• Dlhá doba dodania...ani za 26dní mi tovar nebol dodaný....

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi sa ospravedlňujeme za takúto skúsenosť s naším eshopom. Dodávateľ sa bohužiaľ omeškal s dodaním tovaru a to nám spôsobilo nedodržanie dodacej lehoty. Veľmi nás to mrzí a preto sme Vám ako ospravedlnenie poslali na Váš email voucher na ďalší nákup u nás. Veríme, že nám dáte ešte šancu a že ju nebudete ľutovať :-)

Patrícia

Tovar po 13 dnoch este nedoruceny!

Reakcia obchodu Sanasport

táto objednávka bola stornovaná pre duplicitu. Nevieme teda, kde u Vás nastal problém, ale ďalšiu objednávku na Vaše meno sme expedovali v požadovanom rozmedzí.

Ospravedlňujeme sa za čakanie a nepríjemnosti a veríme, že sa to nebude pri ďalších objednávkach opakovať.

• cakam, cakam

Reakcia obchodu Sanasport

jsme rádi za Vaši zpětnou vazbu. Z důvodu většího množství objednávek bohužel došlo k pozdější expedici Vaší objednávky, mrzí nás, že k tomuto zdržení došlo. Vaše objednávka je však již odeslaná a bude Vám doručena. Omlouváme se Vám za delší termín dodání. Budeme Vás samozřejmě kontaktovat s dořešením kompenzace za toto prodlení.

Lubomír

• Zakaznicky servis bol naozaj dobry
    • Dlha cakacia doba ky dorucia balik , balik som vratila kedze tenisky absolutne nezodpovedali kvalite , reklamaciu nemam dodnes vybavenu

Reakcia obchodu Sanasport

díky za zpětnou vazba a za Vaši recenzi. Vámi objednané zboží mělo dostupnost 4-8 pracovních dnů a bylo Vám doručeno pátý pracovní den od objednání. Zásilku jsme odeslali nejrychleji jak nám to dodání od dodavatele umožnilo. Vámi vrácené zboží v současnosti ještě bohužel nedorazilo na náš sklad, nemohli jsme tedy vratku vyřídit a refundovat Vám zaplacenou částku. Jakmile bude zboží doručeno na náš sklad, bude Vaše vratka obratem vyřízena.

Lubomír

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Objednane 26.3. dnes je 11.4. a stale nic ked som tam pisal max. 5.4. ze to pride

Dobrý deň, Peter,

veľmi sa ospravedlňujeme za meškanie s doručením Vašej objednávky. Prilbu ste si objednali dňa 26.3. a keďže sa objednávala od dodávateľa, nebolo možné ju doručiť ihneď. Na email Vám bol zaslaný odhadovaný čas doručenia 4-7 dní. Tento termín teda uplynul dňa 5.4.23, preto sme Vám ho nashlásili ako možný termín doručenia. Zásielka Vám bola nakoniec doručená až 12.4.23, pretože v histórii objednávky vidíme, že dopravca mal objednávku v rukách až 5 pracovných dní. Moc sa za to ospravedlňujeme a radi Vám ponúkneme voucher na ďalší nákup. Ozvite sa nám prosím emailom [email protected], ak budete mať oň záujem. :-)

Veríme, že Vás toto pochybenie neodradí od ďalšieho nákupu u nás.

Patrícia

• Nezhodá produktu a dodaného tovaru

Prišlo mi tricko vyrobené zo 100%polyesteru (ani kúsok merina )

Dobrý deň Miroslava,

Ďakujeme aj za takúto negatívnu recenziu. Chceli by sme upresniť čo sa presne stalo. Objednali ste si tovar na tomto odkaze:

V popise máte vysvetlené a presne popísané materiály, z ktorého sa produkt skladá.
    Prikladám ho sem (najdôležitejšie info o materiále som dala do hviezdičiek):

Popis
    Funkční prádlo z materiálu Double Face patří mezi jedno z nejuniverzálnějších v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto prádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi.

Strana označená jako "plus" má povrch z ***micropolyesterového hedvábí***, tento povrch se volí jako vnitřní tedy "na tělo" v případě teplejších podmínek.

Strana Double Face označená jako "mínus" je tvořena ***micropolyesterovou střiží*** a volí se jako vnitřní strana při použití v chladnějších teplotách. Rozdíl tepelného odporu mezi oběma stranami trička byl laboratorně změřen na 3,6°C.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mrzí nás, že ste nedostali materiál z merina, ale žiaľ, pri tomto produkte nie je tento typ materiálu spomenutý ani raz. Muselo Vás niečo zmiasť a to je nám úprimne ľúto.
    Dúfame, že problém so Zásielkovňou sa už vyriešil a zásielka sa Vám dala s našou pomocou v poriadku odoslať späť! :-)

Katastrofalny zakaznicky servis

Dobrý deň, pani Marchalinová,

Mrzí nás toto hodnotenie a to najmä z dôvodu, že celý proces objednávky prebehol v úplnom poriadku.

