a trochu to aj španuje obal. Tak som to obrezal a pasovalo to. Takže klúč je v poriadku a funguje tak ako má. Takže s poštovným ma to stálo 5 eur, a ušetril som asi 180 eúr za výrobu nového. Kúpim si ešte jeden kus do zásoby.

• - odbornost personalu
    • nepoznam

Kupujem lebo je jasny e-shop a bezproblemova komunikacia

• veci ktore sa tazko zhanaju a hlavne vacsinou sa musia kupovat cez eabay a podobne ceny
    • slaby popis tovaru a moznosti tovaru ohladom na laika.

celkom rychle dodanie,dobre ceny len kvalita je nie moc dobra.oba kluce som musel zvnutra brusit aby som dostal ovladace dnu a hlavne u renault startovacej karty prilis tvrdy bod stlacania dialkoveho pricom ohybam plosak karty ktory stoji 150e.

ano

• .
    • .

Dobrá cena

• Tovar, ktory nie je lahko zohnat mate na sklade a navyse bol doruceny presne podla dohody - na druhy den.
    • Cena objednaneho tovaru bola 4.50€, tento isty tovar som kupoval priblizne pred tyzdnom v inom obchode za 2.16€, no kupil som posledne kusy, cize uz vypredane. Toto povazujem za horsiu skusenost.

Velmi dobry prehlad na stranke, so sirokym sortimentom a jednoduche, komfortne objednanie z domu spoza PC. Informacie ohladne stavu objednavky chodia na mail a teda je dobry prehlad o tom, ci je vsetko tak, ako ma byt. Tovar bol doruceny tak, ako bolo dohodnute - na druhy den, co povazujem za plus, pretoze na SK je viac slubov ako skutkov co sa tyka surnych objednavok.