• Top
    • Žiadna nieje

• Spoľahlivý obchod, s tovarom som spokojný, odporúčam

Tovar je kvalitný, komunikácia s predajcom je super, vyjdu v ústrety,

• Plusy žiadne, kedže je to podvodný obchod.

Moja osobná skúsenosť je, že okrádajú ľudí o peniaze. Mne poslali nefunkčný použitý tovar ktorý uz raz jeden pán reklamoval. Poslali ho mne,. Rozbaleny, nefunkčný a dokonca aj s reklamačnym listom od tohto pána, komplet s jeho osobnými údajmi! Čiže aj žiadna diskretnost, udaje o zakaznikoch s menom a priezviskom, adresou trvalého pobytu, čislom účtu, telefónnym číslom, presným popisom tovaru ktorý si pán L.Š. kupoval pre svoje potešenie. Údaje človeka lietajú verejne kade tade po republike. Ked som ich kontaktoval čo mi to za moje peniaze predali, nekomunikujú, odozva ziadna. Ani výmena tovaru, ani vrátenie peňazí. Nič. Velmi varujem kto rozmýšľa nad tymito zlodejmi. Vôbec nič nerieši že majú tovar o nejaké euro pevnejší. Radšej kupte v inom eshope hoc dáte o euro viac, ale máte istotu, ze tovar máte v záruke a budú seriózne s vami komunikovať. Navyše vela obchodov má väčší výber možností doručenia, malú pozornosť zadarmo atď...Táto pochybná firma Xara patrí za mreže. Ahojte.

• Výhodné ceny produktov
    • Dobrý výber
    • Tovar vždy zabalili do mäkkej obálky, diskrétnosť takéhoto balenia je potom dosť otázna.

• Došiel mi úplne iný tovar ako som si objednala a ešte aj otvorený obal!!!! Otras... neodporúčam nikomu odtiaľto objednávať, večer som objednala a ráno som im písala mail že chcem niečo zmeniť, nikto neodpísal, volala som nikto nedvíhal tel, žiadna komunikácia, hlavne že píšu že pri zmene alebo zrušení objednávky treba zavolať alebo napísať ale žiadna odozva!!! Ľutujem že som prevzala balík...

• Serióznosť a diskrétnosť, no super.

• diskrétnosť

• Nefunkčný a chýbajúci tovar

Obchod mi poslal 4 veci 2 z toho prisli uz nefunkcne , shit , polsky shit obchod .opatrne !

Rýchle doručenie, cena =kvalita

• Zatiaľ vždy spokojnost so zakúpeným tovarom

• Tovar prišiel za pár dní, v celku spokojnost
    • Vybraný vibrátor, nevedel som kde nabiť lebo konektor na nabíjanie treba hľadať v rukoväti ktorý je zaliaty silikónom, dosť neprakticke

rychle a diskretne

doporučujem

Tovar je vždy v požadovanom stave

• Dlhšie trvá doručenie

výborné

Tovar prišiel poškodený.

• Poslali ste mi uplne iný produkt