• výhodná cena, široká ponuka, diskrétne doručenie

Dobry den,

dakujeme za recenziu a sme radi, ze ste boli s nakupom na Sexujte.sk spokojna.

Sexujte.sk

• Pohodlny nakup z domu,kvalitny tovar.

Tento obchod odporucam mam s nim len kladne skusenosti.

Dobry den,

dakujeme za recenziu, budeme sa aj nadalej snazit k vasej maximalnej spokojnosti.

Sexujte.sk

Žiadna komunikácia, informácie o objednávke, nič.

• pomerne najrozsiahlejšia ponuka tovaru svojho druhu v SR, inak dostupného len u zahraničných predajcov, ktorý však predražuje aj cena poštovného
    • ponuka sortimentu môže byť aj širšia, obchod ponúka pomerne obmedzené spektrum tovaru, iba niekoľkých značiek/výrobcov

prijateľné v pomere ponuka - cena;
    oceňujem aj promptnosť vybavenia objednávky: obchod má tovar skladom, teda neponúka "virtuálny" tovar a teda nečaká sám na jeho dodanie od iného distribútora

• zakupit tovar s pohodlia domova
    • mal by mat vecsi vyber

som celkom spokojna mal by byt vacsi vyber bielizna

• - ceny
    • - prehladnost stranky
    • - ziadne

vsetko v poriadku, odporucam

• Zápor - napriek tomu, že tovar ktorý som si objednala bol uhradený už v den objednávky, tento mi do dnešného dňa nebol dodaný (t.j. 11 dní čakám na tovar). Ak to majú problém dodať, tak nech aspoň komunikujú so zákazníkom.

• diskrétnosť
    • dlha dodacia doba

• Dufam ze diskrétnosť
    • Neviem

Spokojnost

• slaba komunikacia, neuvedene telefonne cislo, nedostala som odpoved na mail..
    • zla komunimacia

dobry a prehladny obchod S vybornymi cenami. Horsia je komunikacia a pomerne neskory prichod zasielky. Objednavala som 27.4 a dnes 9.5. A tak vyzera ze pride az 12.5., co je ozaj Dlhi Este tovar nemam, viem ze boli majove sviatky ale aj tak je to dlho, pri prislube, ze za 7 dni je tovar u zakazika.. slabe.

• - široký sortiment
    • - prijateľné ceny
    • - neviem zhodnotiť , objednávka nebola ešte zrealizovaná

celkový názor by som vyjadril po dodaní objednávky

Dobry den,

dakujeme za pozitivnu recenziu.

Co sa tyka Vami objednaneho tovaru, odoslany Vam bude zajtra, verime, ze Vam urobi radost.

Sexujte.sk

• veľký výber tovaru, dobré ceny

veľký výber tovaru, dobré ceny, rýchle doručenie

Dobry den,

dakujeme za recenziu a pozitivne hodnotenie.

Sexujte.sk

• diskrétnosť, prehľadnosť stránky, dostatočné informácie o tovare, cena
    • cena a možnosť neplatiť poštovné pri platbe vopred, referencie od ostatných nakupujúcich

Diskrétne balenie, prehľadnosť o stave objednávky, zaujímavý výber, objednaný tovar zodpovedal fotografii, dodržaná dodatočná infomrácia v poznámke

Dobry den,

dakujeme za recenziu a verime, ze si u nas vyberiete aj nabuduce.

Sexujte.sk

Velmi dlho vam trva dodanie tovaru a neviem preco,keby ste aspom kontaktovali co sa deje preco mi tovar nechodi

Dobry den,

pri tovare uvadzame, ci ho mame na sklade a teda ho vieme ihned odoslat, alebo ci ho nemame a teda ho odosleme neskor - vacsinou najneskor do jedneho tyzdna.

Stav objednavky je mozne sledovat online cez link http://www.sexujte.sk/stav kde si presne viete pozriet, ci uz tovar mame a taktiez aj cislo zasielky ak Vam uz tovar bol odoslany.

Tovar sme Vam odoslali dnes, doruceny by Vam teda mal byt zajtra. Dufame, ze s nim budete spokojny ;)

• Diskretnost.
    • Nepostrehla som zatial ziadnu.

Pohoda.

Dobry den,

dakujeme za pozitivnu recenziu! Verime, ze si u nas zas a znovu nakupite :)

• široký výber
    • - horšia prehľadnosť pri hľadaní konkrétneho produktu
    • - dlhšia dodacia lehota

Slušný výber, priemerné ceny, dobrá komunikácia, diskrétne balenie no horšia prehľadnost obchodu a dlšie dodacie lehoty.

Dobry den,

dakujeme za recenziu a dufame, ze ste s tovarom spokojny.

Mrzi nas, ze ste museli dlhsie cakat na tovar. Neustale zlepsujeme sluzby a rozsirujeme ponuku produktov, zial nedokazeme drzat vsetky polozky na sklade, a teda na dodanie niektorych produktov si treba chvilu pockat. Ale verime, ze cakanie sa oplati :)

• zatial ziadne
    • vysoke cakacie lehoty

Dobry den,

celkom nerozumieme Vasmu negativnemu hodnoteniu. Tovar Vam doposial nebol odoslany z dovodu Vasej vyslovnej poziadavky v komentari k objednavke.

Do poznamky ste uviedli "Tovar by som prevzala az po 19 februari (stvrtok).", teda zajtra a v zmysle tejto instrukcie Vam tovar bude odoslany az zajtra.

Nasim zakaznikom sa snazime co najviac vyjst v ustrety, preto nas mrzi, ak nam nejaky zakaznik dava taketo neobjektivne hodnotenie zalozene na nie celkom pravdivych tvrdeniach.

• flexibila
    • ok

ok

Dakujeme.

• Velky sortiment

Velmi dobry dojem

Dobry den,

dakujeme za recenziu! Tesime sa na dalsie Vase objednavky.

• Pestrý výber tovaru.
    • Slabšia komunikácia - rýchlosť komunikácie, odozva.

Dobry den,

dakujeme za recenziu! Snazime sa mat co najsirsi sortiment tovaru, aby si kazdy nas zakaznik vybral to, co mu vyhovuje.

Na dotazy zakaznikov sa snazime odpovedat cim skor, zial obcas sa stane (najma cez vikendy), ze sa k odpovediam dostaneme az v pondelok, resp. obcas na zodpovedanie potrebujeme kontaktovat nasho dodavatela tovaru a teda nie je mozne zodpovedat otazku zakaznika ihned.