• rychlost doručení.

• Kvalitné v0ýrobok
    • Žiadna

• Široký sortiment satelitních přijímačů
    • Zboží asi o 10-15% dražší oproti konkurenci

Dobrá komunikace s obchodem,boužel nastavená čtečka UNI nepracuje s kartou.Ještě,že přijímač má CI slot.

• Mám veľmi dobre skúsenosti

Spokojnosť ako vždy

• žiadna
    • drahšie ako inde

Inštalácia za houby. Objednal som tu lebo ponúkajú v cene konfiguráciu, zaplatil som si pred inštaláciu DEFINE. Ten nainštalovaný bez nastavení satelitov aj v prvom operačnom to isté, nahraté len zoznamy programov a to len v prvom operačnom systéme. Kontaktoval som ich a odpísali mi čo viem frekvencie satelitov. Nastavenia sa nedajú použiť niečo sa tam navzájom ovplyvňuje čo ja ako amatér neviem urobiť a musím si to dať urobiť za peniaze niekde inde.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, neuviedli ste nám pred objednávkou aký typ LNB máte, takže oba systémy boli nastavené pre Single LNB a nie pre Monoblock LNB, ktorý máte Vy. V emailovej komunikácii sme Vám neuviedli žiadne frekvencie, ale konkrétne návody ako si oba systémy nastaviť pre monoblock. Oba systémy sú nezávislé , ale máte dvojtunerový prijímač, ktorý v Define vyžaduje mať pripojené oba tunery, takže možno je chyba v tom, že nemáte k prijímaču dva nezávislé káble od LNB. Ak nemáte, tak aj to sa dá vyriešiť, stačí komunikovať s našou podporou.

• Super

• Výborne poradia, rýchlo doručena zásielka.

• Spoľahlivá a rýchla

Vše bez problémů. Velmi rychlé dodání. Děkuji

• Odborníci na TV a SAT techniku
    • Komunikácia

Som spokojný s obchodom.
    Ešte by mohli uvádzať pri tovare ktorý je nedostupný, či už sa vôbec nepredáva alebo len dočasne nie je na sklade.

• Najlepší obchod! Sú veľmy rýchlý!

• Rýchlosť dodania, komunikácia

Vynikujuca rychla obsluha

• Rýchle doručenie, ste jednotka na trhu

Nic

• Maximálna spokojnosť

Tovar prišiel hneď na otočku bez problemov .

Rýchle dodanie a výrobok ide ako má

• Ak ked firma prezentuje, aj pocas vytvarania objednavky, ze doprava bude zdarma, po objednani sa nedala zrealizovat platba online, kvoli zasahu firmy. A nasledne upravili fakturu o 25€ viac!

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, doprava zdarma neplatí na nadrozmerný tovar, máme to uvedené v procese objednávky a aj v dodacích podmienkach. Každopádne sa ešte raz ospravedlnujeme za nepríjemnosti.