• Zaujimavy tovar a celkom priatelne ceny
    • Zatial nic

Odporucam

• cenu diskretnosť

doporučujem

dakujeme za recenziu.

Diskretnost je pri tomto druhu tovaru na 1. mieste :)

• Široký výber tovaru.

• dobrá cena,
    • dodržanie termínu dodania
    • viac fotografií z daného produktu(ukážka prednej a zadnej časti výrobkov)

Dobry den,

dakujeme za pozitivne hodnotenie.

Co sa tyka fotografii produktov, zial vzhladom k tomu, ze sa snazime nasim zakaznikom umoznit vyber z co najsirsej ponuky tovaru, nie vsetok mame skladom a teda nedokazeme ho vsetok nafotit. Vyuzivame preto fotografie, ktore nam poskytuju nasi dodavatelia alebo priamo vyrobcovia. Pri niektorych druhoch tovaru je zial k dispozocii iba jedna fotografia.

Vsade tam, kde je to mozne, uverejnujeme viac fotografii pripadne aj videa.

• Veľký výber tovaru.
    • Slabá, žiadna komunikatívnosť.

Super obchod len s komunikáciou to je bieda.

• Nemusim osobne chodiť pretovar

Dobry den,

dakujeme za recenziu aj vyzdvihnutie vyhody nakupovania na internete ;)

• Dobry vyber
    • Modne kusky

Super spokojnosť

• Trosku dlzsie trva doba od prijatia platby do objednavky tovaru.

• 10 dní a tovar stále nebol doručený.

Na webe je veľa tovaru, no s dodávkou je zjavne problém.

Dobry den,

tovar z Vasej objednavky sme mali pre Vas pripraveny od 22.1. ale nakolko sme do dnesneho dna napriek niekolkym emailom z nasej strany neobdrzali potvrdenie objednavky, zasielku sme Vam neodoslali.

Teraz sme sa Vam snazili volat na Vami uvedene telefonne cislo, ale taktiez nikto neodpovedal.

Tuto Vasu recenziu budeme teda povazovat za potvrdenie objednavku a zasielku Vam zajtra odosleme.

Mrzi nas, ak nam nejaky zakaznik dava taketo hodnotenie napriek tomu, ze objednavka je pripravena ale odoslana nebola z dovodu na strane zakaznika.

Sexujte.sk

• 11 dni čakať na jeden župan je choré!!

Dobry den,

tak ako sme Vam pisali, tovar ktory ste si objednali sme nemali na sklade a teda bolo pri nom uvedene, ze ho odosielame cca. o 7 dni. Ked ste sa po 3 dnoch po objednani informovali, kde je Vas objednany zupan, opatovne sme Vam poskytli informaciu, ze je objednany u nasho dodavatela a dodany Vam bude ihned ako ho obdrzime. Na Vasu vcerajsiu otazku sme Vam opatovne dali odpoved, ze zupan bude k dispozicii v pondelok a teda Vam bude doruceny v utorok - 22.12..

Mrzi nas, ze na zupan cakate 11 dni, zial v tomto predvianocnom obdobi su aj kurierske sluzby maximalne vytazene a teda stava sa, ze aj dodavky tovaru do nasho skladu su mierne oneskorene. Robime maximum pre to, aby boli zasielky nasim zakaznikom dorucene do vianoc, zial kurierske sluzby nepracuju cez vikendy a teda zasielky budu odoslane az v pondelok 21.12., dorucene tak budu do vianoc.

• ok
    • nie

ok

• dobre ceny spolahlivost

ceny,prehladnost,ponuka,kvalita

Dobry den,

dakujeme za recenziu! Tesime sa na dalsie Vase objednavky.

• :)

Vrelo odporúčam.

• cena, kvalita sluzieb, skratka vsetko super
    • nema

po kazdej stranke super obchod, mozem len odporucit kazdemu

Dobry den,

dakujeme za recenziu! Verime, ze u nas s radostou nakupite opat :)

diskretnost
    rychlost dodania
    popis danej veci

• Ziadne

Dobry

• Široký sortiment
    • Hlavné tvarové skupiny by som špecifikovať do podskupiny aby sa urýchlila vyhľadávanie

Doporučujem

• diskretnost

Dobry den,

dakujeme za recenziu. Snazime sa poskytovat co najlepsie sluzby a hoci sa obcas vyskytne male zdrzanie, velka vacsina nasich zakaznikov je minimalne tak spokojna ako vy :)

Sexujte.sk

• Objednala som si u vás prvý krát a zároveň aj posledný krát.
    • Ešte nikdy som nebola v eshope tak nespokojná ako u vás.
    • Pred 10 dňami ste prevzali moje peniaze a doposiaľ ste neboli schopní tovar mi odoslať !!!!!
    • Moju osobnú spokojnosť s vaším internetovým obchodom budem posúvať daľej .....
    • dakujem !!!
    • Objednala som si u vás prvý krát a zároveň aj posledný krát.
    • Ešte nikdy som nebola v eshope tak nespokojná ako u vás.
    • dakujem !!!

Objednala som si u vás prvý krát a zároveň aj posledný krát.
    Ešte nikdy som nebola v eshope tak nespokojná ako u vás.
    Moju osobnú nespokojnosť s vaším internetovým obchodom budem šíriť daľej medzi svojích známych a priateľov .....
    dakujem !!!

Dobry den,

dakujeme za recenciu, aj ked nie celkom rozumieme tomu negativnemu tonu, nakolko sme Vas informovali, ze vybavenie Vasej objednavky bude trvat dlhsie.

18.9.2015 ste zadali objednavku na tovar, ktory sme aktualne nemali na sklade a bola pri nom uvedena informacia, ze je na objednavku a dodany bude cca. o 7 dni. Objednavku ste uhradili 21.9.2015.

25.9.2015 o 11:06 sme Vas telefonicky informovali, ze Vami objednany tovar je aktualne nedostupny aj u nasho dodavatela a bude dodany az 2.10.2015.

27.9.2015 o 13:27 sme Vas emailom informovali, ze tovar zial budeme mat k dispozicii az 6.10.2015 a teda sme sa Vas pytali, ci s objednavkou chcete pockat, chcete si vybrat iny tovar alebo Vam mame vratit platbu. Doteraz sme od Vas nedostali odpoved.

Mrzi nas, ak nam nejaky zakaznik dava taketo hodnotenie napriek tomu, ze sme ho informovali o zdrzani objednavky a snazili sme sa najst riesenie, ako vyjst v ustrety.

Sexujte.sk

Tovar je na objednávku s odoslaním do cca 7 dní (uvádza sa tak pri každom produkte)
    Tovar bol u dodávateľa objednaný až 9 dní po objednávke..

dakujeme za recenziu!

Tak ako je to uvedene aj pri inych recenziach, v pripade stavu "tovar objednany u dodavatela" je tento aktualizovany v momente, ked nam dodavatel potvrdi, ze tovar nam odoslal, nie v momente, ked odosleme objednavku dodavatelovi.

Objednavku ste zadali 16.9., tovar sme u nasho dodavatela objednali ihned 16.9., zial obcas sa stane, ze aj nasi dodavatelia nam neposkytnu spravne informacie a tovar zial nemali na sklade. Z toho dovodu sme Vam 18.9. poslali emailom informaciu, ze tovar Vam odosleme neskor, cca. do konca septembra.

25.9. nam dodavatel potvrdil, ze tovar je k dispozicii a odosiela ho na nas sklad, preto sme v tento den aktualizovali stav Vasej objednavky.

Tovar ocakavame na sklade dnes, najneskor zajtra, kedy Vam ho odosleme.