sexujte.sk

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 93 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,1 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod sexujte.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie sexujte.sk

Aťa

Pridané: 1. septembra 2016

• priatelne ceny
  • rychle dodanie
  • neda sa platit online

ja som spokojna a obcas sa vraciam :)

Ľubomir

Pridané: 28. júla 2016

• Dobry vyber a cena
  • Neskutočne dlhá dodacia doba .

Ak máte nervy na dlhé čakanie kym vam dodaju tovar tak odporučam obchod . Ak nemate tak neodporučam . V dnešnej dobe čo sa dodáva tovar do 24 hodin si myslim že čakať skoro 2 tyždne ( dnes uz 12 deň a stale objednany tovar nemam ) si myslim že nie je dobra vizitka obchodu .

Dobry den,

vzhladom na siroku ponuku sortimentu nemame vsetok tovar na sklade, aj preto je pri tovare uvedene, ze je na objednavku s dobou dodania do 10 dni. Tak ako pisete, snazime sa mat co najlepsi vyber tovaru a teda verime, ze zakaznici, ktori o tento tovar maju zaujem, si nan pockaju.

Predlzenie dodacej doby je sposobene tym, ze ste nam 4. den po objednani pisali, ze si zelate inu farbu jedho z tovarov vo vasej objednavke, a teda sme museli tento produkt dodatocne objednat z velkoskladu.

Pridané: 17. júla 2016

• rychlost a kvalita

odporucam

vego

Pridané: 7. júna 2016

tovar som objednal 31.5.2016, dnes je 8.6.2016, stále čakám.Objednal som ten istý tovar u iného distribútora 3.6.2016 a 8.6.2016 mi ho doručili.Som veľmi spokojný................s iným dodávateľom.

Dobry den,

len pre upresnenie, dnes je 7.6.2016, teda nie celkom rozumieme vyjadreniu, ze iny obchod Vam tovar dorucil 8.6....

Co sa tyka Vasej objednavky, objednali ste si 3 kusy tanga nohaviciek, pricom pri danom tovare bolo uvedene, ze je na objednavku s dobou dodania do cca. 10 dni. 1.6. sme Vam zasielali informaciu, ze mame k dispozicii iba 2 kusy a teda bude nutne na ten zvysny kus pockat cca. 8 dni.

Dnes je 6. den, skutocne nas mrzi Vase ohodnotenie nasej doby dodania aj kvality komunikacie, nakolko o dobe dodania ste boli dostatocne informovany.

Nakolko ako tvrdite tovar uz mate z ineho obchodu, mame Vasu objednaku stornovat, alebo stale mate o tovar zaujem?

Ladislaus

Pridané: 1. mája 2016

• diskrétnosť,rýchlosť,široký sortiment

Pridané: 23. apríla 2016

• neprehľadnosť stránky, slabé kategorizovanie druhov tovaru

dakujeme za recenziu.

Tento nedostatok si uvedomujeme, mame v ponuke viac nez 12 500 roznych poloziek, a teda nie je celkom jednoduche ich zatriedit do kategorii.

Intenzivne pracujeme na novom dizajne stranky, v ktorom bude zapracovane aj nove rozdelenie produktov do kategorii aj rozsirene moznosti vyhladavania.

Pridané: 22. apríla 2016

• Siroky sortiment
  • Najnizsie ceny
  • Na tovar, pri ktorom bola avizovana doba dodania 7 dni, som nakoniec cakal 17 dni. Informacia, ze je problem s dodanim, ku mne nerorazila.
  • Trocha archaicky dizajn stranok, kde sa obrazky produktov otvaraju v novom popup okne.

miki

Pridané: 28. marca 2016

• široky sortyment tovaru.
  • nema slabiny.som spokojny.

Ceny tovaru su primerane.Rychla komunikacia pri objednavke.Odporucam tento obchod.Ale je to každeho vec.obchodou je hromada.

Dobry den,

dakujeme za Vasu pozitivnu recenziu! Tesime sa na Vase dalsie objednavky.

Pridané: 27. marca 2016

• strasne dlha dodacia doba

Maja

Pridané: 24. marca 2016

• Zaujimavy tovar a celkom priatelne ceny
  • Zatial nic

Odporucam