bccgroup.sk

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie bccgroup.sk

Karel

Pridané: 22. marca 2016

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

oklamany zakaznik

Pridané: 4. marca 2016

• Dukaz o spojitosti firmy A.M.Studio a SHOP.bccgroup.sk jsou uvedene na teto strance: https://www.facebook.com...
  • Pani Andrea Malarova figuruje v obou firmach, a v obou firmach pracuje jeji zastupkyne Monika Hiresova.
  • Obe firmy maji stejnou adresu, stejnou prodejnu, jednu postovou schranku.

Kdyby ste odpovidali na moje emaily a telefonaty tak to neresim pres tento portal.

Prosim prestante uz klamat zakazniky a dejte vse do poradku

edit: Jak uvedl jeden z podvedenych nize spojitost mezi A.M.Studio x BccGroup x Malarova muzete nalest i na teto strance: http://foaf.sk/ludia/813455

• Áno (15)
  • Nie (3)

oklamany zakaznik

Pridané: 4. marca 2016

• Je smutne ze takhle KLAMETE zakazniky a jediny zpusob komunikace je tento portal!.
  • 18rokov? ... KLAMSTVO - teprve 7rokov http://www.zisk.sk...
  • ze komunikujete se zakazniky? KLAMSTVO uz 4 mesice se Vam nemuzu dovolat, neodpovidate na emaily
  • rychle jednani? KLAMSTVO - uz 9mesicu cekame na nedodany tovar
  • NECHCETE VRATIT ZALOHU
  • A.M.Studio a BCCGROUP ze nemaji spojitost? KLAMSTVO
  • Spokojeni zakaznici? KLAMSTVO Sami si tu pisete recenze.
  • Kdyby zakaznici byli spokojeni s Vasi firmou tak nepodavaji TRESTNI OZNAMENI NA MAJITELKU KVULI PODVODU.
  • Seriozni firmu by nevysetrovala SOI kvuli podvodum a obohacovani se na ukor zakaznika
  • Oklamanych je uz vice zakazniku

Vy sami si delate spatne jmeno, tim ze delate podvody na zakaznicich.
vice info a dukazy o podvodech: https://www.facebook.com...

• Áno (10)
  • Nie (5)

Reakcia obchodu bccgroup.sk

Vážený pán oklamaný zákazník, nie však našou spoločnosťou.

Všetky svoje rozhorčené výlevy, prejavy zlosti a špinu, ktorú sem denne hádžete v podobe vymyslených recenzií, smerujte prosíme láskavo na firmu A.M.STUDIO, o ktorej ste si už ako vidíme našli dostatok informácií,okrem iných aj to, že funguje "teprve 7 rokov".
Zrejme ste nepostrehli, prípadne ste neurobili dôkladný "google prieskum", ohľadom našej spoločnosti BCC GROUP, a.s., ktorá úspešne funguje na slovenskom trhu už 18- ty rok.
Že sa nám nemôžete dovolať?? Dobre rozumieme tomu, že voláte do našej spoločnosti ohľadom toho, že máte nedodaný tovar z A.M.STUDIA?
Že Vám nechceme vrátiť zálohu? Žiadnu zálohu ste našej spoločnosti nikdy za nič nezložili.
Zrejme tomu neuveríte, ale pozitívne recenzie nám píšu spokojní zákazníci z nášho eshopu, pre ktorých sa vždy snažíme urobiť všetko,čo je v našich možnostiach.
Na našu firmu nikdy nikto žiadne trestné oznámenie nepodal. Nemal totiž dôvod.
Nikto Vám nemôže uprieť Vaše právo na vyjadrenie sa k nespokojnosti so spomínanou firmou,no nájdite si prosím na to, už nejaké iné kanály a nerobte to prostredníctvom nášho profilu.

Za pochopenie ďakujeme.

Macko

• Nic

Neodporucam!!!
Mali by ste byt filozof nie predavac. Radsej vrate peniaze!!!

• Áno (8)
  • Nie (5)

Vážený (nie náš) zákazník,

na základe čoho konkrétne neodporúčate našu firmu?
My nie sme žiadne štúdio, my sme internetový obchod s domácimi spotrebičmi?
Mali ste snáď niekedy nejaký problém so svojou objednávkou v našom eshope shop.bccgroup.sk ?
Ak áno (čo nepredpokladáme), napíšte nám prosím číslo svojej objednávky, aby sme sa na to mohli pozrieť a adekvátne sa vyjadriť k Vašim prejavom nespokojnosti.

