Som spokojná z donaskou, ako aj kvalitou tovaru

Dobrý deň, Milka,

veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu, veľmi si jej vážime. Sme radi, že ste boli spokojná s dodaním tovaru a jeho kvalitou a veríme, že to tak bude aj nabudúce :-)

• Vyborna komunikacia

Dobrý deň, Dada,

ďakujeme za 100%! Sme veľmi radi, že oceňujete našu komunikáciu a že odporúčate náš obchod. Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás :-)

Patrícia

Som nadšená, veľmi profesionálny a svedomitý prístup .

Dobrý deň, Daniela,

ďakujeme veľmi pekne za super recenziu. Sme radi za Vaše nadšenie z nákupu u nás a už teraz sa tešíme nabudúce! :-)

Patrícia

nedodrzanie velkosti tovaru zadane v objednavke

Reakcia obchodu Sanasport

Moc nás mrzí, že si myslíte, že sme pri Vašej objednávke pochybili a nedoručili Vám správnu veľkosť. V telefonáte sme sa Vám snažili vysvetliť, že od začiatku máte v objednávke veľkosť 134 a preto Vám táto veľkosť aj bola doručená. Požadovali ste ale veľkosť 140, o ktorej nikde neevidujeme žiadne informácie. Chceli sme Vám situáciu vysvetliť a ponúknuť Vám adekvátne riešenie, no o tomto probléme ste s nami ďalej nechceli komunikovať, čo rešpektujeme.

• Prehľadný eshop
    • Jednoduché vrátenie tovaru

Dobrý deň, Martin,

moc ďakujeme za pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás spokojný a že aj vrátenie tovaru prebehlo v poriadku :-)

Patrícia

Potrebovala som zmeniť veľkosť a bez problémov obchod zmenu zrealizoval. Za mna veľmi pro-klientsky prístup.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za pochvalu! Sme moc radi, že ste bola spokojná s vybavením všetkého ohľadne objednávky.
    Tešíme sa opäť nabudúce! :-)

• Dobrá cena, rýchlosť dodania

Som veľmi spokojný

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu. Sme radi, že sa Vám páčia naše ceny a že oceňujete rýchlosť nášho doručovania :-)
    Veríme však, že nabudúce budete spokojný na 100% :-)

• prehľadné stránky

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu a za pochvalu webových stránok. Tešíme sa na Váš ďalší nákup! :-)

• Rýchle vybavenie,dobrá cena

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super recenziu! Sme radi, že oceňujete rýchlosť nášho vybavenia objednávky a dobré ceny. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup. :-)

Patrícia

• vratenie tivaru za ktory som zaplatila 13 eur, nakolko sa vracia do Brna. Moja chyba, budem vediet nabuduce.

Reakcia obchodu Sanasport

mrzí nás, že ste nevyužili služby Zásielkovne, ktorá je za 2,79 € pre zásielky do určitého rozmeru, bezohľadu na váhu či vzdialenosť, kde sa balík odosiela. Dávame ju na výber samostatne, zákazník si vždy môže zvoliť buď vlastnú dopravu alebo Zásielkovňu za už spomínanú, zvýhodnenú cenu. Vždy keď Vám niečo nie je jasné, alebo potrebujete s niečím pomôcť, neváhajte nás kontaktovať, aby sa nestávali takéto situácie. Radi Vám pomôžeme, aj Vám ušetríme peniaze :-)
    Pri ďalšej objednávke, ak budete vracať tovar, radi Vám dopravu vykompenzujeme. :-)

Majte krásny deň.

• Ok

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super recenziu! Sme moc radi, že ste s nákupom u nás spokojný :-)

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za odporúčanie obchodu a za 100% ohodnotenie! Veľmi si ho vážime :-)
    Tešíme sa na Vás pri ďalšom nákupe.

dobrá cena, rýchle dodanie

Dobrý deň, Andrej,

ďakujeme za super recenziu a za odporúčanie nášho eshopu! Sme radi, že oceňujete rýchlosť nášho dodania a veríme, že tovar Vám už doma robí radosť :-)

Rýchle doručenie

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme veľmi pekne za recenziu :-) Sme moc radi, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky a tešíme sa na Váš ďalší nákup! :-)

• Flexibilna reakcia

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za pozitívnu recenziu!
    Moc si ju vážime a sme radi, že náš obchod odporúčate. Tešíme sa na Vás pri ďalšom nákupe! :-)

• Dobrá cena
    • trotýždňová dodacia lehota

Pokiaľ máte veľa času na dodanie /počítajte 3 týždne/, tak je obchod ok.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu, aj za takúto negatívnejšiu. V prvom rade chcem uviesť na pravú mieru, že tovar Vami objednaný bol na našom eshope s dostupnosťou 7-12 pracovných dní, čo je spôsobené tým, že tovar je dostupný skladom u dodávateľa. Túto skutočnosť vopred uvádzame pri každom produkte na našom eshope, aby zákazník vedel, že tovar mu príde s dlhšou dodacou lehotou. Za meškanie s dodaním 2 dni k Vám domov sa veľmi ospravedlňujeme. So zákazníkmi vždy jednáme férovo a narovinu, čiže dodaciu lehotu má každý produkt napísanú priamo pri jeho výbere a tovar podľa dostupnosti dokážeme doručiť aj na ďalší pracovný deň po jeho objednaní :-)

Patrícia

• Velmi rychle vybavenie objednavky, siroky vyber, atraktivne ceny
    • Nemam ziadne pripomienky

Odporucam nakup

Dobrý deň, Gabriel,

veľmi pekne ďakujeme za super recenziu! Sme radi, že odporúčate náš obchod a že ste spokojný s rýchlosťou vybavenia svojej objednávky :-) Tešíme sa na Vás pri ďalšom nákupe.

Patrícia

• Veľmi rýchle vybavenie a doručenie objednávky . Presné tabuľky veľkostí . Oblečenie vždy sadlo .

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi pekne ďakujeme za recenziu! Sme radi, že Vaša objednávka bola vybavená podľa Vašich predstáv a že všetko sedelo ako uliate :-)

Patrícia

• Doteraz som nemala žiadny problém, tovar bol doručený. Len posledná objednávka ešte nedorazila ani po 16 dňoch ☹️.

Dobrý deň, Aďa,

moc sa ospravedlňujeme za meškanie s dodaním. Dodávateľ nás informoval, že dodanie bude mierne meškať, inak je dodacia doba dlhšia práve kvôli tomu, že tovar nie je dostupný na našom sklade, ale na externom sklade u dodávateľa, od ktorého sa najprv musí doručiť k nám. Následne sme Vás o meškaní informovali a dohodli sme sa na odložení odoslania Vašej objednávky :-) Čiže sme radi, že sme sa dohodli na náprave a ešte raz sa za komplikáciu ospravedlňujeme.

• prehľadný
    • výborný popis pri produktoch
    • široký výber
    • bezproblémová komunikácia
    • rýchla expedícia tovaru

Výborná prvá skúsenosť s týmto eshopom. Nechápem, že som ho objavila až teraz.

Dobrý deň, Niki,

veľmi si ceníme tak obsiahnutej pozitívnej recenzie a odporúčania nášho obchodu! Ďakujeme :-)
    Určite sa budeme tešiť opäť nabudúce.