• Ani nízka cena nemôže byť výhodou tohto e-shopu, keď Vám tovar "NA SKLADE" nedoručí ani po 3 mesiacoch
    • Urážlivá, drzá až posmievačná komunikácia
    • Majiteľ prevádzkuje viaceré stránky s veľkým množstvom negatívnych recenzií (sťažnosti na neserióznosť, nedodanie tovaru, na drzé, arogantné až hulvátske správanie - viď linky nižšie)

Extrémne neseriózny obchod. Odporúčam sa mu zďaleka vyhnúť. Ak aj Vás zláka nižšia cena, určite mu neplaťte nič vopred. Tovar, ktorý pri objednávaní bol "NA SKLADE", mi nedodali ani po viac ako 3 mesiacoch.

Nejedná sa o seriózny e-shop. Pravdepodobne je to len "redistribútor", resp. "posúvač" tovaru z iných skladov. Prevádzkovateľ obdobným spôsobom prevádzkuje aj ďalšie e-shopy bez kamennej prevádzky aj s iným sortimentom a s podobnými negatívnymi skúsenosťami zákazníkov (pozrite si napr. recenzie k e-shopu www.levenhukshop.sk tu: https://www.cylex.sk/malacky/profisat+peter+ore%C5%A1ansk%C3%BD-11047353.html , ale najmä na recenzie na pôvodnú stránku prevádzkovateľa: https://obchody.heureka.sk/profisat-sk/recenze/ ). Obrovské množstvo zákazníkov sa sťažuje na jeho neserióznosť, nedodanie tovaru, no najmä na drzé, arogantné a hulvátske správanie majiteľa. Láka na nižšie ceny, no ak ich nevie dodržať, zákazníka prinajlepšom vyzve na zrušenie objednávky a keď ten na nej trvá, tak ho proste ignoruje.
    Po vlastnej skúsenosti neverím ani jedinej kladnej recenzii v tomto zozname. Veď tu aj boli recenzie odstránené z dôvodu porušenia obchodných podmienok, keď bolo preukázané, že ich písala osoba spriaznená s daným obchodom. Už to ma malo zaraziť, že na heuréke prestal zbierať overené recenzie (pravdepodobne po zhoršení rankingu po negatívnych odozvách zákazníkov).

Podávam podnet na prešetrenie e-shopu na Odbor ochrany spotrebiteľa Ústredného inšpektorátu Slovenskej obchodnej inšpekcie a na príslušný inšpektorát SOI (pre Bratislavský kraj).

Neseriózny internetový obchod odporúčam sa mu vyhnúť, neidem to ale bližšie špecifikovať no takýmto jednanim zo zákazníkom sa firma dlhodobo udržať nedá.

• Rýchlosť
    • Nulová informovanosť

Ak nemajú jeden z objednávaného tovaru, jednoduch ho nezapíšu na faktúru a tým to pre nich zhasne. Ja som ich musel obtelefonovať aby som sa túto skutočnosť dozvedel. Zmienka o ospravedlnení ani stopa.

• Pristup
    • Najlepsia cena
    • Tovar som mala za 2 dni

V pohode

• Sľúbený tovar bol dodaný načas, aj keď konkurencia mi 2x objednávku stornovala
    • Slušné ceny

• Rychle dodanie
    • Ochota poradit
    • Nic

Som spokojny

• Rychlosť, prehľadnosť tovaru

Ponuknutá najlepšia cena

• Seriózna komunikácie, tovar doručený v poriadku.
    • Rýchlosť dodanie tovaru, presne ako bola informácia
    • Korektné jednanie
    • nemám čo vytknúť

Jedna z najlepších cien
    odporúčam obchod

• neodporucam.nedvihaju telefony,odkazju na komunikaciu mailom.

tovar "NA SKLADE" objednaný 3.5, dorazil 10.5., to by až taký problém nebol, ale že bol platený prevodom na účet a následne prišla dobierka, ktorú sme museli uhradiť ešte raz, to už problém bol.
    Po následnom skontaktovaní, čo trvalo neúmerne dlho, vďaka spominaným telefonátom, sme boli uistení že duplicitnú platbu dostaneme naspäť na účet, že sa stala chyba, za ktorú sa ospravedlňuju. Do dnešného dna (2.6) sme platbu nedostali,telefón nedvíhaju, stále sa odkazujú na komunikáciu mailom.
    Prestávame veriť že chyba zo strany predajcu bola fakt iba chybou.
    Ak takým spôsobom chcete podnikať a zarábať na ľudoch, je to úbohé !
    Alebo čakáte že zabudneme na to, že sme platili 2 X za jednu vec?

• Slušnosť a ochota poraďiť

To bol prvý nákup u Vás.

• rýchlosť dodanie tovaru, presne ako bola informácia
    • jedna z najlepších cien
    • korektné jednanie
    • nemám čo napísať

môžem len doporučiť nákup v tomto obchode

• Spokojnosť s komunikáciou a dodávkou v dohodnutom termíne. Tovar v poriadku funguje ako má.
    • Od vianoc zatiaľ žiadne mínusy.

Spokojnosť.

• cena, okamžitý telefonický kontakt, rýchlosť

odporúčam nakupovať

• Dodávka presne podľa ponuky a načas

Ok

• Ano.Dialkove vadné.Usal radšej neskušam.

Vyrobok na p..

???

• seriozne jednanie
    • dobrá cena
    • zatiaľ žiadne negatívum

odporúčam

• Kupil som 3x satelit ferguson arriva 103, 2 ks fungovali v poriadku , treti po pripojeni do elektrickej siete vobec nesiel. Nesvietila kontrolka napajania, nedal sa zapnut. Poslal som na reklamaciu odpoved bola ze som tovar nezakupil u nich.

Neodporucam!!!

Reakcia obchodu satelitne prijimace

Ako sme Vam uz povedali. Kazdy prijimac je evidovany pod seriovym cislom ktore je uvedene na krabici a na samotnom prijimaci... Ako je mozne ze ste nam poslali krabicu so seriovym cislom ktore sedi ale do vnutra ste dali prijimac s uplne inym seriovym cislom ktore neevidujeme??? Cize ste dobry prijimac vybrali a dali ste tam iny...
    Reklamacie proste patria k predaju tovaru s tym musi ratat kazdy obchod ale taketo praktiky to snad nie... A tymto Vas verejne ziadame aby to bolo prejednane na slovenskej obchodnej inspekcii !!

• Najnižšia cena.Telefonicky som bol informovaný o dodávke tovaru. Ochotný, komunikatívny.

Bol som so všetkým spokojný.

ďakujeme

výhodná cena, seriozne jednanie a aj relatívne rýchle dodanie. Určite odporúčam aj ostatným

ďakujeme

• Super rychla dodavka, dobra cena

Ziaden problem