• Príjemná komunikácia, rýchla doprava.

Majú v predaji kvalitne krmivo pre psy a mačky. Mám obidvoch. Moje zvieratá sú veľmi radi novému jedlu.

• Super cena
    • Ochotný personál

Odporúčam obchod.

• pracovali a poslali mi tovar medzi sviatkami 28.12.

• Rychle Expres dodanie.Mila komunikacia s obchodom i s dodacou sluzbou.
    • Nakup bez rizika.Maximalna spokojnost.
    • Nieje ziadna nevyhoda.

Nakupom cez e-shop Semilton nic neriskujete.Doporucujem vsetkym.
    Balik s tovarom v originalnom zabalenom stave s komplet vybavou ako aj s originalnym navodom na obsluhu,ziadne skopirovane navody na obsluhu.

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky

• promptné vybavenie mojich požiadaviek
    • rýchle doručenie
    • pomoc s výberom, ochotný personál
    • výborná komunikácia
    • žiadna

• Rýchle dodanie tovaru už na druhý pracovný deň.
  • Tovar prišiel nefunkčný, kontaktný telefón je vypnutý

• Poloha obchodu - prakticky v strede mesta a pritom sa da zaparkovat priamo pred obchodom - parkovisko Lidl.
    • Vyborna komunikacia. Aj otazky online zodpovedane v ramci chatu.
    • Rychla dodavka tovaru - objednaval som v sobotu a uz v pondelok poobede som si bol vyzdvihnut tovar - kolobezku.
    • Kolobezku som si mohol vyskusat pred zakupenim. Co je super.
    • Ferove jednanie. Na moj dotaz o dojazde mi slecna odpovedala, ze mozem pocitat s 20 km, co sa mi dnes pri skuske potvrdilo. (21,6 km), hoci teoreticky dojaz je az do 35 km.
    • Zatial som ziadne negativa neobjavil :)

Dostal som velmi dobry produkt za velmi dobru cenu. Vlastnosti produktu ( elektricka kolobezka Defiant DF-SK8) zodpovedaju tomu, co mi deklarovali v obchode pri osobnom odbere.

• Nižšia cena ako v kamennom obchode

• Rychle bezproblemove dodanie
    • Spokojnost s tovarom

• veľmi dobrá komunikácia ohľadom popisu a vlastností tovaru pre samotnou objednávkou cez chat na eshope
    • expresné dodanie
    • okamžité info o stave objednávky

• rýchla dodávka

• Viete, ťažko hodnotiť, keď ide všetko ako po masle. Ja som mal ale problém. To sa stáva. A firma Semilton sa zachovala tak skvelo, že som až zostal zaskočený. Nielen že som synovi objednal hoverboard snáď za tú najlepšiu cenu na trhu, ale ako osem ročný chalan nemohol odolať sa na ňom povoziť. Žiaľ nejaký senzor tam nebol úplne v poriadku. Ako to však býva, aj tak ho dokázal poriadne poškriabat nie len tak že jeden malý škrabanček, poriadne. Skoro ma porazilo, že ako chceš toto reklamovať? No nič, zabalili sme a čakali. Pán (milý pán) mi zavolal, že čo nie v poriadku, vysvetlil som, že pravdepodobne nie je v poriadku čidlo a že ho chcem samozrejme len opraviť. A čo spravila firma Semilton? Na druhý deň sme mali doma čisto nový hoverboard. Čo na to povedať. Spravte si úsudok sami. Martin Klema

Odporúčam. Jednoznačne

Bezproblémový nákup, tovar prišiel v poriadku, sme spokojní. Ďakujeme.

• rýchlosť, komunikácia
    • stránka nebola aktualizovaná, neskôr mi ale zavolali, že produkt nemajú skladom vo farbe ktorú som objednal, ponúkli iné farby produktu

Prvá skúsenosť s nimi, ale bol som spokojný, až na tú aktualizáciu či je produkt skladom, ale chápem že boli Vianoce atd...

• Dobrá komunikácia a ochota, rýchle dodanie
    • Nie nevýhoda, ale akurát na Heuréke píšu, že dodávka ja zdarma, lenže skutočnosť je taká, že iba na vybraný tovar, ostatné sa platí.Ináč veľká spokojnoať

• super vec

• rychle dodanie
    • nebola dodana zaslepka nazasuvky nabijania

• Rýchle dodanie tovaru