Problém nastal až pri vrátení tovaru od Vás na náš sklad, kde zamestnanci skladu našli bundu v krabici špinavú. Krabica, v ktorej ste tovar poslali, bola plná nečistôt, plastový obal nebol úplne uzavretý a počas prepravy sa tak nečistoty dostali do bundy. Verte, že aj v takejto situácii naši zamestnanci skladu urobili maximum pre to, aby sa pokúsili tovar vyčistiť, čo nie je ich náplňou práce, no v tomto prípade to nebolo možné do takej miery, aby sme mohli tovar ďalej predať a Vám vrátiť peniaze. Kolegyňa Vás s týmto stanoviskom slušne kontaktovala s prosbou o pochopenie, že takto špinavá bunda je nepredajná a preto Vám ju musíme poslať späť.

Mrzí nás vzniknutá situácia a veríme, že sa napriek tejto nepríjemnosti uvidíme pri ďalšom nákupe! :-)

Patrícia

Kupoval som damske cislo bundy XL, a dorucili male cislo 42 co je v realite velkost pre stihle dieta zakladnej skoly

Dobrý den Jozefe,

dle historie Vaší objednávky v ní byly dva pánské svetry ve velikosti XL, vždy je dobré pro kontrolu zkontrolovat velikost ve velikostních tabulkách které u každého produktu máme nahrané a stačí kliknout na: "Jak vybrat?"

Přeji Vám hezký den.

tovar nedorazil

Dobrý den Gabrielo,

mrzí nás tato situace, ale bohužel objednané zboží nebylo dostupné u dodavatele a tak Vám byla nabízená alternativa.

Děkujeme i tak za tuto recenzi a doufáme, že budoucí nákupy proběhnou lépe.

Tomáš Březina

• ... tovar objednaný v stredu bohužiaľ dodnes nedorazil a to už prešiel týždeň ... nič v zlom, za mňa jedno veľké sklamanie ... konkrétny tovar ohodnotiť neviem, keďže ho dodnes nemám ...

Dobrý den Peťo,

bohužel toto pozdní doručení byla chyba ze strany dopravce který od nás zásilku vyzvedl a nezvládl doručit v daném termínu.

Děkujeme za tuto zpětnou vazbu a doufáme, že to budeme moct napravit u příštího nákupu.

Objednavka nezodpoveda obrazku

Dobrý den, Zolo,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Moc nás mrzí, že zakoupené zboží neodpovídá Vašim představám. Bohužel nepíšete, v čem konkrétně se objednané zboží liší od obrázku na našem eshopu.
    Pokud se zbožím nejste spokojený, můžete nám ho zaslat zpět. Na vrácení máte v našem eshopu 30 dnů od převzetí zásilky.

Pokud budete mít jakýkoli dotaz k vracení zboží, napište nám na [email protected]. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Přejeme krásný předvánoční čas.

Kateřina Miklíková

• Objednala som dvakrat, žiadna reakcia, žiadny tovar.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Vaši první objednávku jsme k Vám v pořádku doručili 8. prosince a všechny informační maily vidím u Vaší objednávky v pořádku odeslané na mail, který jste do objednávky uvedla. Bohužel se opravdu stalo že Vaši první objednávku jsme, i přes maximální snahu, doručili o tři dny později, než byl uvedený termín. Stalo se tak z důvodu velkého náporu na náš sklad v období akce Black Friday a předvánočních nákupů. Toto zpoždění nás velmi mrzí a omlouváme se za něj.
    Věřím, že i přes opožděné dodání jste se zbožím spokojená a dobře Vám slouží.

Vaši druhou objednávku jsme v pořádku doručili 9. prosince, což bylo před potvrzeným termínem 15. prosince. Všechny informační maily byly taktéž odeslány na mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy, stačí nás kontaktovat na [email protected] a se vším Vám rádi pomůžeme.
    Při Vaší další objednávce bude vše jistě bez problémů a včas.
    Přejeme Vám klidné předvánoční období.

Kateřina Miklíková

Tovar zatiaľ predajca nevyskladnil, hoci tak sľuboval najneskôr do 5 dní pri potvrdení objednávky predajcom Sanasport

Dobrý den, hedup,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Bohužel se opravdu stalo i přes maximální snahu, že jsme zboží doručili o dva dny později, než byl uvedený termín. Stalo se tak z důvodu velkého náporu na náš sklad v období akce Black Friday a předvánočních nákupů. Toto zpoždění nás velmi mrzí a omlouváme se za něj.
    Věřím, že i přes opožděné dodání jste se zbožím spokojený a dobře Vám slouží.
    Při Vaší další objednávce bude vše jistě bez problémů a včas.
    Přejeme Vám klidné předvánoční období.

