Overené zákazníkmi

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 93 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,8 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod SALT ELEKTRO získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie SALT ELEKTRO

Igor

Pridané: 9. apríla 2016

• Tovar za dobru cenu.
  • Dlhsia dodacia lehota tovaru, ktory nie je priamo na sklade.

Odporucam vyuzit tento obchod.

Peter

Pridané: 27. marca 2016

• Ceny, rýchle vybavenie objednávky.
  • Neviem o žiadnych.

Odporúčam

Mária

Pridané: 16. marca 2016

• Najlepšia cena a rýchlosť dodania tovaru.

Oslovila ma najlacnejšia cena a s dopravou i zakúpeným tovarom som bola spokojná. Tento obchod odporúčam.

Zuzka

Pridané: 21. februára 2016

• Dobré ceny

Z nákupom som bola spokojná, komunikácia bola perfektná, pán mi vedel poradiť vo výbere tovaru a nakoniec som namiesto jedného tovaru kúpila dva, nakoľko sme sa vedeli dohodnúť na podobnej cene ako v konkurenčnom obchode za tovar , ktorý som plánovala kúpiť v inom obchode. Ak budem potrebovať nejaký tovar určite budem kontaktovať Váš obchod. Prajem Vam veľa spokojných zákazníkov.

Vážený zákazník,

Chceli by sme sa Vám poďakovať za perfektné hodnotenie a spoluprácu pri nakupovaní. Tešíme sa z Vašej spokojnosti a prajeme Vám mnoho úžitku a radosti pri používaní zakúpených spotrebičov. Keby niečo - sme tu pre Vás :-)

lenka

Pridané: 3. februára 2016

• 10 dni cakam na dodanie tovaru a stale nic

Vážený zákazník,

O Vašej objednávke sme Vás detailne informovali emailom, nakoľko sa nám nepodarilo v nasledujúci pracovný deň (25.1.) s Vami telefonicky spojiť. Ospravedlňujeme sa za komplikácie, ktoré nastali pri vybavovaní Vašej objednávky. Pokúsime sa s Vami skontaktovať opätovne pre vybavenie Vašej zákazky.

jamos

Pridané: 2. februára 2016

• rozmýšľala som či objednať pre mňa to bol neznámy predajca, ktorý nemal ešte veľa hodnotení, ale neoľutovala som, obchod prebehol na 1*

Maximálna spokojnosť, príjemná a ústretová komunikácia, rýchle doručenie, takýto keby boli všetci internetový predajcovia. Ďakujem a odporúčam všetkými desiatimi :-)

Vážený zákazník,

Veľmi si vážime Vašu reakciu na nákup v našom obchode. Teší nás, že ste boli našim spokojným zákazníkom. Prajeme príjemné užívanie zakúpeného výrobku. Ďakujeme :-)

Peter Sopko

Pridané: 22. januára 2016

• Perfektná komunikácia

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za perfektné hodnotenie. Je to pre nás veľkou motiváciou, aby sme poskytovali pre Vás čo najkvalitnejšie služby.

Monika

Pridané: 19. januára 2016

Max.spokojnost. Velmi rada sa k tomuto obchodu vratim. Vsetko mi vedeli poradit, vysvetlit. Super komunikajuca velmi mily a zlaty. Takze mozem len odporucit.

Vážený zákazník,

Ďakujeme, že ste si našli čas napísať skúsenosť z Vášho nákupu. Tešíme sa Vašej spokojnosti a prajeme Vám, aby Vás zakúpený výrobok tešil a slúžil ešte veľmi dlho :-)

Firemino77

Pridané: 2. januára 2016

• Najvyhodnejsia cena ponukaneho produktu,a super rychle dorucenie aj napriek Vianocnym sviatkom.

Odporučam

Vážený zákazník,

Chceli by sme sa Vám poďakovať za nákup, ktorý ste u nás zrealizovali. Do Nového roka prajeme všetko dobré a nech objednaný výrobok slúži k spokojnosti užívateľa.

Jano

Pridané: 28. decembra 2015

Komunikácia,rýchle dodanie,odporúčam.

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za recenziu, ktorá nás potešila. Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás.