Je to ošmek, štít s výrobnými nákladmi menej ako 1 EUR predávajú za viac ako 22 EUR,

Objednal som si stit - ale podla mna cisty podvod. To ma hodnotu tak 3 eura - je to v podstate folia co si clovek ma sam nejak poskladat. Posielaju to v obalke...

Tovar dorazil expresne rýchlo, s objednávkou som bola spokojná, ale samotný ochranný štít mi nevyhovel, premrštená cena za kus plastu...
    Vrátila som okamžite

• Nesmierne predražený a kvalitou cene vôbec nezodpovedajúci tovar.

Kúpil som dva ochranné tvárové štíty (bez respirátora) v dobrej viere (podľa fotografie), že ide o normálny plexisklový tvárový ochranný štít, napr. taký ako sa používa na ochranu tváre pri aplikácii chemických postrekov na vinič. Namiesto toho som dostal v listovej obálke dva kúsky 0,5 mm!!! tenkej PVC fólie, ktorá ani nepokryje celú tvár a ktorú je problém pripevniť na hlavu (a navyše dobre nedrží). Cenu takéhoto šmejdu odhadujem na max. 3,- €. Miesto toho obchod Shark pýta za 1 ks nehoráznu cenu 23,59 €!!! Proste obyčajný podvod! Neodporúčam kupovať v tomto obchode!

• Rýchle dodanie, bezplatná doprava
    • Oneskorené dodanie faktúry
    • Na obrázku pri tovare bol iný typ, ako bol dodaný.

Ľahká orientácia v ponuke obchodu, jednoduché podmienky dodania.

NEKUPUJTE !!!! Ochranny stit je z najlacnejsej folie, cena tak 2 EUR s nadsadenim. Rozpadol sa hned, este doma, neda sa nosit. Absolutne nedoporucujem, je to vyuzivanie situacie a kupila som 3 ks!!! Vyrobok nemam ako vratit, lebo posty funguju skratene a stat tam v situacii COVID 19 nejdem.

cena stitu bola v jeden den 22,90 a druhy uz 13,41

Zneužili mimoriadnu situáciu na obohatenie sa, rozhodne už u tejto firmy nekúpim v budúcnosti nič. Výrobok nemá hodnotu ani zlomku predajnej ceny.

Reakcia obchodu SHARK.sk

mrzí nás, že výrobok nesplnil vaše predstavy. Uisťujeme vás však, že plastová predná plocha je dostatočnou ochranou prvého kontaktu, cez ktorú nepreniknú žiadne vírusové kvapôčky. Cenu bohužiaľ určuje náš dodávateľ, ktorý sa riadi dopytom na trhu. Za nás sme ju tlačili tak nízko, ako to bolo možné. Štíty okrem toho na pravidelnej báze daruvávame tým, ktorí ich potrebujú najviac. Prajeme vám ešte pekný deň a ak je to možné zostaňte doma.

• Predražený tovar

• 1

• Zavádzajúce informácie o produkte

Obchod SHARK počas coronavírusu predáva ochranný štít za 23,-€, ktorého výroba stojí pár centov a prezentuje ho s úplne inou ilustračnou fotografiou ako zaslaný/doručený tovar.
    Nakoľko počas coronavírusu ľudia neobjednalvajú elektroniku, zvolil obchod stratégiu rýchleho zarábania na ochrannom štíte, ktorý je nefunkčný! Štít neodporúčam kupovať a do budúcna sa zdaleka vyhnem obchodu SHARK.

Reakcia obchodu SHARK.sk

Neskutočný hyenizmus, za ochranný štít z najpraobyčajnejšej priehľadnej fólie v demonte, ktorý napr nezohľadňuje nosenie okuliarov a má vzhľadom na kvalitu materiálu minimálnu životnosť, cena 23,40Eur je nehoráznosť !!!

Reakcia obchodu SHARK.sk

Promptná a ústretová komunikácia, rýchle dodanie tovaru, všetko ok.

Ďalší, kto sa nabalil na aktuálnej situácii. Zrejme cez 3 D tlačiareň vytlačené ochranné štíty, hodnotovo pár centov, predávané za 22 EUR/l ks. Som zdravotník-a keďže nám stále ochranné pomôcky cez VUC doručené neboli, snažila som sa niečo si zohnať po vlastnej osi. Ak by som tie veci bola videla na vlastné oči, v živote si ich neobjednám.

Reakcia obchodu SHARK.sk

mrzí nás, že výrobok nesplnil vaše predstavy. Uisťujeme vás však, že plastová predná plocha je dostatočnou ochranou prvého kontaktu, cez ktorú nepreniknú žiadne vírusové kvapôčky. Ide o núdzové riešenie, ktoré vzniklo z nedostatku dostupných zdravotníckych pomôcok. Svoj účel zaručene splní. V aktuálnej situácii prajeme veľa síl a pekný zvyšok dňa.

tovar na obrazku vyzeral ok, ale realita plast za 2e...

Reakcia obchodu SHARK.sk

mrzí nás, že výrobok nesplnil vaše predstavy. Uisťujeme vás však, že plastová predná plocha je dostatočnou ochranou prvého kontaktu, cez ktorú nepreniknú žiadne vírusové kvapôčky. Ak štít vlastníte, prosíme vás, aby ste ho používali a chránili ním nie len seba, ale aj iných. Prajeme vám ešte pekný deň a ak je to možné zostaňte doma.

• Neprislo mi nic mesiac a obchod nenapisal ani ze zrusili objednavku

Reakcia obchodu SHARK.sk

vzniknutá situácia nás mrzí. Podľa mena na Heureke vašu objednávku však nie je možné nájsť. Prosíme vás teda o číslo objednávky, aby sme mohli situáciu preveriť a zistiť dôvod zlyhania. Vopred ďakujeme.

Tím Shark

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania

Super

• Dobre ceny a rychle odoslanie.

• nic ma nenapada
    • v popise HDD maju zavadzajuci udaj konkretne "Vysoká prenosová rýchlosť (až 4.8 GB/s)" no realne sa takato rychlost dosiahnut neda no to tam uz nepisu..
    • faktura mi prisla do SPAMu

HDD som kupoval kvoli velkosti 4tb a rychlosti 4.8GB/s no sklamala rychlost. Po pytani sa ostatnych ludi som sa dozvedel ze uzivatel sa k tejto rychlosti nedostane. Tym padom je to zavadzajuce ospevovanie niecoho co sa neda dosiahnut.

Dobrý deň
    vzniknutá situácia nás mrzí. Popisy produktov však pochádzaju z oficiálneho zdroja, ktorým je výrobca, u vás konkrétne firma Maxtor. Relevanciu informácií o produktoch určujú úrady. E-shop bohužiaľ nemajú kapacity na to, aby každú informáciu, ktorú im poskytne výrobca aj sami overili. Za situáciu sa ešte raz ospravedlňujeme.

Tím Shark

• vyborna komunikacia