• Veľmi dobré ceny
    • Adekvátna kvalita cene.

Veľmi lacný tovar zodpovedajúci kvalite. Väčšinu tovaru som bral zo zvedavosti. No nekúp to za 8 EUR.

• Rýchle vybavenie mojej objednávky

• široký výber
    • primerané ceny
    • diskrétne doručenie

• Nekvalitný tovar došlo úplne iné čo som si objednal

• Všetko na jednom mieste , veľký výber.

S vaším obchodom som spokojný.

Som spokojný s dodávkou.

spokojnost

• výber tovaru

• to asi vyrabali specialne pre mna, cakam uz asi 3 tyzdne , dam si na nich pozor, nikdy viac
  • Poslali ste mi iný tovar takže nespokojný.

• žiadna
    • nekomunikujú s klientmi a OKRÁDAJÚ

obchod neodporúčam, tovar došiel za 6 dní aj to bez faktúry. Faktúru som si následne vyžiadala mailom. Tovar som vrátila v zákonnej dobe 14 dní aj napriek tomu, že faktúra mi dovtedy nedošla. Mailom som komunikoval s obchodom. Ten sa vyhovoril, že im prišli poškodené balíky, a že pravdepodobne je tam aj ten môj. Požiadali ma o doklad o zaslaní a tiež reklamačný formulár, ktorý som im obratom zaslala. Opakovanie som ich žiadala o vrátenie sumy cca 40,-€ čo doteraz neurobili. Nakoľko už obchod so mnou ani nekomunikuje, idem to riešiť cez SOI, na čo boli samozrejme aj upozornení, no bez reakcie. SÚ TO KLAMÁRI A TEN TOVAR NEBOL VOBEC KVALITNÝ - TAKŽE VOBEC NEODPORÚČAM !!!!!

• Sklamany nalupi tovaru

Prevzal som si objednany tovar za ktoeu dakujem.ale ked aom otvoril balik a zostol aky tovar mi dosiel tak nastalo velke sklamanie az moc.takze hned na zaciatok tie kruzky erekcme 3 ks set su uplne zle dolozim aj foto vsetkeho .no tak vsetky tie uplne zla kvalita kruzkou si roztrhane a mal som tovar par jodin kruzky len tak sa trhali na penise totane a potom vakuova pumpa je nefunkcna ked vy viete inac ju pouzovat sory.ja nie.a ta umela muslicka tube neviem preco vobec neni tala ako predtym som mal no zle vsetko.a preto bsetko zabalim a posielam naspet lebo za tu sumu 39.95€ viem ine nalupit sory

Objednávku som vrátila všetko podľa ich podmienok a žiadna odozva nikto mi není schopný podať informácie tovar nefungoval a nechcú mi odpovedať ani vrátiť peniaze. Kde sme sa to dopracovali ze jeden obchod ktorý je na trhu sa takto chova ku svojim klientom neodporúčam a žiadam vrátiť peniaze. Ak zákazník dodrží obchodné podmienky co obchod? Katastrofa

• Rýchlosť

• Rychle dorucenie
    • Kvalitne produkty
    • Spoľahlivosť
    • Nie je to podvodny obchod
    • Pomer cena a kvalita - produkty za tie minimalne ceny su vo fakt dobrej kvalite a niektore by som povedala ze aj lepsiej ako s inych erotickych obchodoch v ktorych tie veci stoja aj 3-4 nasobone viac
    • Rozhodne odporucam a netreba sa bat zaplatit aj dopredu, tovar vam pride do 2 dni expres kurierom
    • Nemam ziadne vyhrady, objednavala som uz viac krat a urcite este objednam
    • Popis velkosti pri jednotlivych produktoch, co sa tyka oblecenia, je presny, staci sa zmeriat a porovnat s tabulkou, sedi to uplne presne
    • Komunikacia mailom - odpisu do par hodin, su seriozny, neklamu. Bala som sa prvy krat ked som objednavala nakolko nie su slovenska firma, ale toto je moja druha objednavka a preto mozem potvrdit serioznost tejto stranky, platila som tentokrat dopredu

Celkove hodnotenie eshopu davam na 5 hviezdiciek. Vyber, ponuka, ceny, kvalita, serioznost, komunikacia, popis produktov, rychlost dodania expres kurierom do 2 dni, no skratka netreba sa bat ze kupite macku vo vreci, alebo ze vam tovar nepride, ak zaplatite dopredu. Vrelo odporucam a urcite budem objednavat aj nadalej. Ja osobne som velmi spokojna. Kto si chce urobit radost a nechce minat vela tak tuna v tomto eshope si urcite vyberie super kusky a este aj usetri. Pisem to aj preto lebo som mala moznost porovnat produkty z tejto stranky a inych eshopov kde ceny boli niekolko nasobne a kvalita rovnaka.

• Vždy prišiel tovar taký ako mal, aj keď často v poškodenom obale

Tentokrát prišiel tovar prázdny, teda len obal bez obsahu a to si predsa pri balení museli všimnúť

Som spokojný za rýchle dodanie objednaného tovaru.

• Dobre ceny

Tovar zatiaľ nedorazil