• Komunikácia s obchodom
    • Strašne dlhá doba dodania
    • Došiel náhradný vak v celkom inom prevedení ako je zobrazený, aj farba aj materiál,

Dúfam že aj tu platí 24 mesiacov reklamácia, v prípade nevydrzania a prasknutia mienim reklamovat

• Rychle jednanie, prijatelna cena a dorucenie na cas
    • Bez moznosti online platby priamo na stranke

Na internete som hľadal vhodný sedací vak, najkrajší, veľkosťou najvhodnejší spolu s náplňou a za prijateľnú cenu som našiel iba tu. Rozhodol som sa objednať aj napriek tomu že na stránke chyba platba kartou (iba prevodom alebo dobierkou). Zvyčajne platím za moje objednávky online mojou jednorazovou online kartou ktorá je najbezpečnejšia. V tomto prípade so platil prevodom na ktorý som samozrejme zabudol… ďakujem predajcovi za pripomenutie lebo inac by mi asi tovar prišiel neskoro (synovcov narodky). Určite platba kartou na stránke by som privítal - zvýšilo by to aj kredibilitu obchodu. Tovar mi bol doručený v poriadku a ako opísaný na stránke. Ďakujem

• Rýchle dodanie tovaru

Dobré

Veľmi rýchle vybavenie. Sedací vak je super, veľmi kvalitný materiál. Urobil veľku radosť. Ďakujem

Za 9 dní od prijatia platby mi nebol tovar doručený. Neodporúčam

• Rýchlosť

Toto bol môj druhý nákup. Prvý bol vak a teraz náplň. Nemám žiadne podstatné výhrady. Tento krát to trošku mešká - nábeh okamžitých platieb v rámci bánk a nečakali peniaze pripísané hneď na účte v deň objednania. Nevadí, som spokojný.

rýchlosť a spoľahlivosť

Ochotne ma upozornili, že tovar nedokážu doručiť do Vianoc, čo však nebolo pre mňa určujúce

Rýchle dodanie

• Flexibilny obchod,ktory mi vysiel v ustrety s mojou poziadavkou.

veľmi spokojná, rýchle dodanie, kvalitný výrobok

Rýchle dodanie tovaru

• Rýchle doručenie, tovar v kvalitnom stave (kúpené v sekcii bazár), žiadne poškodenia, len tri fľaky
    • žiadna

Obmedzená ponuka

• Veľmi rýchle doručenie, kvalitný sedací vak, veľmi potešil.

• Dobrá cena
    • Kvalita
    • Široký výber

• rýchle jednanie aj pri reklamacii

• Sedací vak je veľmi pekný , kvalitný , za dobrú cenu. Dodanie 1 týždeň . Som spokojná