Lucia

• rychlost
  • komunikacia
  • doprava zadarmo
  • siroky vyber kvalitnych znaciek
  • nic som nepostrehla

nakup v tomto eshope odporucam

• Áno (5)

nespokojeny zakaznik

• nic
  • klamou zakazniky
  • nechteji vratit zalohu za nedodany tovar
  • neberou telefon, neodpovidaji na emaily.

bccgroup, stejne jak jejich stary nazev A.M.Studio okradaji zakazniky.
NEDOPORUCUJI tento obchod

• Áno (10)

Agata

Pridané: 3. marca 2016

• neda sa dovolat, cislo nefunguje, druhe nedvihaju, na email nereaguju.
  • ked som sa konecne dovolal, tak prislubili, ze tovar poslu do 2 tyzdnov, po 3ech se opat neda snimi kontaktovat...
  • ani len slovo prepacte nepoznaju....
  • ziadne informacie o priebehu objednavky

Čakám už 2 mesiace , prislúbili ste,že sa na objednávku ohladom vrátenia € za nedodany tovar pozriete,kde tie € sú. € za nedodany tovar nemám k dnešnému dňu na účte.Stále nedvíhate mobil,neodpovedáte na mail.Zavádzate zákazníkov nepravdivými informáciami a prázdnymi sľubami.

• Áno (11)

Vážený (nie náš) zákazník,

aby sme Vás náhodou neprávom neobvinili z toho, že KLAMETE, máte možnosť nám sem verejne napísať číslo a dátum objednávky o ktorej ste sa tak farbisto rozpísali, prípadne Vaše skutočné meno.

Nákup v našom obchode samozrejme odporúčať nemôžete, keďže ste u nás nikdy ani nenakupovali a to, čo tu predvádzate je len úbohý a neférový pokus o pošpinenie nášho už 18 rokov úspešne budovaného dobrého mena.

markus

• Výhovorky, nedodržanie termínov, nedvýhanie telefónov. A.M.STUDIO NEODPORÚČAM
  • zmenenie ceny dodavky (+12% z ceny tovaru) aj ked bolo povodne proklamovane dodanie zdarma

NEODPORUCAM!!! Nie je mozne sa nijak informovat ohladom objednavky. Jedno z t.c. vobec nefunguje, druhe permanentne nikto nedviha a ani sa len neunuvaju zavolat naspat ked maju aj niekolko zmeskanych hovorov. Raz mi odpisali na mail kde uviedli termin dodania, avsak tovar neprisiel, opat nemozne sa dovolat..

• Áno (12)
  • Nie (10)

Jano

Pridané: 3. marca 2016

• Píšu to čo chce zákazník čítať.Len informácie nie sú pravdivé
  • Píšu si vlastne recenzie
  • V polovici decembra sme si objednali indukčnú varnú dosku AEG HK 884400FG na základe informácii na internetovej stránke že je skladom.Poslali nám e-mail v ktorom bolo napísané zmena stavu objednávky a uvedené telefónne číslo ktoré bolo nepoužiteľné.Pár krát sme sa snažili informovať v internetovom obchode telefonicky čo je s našou objednávkou a či vôbec niekedy bude vybavená a stretli sme sa len s odpoveďou ako je nemáme a to skladom na našej stránke je myslené skladom u dodávateľa ale už by mohli vedieť že skladom a skladom u dodávateľa sú dve rozdielne veci a ešte ich aj majú farebne označené jedno je modré a druhé červené.A potom druhá vec že je to drahá vec a na tie sa dlho čaká.Kde sme ľudia si denne objednávajú veci ktoré sú drahšie a to akože je výhovorka tak keď nie ste schopní zabezpečiť tovar ktorý ponúkate tak svoj obchod rýchlo zatvorte. Vašu stránku sledujem a jediné čo ste pri našom výrobku zmenili je cena ktorú ste riadne navýšili a ešte som zvedavá kedy sa ozvete po cca dvoch mesiacoch čakania a oznámite mi že cena výrobku sa zmenila. Ani to radšej neskúšajte. Neviem aký problém je zdvihnúť telefón a informovať sa u dodávateľa čo je s tovarom a ako dlho to bude trvať?Ale áno je to práca navyše a to nedokážete....

Tak že vo vašom internetovom obchode nedoporučujem nakupovať a osobne by som už túto chybu neurobila. Váš obchod ma veľmi sklamal a to že niekomu poviete nech si objednávku zruší nie je riešenie. Slabé,slabé,slabé ........

• Áno (13)

Simona

Pridané: 3. marca 2016

• perfektny siroky vyber toho co som hladala a nakoniec aj nasla vsetko co som chcela
  • okamzita spatna vazba
  • ochotne a komunikativne zenske na telefone
  • expresne dorucenie tovaru na slovenske pomery
  • mnozstevna zlava potom dohodnuta dodatocne
  • Vobec nic

ODPORUCAM nakup!!! Tak si predstavujem dobry obchod...

• Áno (13)
  • Nie (13)