• arogantný predajca
    • totálna neochota
    • 0 bodov čo sa týka pomoci s výberom tovaru
    • predajca prišiel vyhodiť zákazníka za telefonovanie v predajni o veľkosti menšej výrobnej haly...
    • pri zmienke že o tejto skúsenosti napíšem recenziu mi predajca povedal : " môžete, aj tak to nikto nečíta"

Toto som ešte v živote nikde v žiadnej predajni nezažil. Predajca totálne arogantný a drzý. Od začiatku bolo vidieť, že sa mu ťaží čo i len ísť vziať katalóg, kde by mal nájsť akýkoľvek parameter pre tovar o ktorý som mal záujem. Pri výbere tovaru som následne telefonoval, aby som sa poradil a daný predajca dokoca za mnou prišiel, aby som s tým prestal v jeho predajni - vraj ho vyrušujem. No niečo nehorázne a zakončil to tým, že mi povedal aby som vypadol z predajne - kvôli telefonátu v predajni, ktorá je veľká asi ako menšia výrobná hala prosím pekne :D .....

Oblúkom okolo tejto predajne !!!!.....
    Niečo neskutočné....

• žiadna
    • arogantný prístup
    • neochota
    • najhorší obchod ktorý som navštívil

Navštívil som priamo prevádzku obchodu, kde som si chcel pozrieť produkty. Z troch zamestnancov ani jeden nepozdravil. Jeden mi stál počas celej doby za chrbtom a nepríjemne ma sledoval počas toho ako som si prezeral produkty. Pri odchode ma slovne napadol a chcel upodozrievať že hľadám v telefóne na internete ceny v iných e-shopoch (čo bol poprvé nezmysel a za ďalšie, ak by to tak aj bolo, je to úplne bežná vec v dnešnej dobe - cena rozhoduje !!! a už vôbec nehovorím o tom že Náš zákazník, náš pán !!!). Na záver doplnil, že dá namontovať rušičku signálu do predajne.
    Z minulosti mám takisto zlé skúsenosti s obsluhou a neochotou. Tentokrát to však bol vrchol.
    Obchod už viac nenavštívim a NEODPORÚČAM !!!

• Informácie o tovare
    • Cena tovaru
    • Cena poštovného (2,90 € pre 0 - 3 kg)
    • Reakcia na objednávku
    • Rýchlosť dodania

Vyjadrená spokojnosť s celkovou komunikáciou a postupom spracovania a vybavenia objednávky.

• problém s dodaním objednávky
    • nedodané príslušenstvo

Objednal som si vŕtacie kladivo, ktoré mi na prvýkrát neprišlo kvôli údajne zlej adrese. Adresa bola správna a tak mi ho poslali znova a prišlo tak o pár dní neskôr ako malo. Na webe MBN vercajch mali uvedené že prístroj predávajú s tzv. ,,L-Boxx,, kufrom ktorý je drahší ako obyčajný.
    Miesto L-Boxx kufra som dostal obyčajný lacnejší variant. Telefonoval som s niekým z obchodu kto mi vravel, že to zabudli zmeniť a že miesto toho dávajú 3 roky záruku no pokial viem Bosch dáva standardne tri roky záruku. Takže boh vie kde je pravda. Vŕtačku som im už späť neposielal lebo som ju nutne potreboval.

• informovanie o prijatí a vybavení objednávky
    • príjemné jednanie
    • prijateľná cena
    • rýchlosť dodania
    • spokojnosť bez pripomienok !

Objednala som dopoludnia renovátor na dobierku, darček pre manžela.
    Za asi 2 hodiny mi volali, že moju objednávku vybavujú, tovar majú na sklade v ten deň ho aj posielajú.
    Na druhý deň mi kurier volal, že mi dovezie zásielku.
    Zasielka bola doručená v poriadku a rýchlo .
    Som spokojná s a dúfam, že manžel bude tiež.

• ok

ok

• dobrá cena
    • rýchlosť dodania
    • informovanie o stave objednávky
    • spôsob doručenia
    • možnosť platby kartou
    • autorizovaný predajca
    • nič ma nenapadá

Objednal som si malú Makiťácku uhlovú brúsku . V deň objednávky mi telefonicky potvrdili príjem objednávky ,overili adresu ,oznámili mi že tovar je na sklade a že ho v ten deň odosielajú . Za pár hodín mi prišlo do mailu oznámenie o odoslaní zásielky aj s podacím číslom zásielky u DPD , v prílohe mailu bola aj kópia faktúry.
    Kurier depedéčky mi na druhý deň volal , že mi dovezie tovar o cca 11.00 , či budem na danej adrese. Prišiel trošku neskôr , pýtal sa ma ako budem platiť . Mal som pripravenú hotovosť , no využil som tú možnosť a zaplatil kartou .
    V škatuli bola s brúskou priložená faktúra a záručný list , ktorý mi potvrdil , že ide o autorizovaného predajcu .
    Predtám som si to overoval na stranke Makity.
    Na záručáku je vytlačené 3D zlaté logo Makity a dokonca predtlačené IČO tohoto obchodu .
    Nemám tak pochybnosť , že ide o autorizovaného predajcu , čo je pre mňa dosť podstatné.
    Určite to nebol môj posledný nákup v tomto obchode .

• - dobra cena
    • - rychle odoslanie
    • - autorizovany predajca naradia
    • - matuce informacie o cene za dopravu na heureke a priamo v e-shope

Obchod mal zatial len 1 uzivatelsku recenziu, tak som chvilku vahal. Presvedcilo ma to, ze je autorizovanym predajcom (napr. Bosch, Makita, ...) a tiez FB fotky z interieru :-)

Tovar som mal od objednavky po prebratie do 24 hod.

Skusenosti s reklamaciou som zatial nemal, ani nebudem. Prip. reklamaciu budem riesit asi priamo zo servisom

• vedia poradiť
    • čo ponúkajú majú aj skladom

Pre mňa je dôležité, aby to čo obchod predáva mal aj reálne skladom. V prípade reklamácie, alebo výmeny za iný model nie je potom problém...