Osobný prístup.

• dobré ceny
    • milá obsluha
    • široká ponuka

za mňa dobré ceny, rýchle dodanie, široký výber... ak si dáte vyzdvihnutie na predajni a platba na dobierku, tak najprv Vám tovar ukážu na predajni a až keď Vám niektorí vyhovuje a ho chcete, až vtedy ho zaplatíte, čo je za mňa super, nakoľko človek nemusí riešiť kadejaké formuláre, čakať na peniaze a podobne.... takže určite odporúčam! :)

• Profesionalny pristup

• expresné odoslanie

Tovar výborná kvalita všetko v poriadku kufor bol krásny.

• Komunikácia a služby na 1*. Ďakujem.

• spokojnosť

Informovala som sa o možnosti zmeny farby objednaného tovaru, bez odozvy.

Reakcia obchodu SAMDEX

Dobrý deň pani Mária,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, ktorej však nerozumieme, keďže po Vašej požiadavke na zmenu farby objednaných produktov sme Vám obratom zaslali jej akceptáciu aj s upravenou objednávkou.
    Odporúčame si len dobre čítať prijaté e-maily.
    S úctou
    SAMDEX eShop

Rychle dodanie.

Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov

veľká ústretovosť a ochota

Personál na predajni síce milý, ale na e-shope neviete pozrieť, či je kufor skladom, či sa na neho čaká alebo dlhodobo nedostupný. Môžete urobiť objednávku a potom vám nasledujúci deň príde napríklad odpoveď, že bohužiaľ, je nedostupný.

Reakcia obchodu SAMDEX

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak pri produktoch, ktoré sú skladom a sú ihneď k dispozícii je táto informácia uvedená. Vy ste si objednal produkt, ktorý v tom čase nebol skladom a kolegyňa Vás obratom informovala o jeho dostupnosti, zároveň Vám aj ponúkla ešte lepší produkt v rovnakej cene. Napriek tomu, že tovar dovážame každý týždeň, môžu nastať určité výpadky aj vo výrobe, ale vždy sa snažíme nájsť pre zákazníka vhodné riešenie.
    S úctou
    SAMDEX eShop

Super

Veľmi ochotný personál, pomohol v každom ohľade. Rýchla dodávka , tovar kvalitne zabalený .

• Skvelý prístup predávajúceho
    • vysoká odbornosť
    • ceny primerané kvalite ponúkaného tovaru.Odporúčam výber na vydajnom mieste, možné fyzicky vidieť niektoré typy výrobkov a poradiť sa s predávajúcim.

• Prehľadnosť
    • Výber
    • Ochota
    • Prístup k zákazníkom

Vrelo odporúčam nákup v tomto obchode.

• už asi viac ako 20 rokov chodím na istotu do ich obchodu, ktorý som objavila vďaka tomu, že servisovali a opravili mi zips. Vtedy som zistila, že majú široký výber kufrov, pracovných tašiek, atd za lepšie ceny a odvtedy nakupujem tento tovar len u nich.

• Tovar mi bol dodaný načas

bezproblemovo

Veľmi rýchle dodanie