Velmi spokojny s komunikaciou a riesenim problemu s pracovnikmi Customer servisu.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za toľké slová chvály :-)
    Sme veľmi radi, že sa Vám páči naša komunikácia so zákazníkmi, naozaj sa snažíme vždy zákazníkovi pomôcť :-)

Patrícia

• Absolutna nespokojnost. Tovar mal dorazit max. do 9 dni. Momentalne je to je 19 dni a nic.

Dodatocne som sa informoval ohladne terminu dodavky tovaru. Ziadna odpoved.

Velke sklamanie.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme aj za takúto recenziu. Veľmi nás mrzí, že Vaša objednávka sa skrz problémy zasekla u dodávateľa na sklade a ešte nám tovar nedoručil. Musíme však podotknúť, že recenziu ste napísali ihneď po tom, ako sme Vám doručili oznámenie o meškaní dodávateľa a ponúkli Vám dodatočnú zľavu ak na objednávku počkáte. Túto zľavu ste v rovnakom čase akceptovali a tak ste nám dali najavo, že napriek omeškaniu ste ochotný na objednávku počkať. Odpoveď ste teda dostali do pár hodín :-)

Niektoré faktory pri objednávkach naozaj nedokážeme ovplyvniť a napraviť okamžite, ale verte že v tomto prípade sme naozaj urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby ste boli včas a kvalitne informovaný a aby všetko ohľadne vyriešenia danej situácie prebehlo vo Váš prospech.

• Všetko na úrovni

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super recenziu! Sme radi, že odporúčate náš obchod a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup :-)

• Rychle dorucenie
    • Vyhodna cena

Dobrý deň, Rasťo,

ďakujeme za pozitívne ohodnotenie. Veľmi si ho vážime a sme radi, že naši zákazníci vedia oceniť rýchlosť nášho doručenia a výhodné ceny. :-)

Patrícia

Tovar som si objednal a uhradil 13.9 2023.
    Na základe uvedenej dodacej doby 5-9 pracovných dní som si objednal predmetný tovar.
    Tovar nebol dodnes dodaný.

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi sa ospravedlňujeme za nedoručenie včas. Bohužiaľ nám dodávateľ oznámil meškanie z technických dôvodov, čo sme Vám včas oznámili a ponúkali Vám zľavu, ak na objednávku počkáte o niečo dlhšie. Tú ste prijal, za čo sme veľmi vďační :-) Robíme všetko pre to, aby bol tovar čo najskôr doručený a oznámený termín naplníme :-)

• Tovar skladom,rýchle doručenie,spokojnosť

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super recenziu! Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás spokojný a tešíme sa nabudúce! :-)

• Pekný výber kvalitného tovaru
    • Dobré ceny, akcie
    • Overené značky

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi pekne ďakujeme za super recenziu! Sme moc radi, že sa Vám u nás dobre nakupovalo a veríme, že sa uvidíme čoskoro pri ďalšom nákupe! :-)

Promntne, bez akýchkoľvek problémov

Dobrý deň, Jochen,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívne slová :-)
    Radi ich počujeme a robí nám to radosť. Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás.

Patrícia

• Dostupnosť tovaru, kvalitný tovar,komunikácia obchodu.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za 100%! Sme veľmi radi, že ste spokojný s nákupom u nás a veríme, že to tak bude aj pri ďalšom nákupe. Tešíme sa na Vás! :-)

• super veci

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za odporúčanie nášho obchodu. Vždy sa snažíme mať super výber a tovar rýchlo doručovať :-)

bezproblemova komunikacia, rychlost dodania

Dobrý deň, Michal,

Sme veľmi radi, že oceňujete komunikáciu zákazníckeho centra so zákazníkom a rýchlosť nášho dodania. Veríme, že ste s nákupom u nás spokojný a že Vám výrobok dlho poslúži :-)

• Sortiment
    • Komunikácia
    • Rýchlosť doručenia

Dobrý deň, Marián,

ďakujeme za super recenziu. Sme radi, že oceňujete naše ceny, rýchlosť doručenia a zákaznícky servis.

• dobrá cena

veľmi kvalitný výrobok, oplatí sa kupovať

Krásný den,

nic nás nepotěší více, než spokojený zákazník. Děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup a přeji Vám hezký den.

Za Sanasport
    Lubomír

• maximálna spokojnosť

Hezký den, Naty,

děkujeme za super hodnocení i za Váš nákup. Náš tým i obchod je Vám kdykoliv k službám. Přeji Vám hezký den.

Za Sanasport
    Lubomír

Cena
    Sortiment
    Komunikácia
    Rýchlosť odoslania

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme za recenziu a za odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že oceňujete naše ceny, výber a komunikáciu nášho zákaníckeho centra so zákazníkom. Vždy sa snažíme o čo najrýchlejšie dodanie a je skvelé, že to naši zákazníci vnímajú :-)

Rýchle a pravdivé informovanie

Dobrý deň, Aja,

ďakujeme za super recenziu. Sme radi, že náš web považujete za dôveryhodný a že Vaša objednávka bola vybavená včas :-)
    Veríme, že sa čoskoro uvidíme :-)

• Stala klasika

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu, veríme, že keď ste našim stálym zákazníkom, nabudúce už padne 100% spokojnosť :-)
    Urobíme pre to všetko, čo bude v našich silách.

• Atraktivne ceny
    • Široký výber
    • Komunikácia

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super recenziu! Sme veľmi radi, že vnímate naše ceny, široký výber a komunikáciu zákazníckeho centra, tak pozitívne. Tešíme sa už teraz na Váš ďalší nákup.

• Super komunikacia

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu :-) Veľmi nás teší, že vnímate nákup u nás tak pozitívne a že oceňujete komunikáciu nášho zákazníckeho centra. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Rýchlosť dodania, profesionalita.

Dobrý deň, Jana,

ďakujeme za super hodnotenie a odporúčanie nášho obchodu :-)
    Vždy sa snažíme tovar doručiť čo najskôr a profesionalita je pre nás samozrejmosťou.