• Už sú drahý!

Dobrý den, Martine,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Na našem eshopu nabízíme pravidelně akční vouchery a slevy. Jistě se Vám podaří najít nějakou, která Vám bude vyhovovat a budete mít díky tomu zajímavou cenu na vybrané zboží.
    Pro získání slevového voucheru stačí sledovat náš eshop nebo odebírat náš newsletter. Pak Vám žádná zajímavá sleva neuteče.

Přejeme příjemný předvánoční čas.

Kateřina Miklíková

Ak vrátite tovar, tak majú veľa času na vrátenie peňazí. Poslal som tovar pred 9 dňami a zatiaľ nič.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Velice nás ale mrzí, že je negativní. Na vrácení kupní částky máme ze zákona 14 dní, ale vždy se snažíme vyřešit celou administrativu okolo odstoupení od kupní smlouvy co nejrychleji. Dnes je to 5. den, co nám zboží od Vás dorazilo.
    V tuto chvíli je již Vaše vratka předána na účetní oddělení. V nejbližších dnech Vám tedy budou peníze odeslány.

Jana Paličková

maju problemy s posielanim balikov na Slovensko , ak Vam to nesuri bude to ok ale ak cakate na tovar ako kura na sopel potom nebudete spokojny s dorucovacou dobou , ceny maju dobre .

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka byla vyřízena do 24hod, avšak nastal technický problém při přenosu dat směrem k Vámi vybranému přepravci. Hned jakmile jsme tento problém zjistili, hned jsme jej začali řešit.
    Vaše objednávka měla dodací lhůtu 2-4 pracovní dny a tuto dodací lhůtu jsme i přes tuto komplikaci dodrželi.
    Velice nás tedy mrzí, že náš obchod vyloženě nedoporučujete.
    Budeme rádi, když nám dáte šanci u dalšího nákupu Váš názor změnit.

• Vratenie/vymena tovaru na vlastne naklady a do CZ je to min 10€
    • Nemoznost vratit tovar osobne
    • Ceny tovaru sa menia kazdy den

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Pro vrácení zboží máme nový systém a je u něj při splnění podmínek zvýhodněná cena 2,19 euro.
    Vracet zboží na prodejnách opravdu není možné a primárním důvodem k zastavení této služby bylo množství vráceného a nevyzvednutého zboží a tedy kapacitní potřeby, na uskladnění tohoto množství, které nám již neumožňovaly poskytovat zákaznický servis na prodejnách na té nejvyšší úrovni. Dalším důvodem je i to, že na Slovensku nemáme už 2,5 roku žádnou prodejnu.
    Co se týče změn cen na e-shopu, tak ceny se mění i několikrát denně na základě různých kritérií jako je množství skladové dostupnosti konkrétního produktu u nás a u dodavatelů, také na základě marketingových akcí nebo třeba i cen u konkurence.
    Budeme rádi, když nám dáte v budoucnu ještě šanci Vám dokázat, že nákup u nás za to stojí.

Jana Paličková

• Pri tovare pisu jeho dostupnost, clovek zaplati a po tyzdni zisti (ked sa informuje z vl.iniciativy na tovar), ze ho vlastne nemaju skladom. Velmi zla reklama

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za recenzi a omlouváme se za komplikace u Vaší objednávky. Bohužel jsme opravdu zprávu o nedostupnosti tohoto produktu dostali až po urgenci. Děkujeme za tuto zpětnou vazbu (i když negativní) - již jsme zavedli kroky, aby se podobné situace nestávali.
    Věříme však, že se tato situace tedy již nebude opakovat, pokud nám dáte ještě v budoucnost šanci u dalšího nákupu.

• Najlepšia cena

Neaktualizovany web so skladovymi zásobami. Po zaplatení za tovar mi po pár dňoch prišiel email, že tovar vlastne nemajú a preto mi ho nemôžu doručiť.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme Vám za hodnocení, i když nás mrzí, že je negativní. Vaši objednávku jsem na základě Vašeho hodnocení prověřila a zjistila následující - zboží jste objednal 3.7. večer, následující den, tedy 4.7., bylo zboží objednáno u našeho dodavatele. Den poté, tedy 5.7., nás náš dodavatel kontaktoval, že zboží bohužel není dostupné a ihned Vás také kontaktoval kolega s aktuálním stavem objednávky. Na základě nedostupnosti zboží zn. Deuter byla odhalena technická chyba v načítání dat u tohoto zboží a nyní by již k tomuto nemělo docházet.
    Pevně věřím, že v budoucnu nám ještě dáte šanci a Váš příští nákup dopadne na výbornou.
    s pozdravem
    Andrea Smreková