• absolútne neprimeraná cena za prevedenie a kvalitu. Nehanebne sa nabaľujú na kríze. Tovar bol určený pre lekárov v prvého kontaktu na začiatku pandémie.

• Nekvalitný tovar

Napriek bezproblémovej komunikácii a rýchlemu doručeniu , nespokojnosť . Objednala som si ochranný štít , ktorý je na prvý pohľad ok ale - dosť neprehľadný . Keďže som lekár a štít som chcela použiť ako ochranu pri vyseteni a odberoch a výkonoch . Ale nepoužiteľný t dôvodu neprehľadnosti . Vidno základne obrysy Alw žiadne detaily . Možno ok na obyčajný kontakt , rozhovor ale na drobne výkony q podrobnejšie vysetenia nie .... Takze zbytočný nákup pre mna

• Nesmierne predražený a kvalitou cene vôbec nezodpovedajúci tovar.

Kúpil som dva ochranné tvárové štíty (bez respirátora) v dobrej viere (podľa fotografie), že ide o normálny plexisklový tvárový ochranný štít, napr. taký ako sa používa na ochranu tváre pri aplikácii chemických postrekov na vinič. Namiesto toho som dostal v listovej obálke dva kúsky 0,5 mm!!! tenkej PVC fólie, ktorá ani nepokryje celú tvár a ktorú je problém pripevniť na hlavu (a navyše dobre nedrží). Cenu takéhoto šmejdu odhadujem na max. 3,- €. Miesto toho obchod Shark pýta za 1 ks nehoráznu cenu 23,59 €!!! Proste obyčajný podvod! Neodporúčam kupovať v tomto obchode!