• bola som spokojna s 2 nakupmi od vas a dakujem vam velmi pekne za darcek,,to je vsetko

dakujem

• nic dobre na nich nemam

FAKE !!! podavam staznost na SOI, komunikacia ziadna, parfem zmiesany s neicim, vona podobna ale len velmi podobna nevydrzi nic, jednym slovom FAKE !!!! pozor NEKUPOVAT !!!

• Rychlost/dodanie do 2 dni od objednania
    • Parfem zabaleni tak ako sa ma poriadne

• dostala som v minulosti od nich aj darcek,teraz uz sice bez darceku ale spokojna s vonou chloe chloe
    • mala som prvu objednavku pre mamu a bola som spokojna so vsetkym aj s komunikaciou sice iba mailom ale zevraj maju problem s linkou ci co,no vsetko v pohode nakupim znova urcite
    • obchod ODPORUCAM na zaklade vlastnej skusenosti
    • cena je pre mna rozhodujuca som student a mala som chloe aj z fanky a je rovnaka :) takzeeee spoko
    • nemaju osobny odber

• PRISIEL MI POZADOVANY PARFEM TAK AKY HO POZNAM JA A MOJA PRIATELKA TAK BUDEM HODNOTIT TENTO E-SHOP IBA POZITIVNE,ZIEDNE NEGATIVA VOBEC SOM NENASIEL.KONEC.

100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%100%

• Dobrý prehlad
    • nakup z domu
    • spolahlivost
    • promptne poslanie
    • nekupujem prvy raz
    • len tak dalej
    • Doporučujem,vždy som bola pri objednavkach spokojna,dobrá cena a rýchle dodanie.

• Predávajú napodobeniny !!!!

Fake

Reakcia obchodu Sale-parfums.sk

vazeny pane

vasu reklamaciu neevidujeme preto vasa recenzia nie je pre nas nicim inym ako zufaly pokus konkurenicie poskodzovat nase dobre meno

s pozdravom Saleparfums

• rychlo
    • velmi pekna prezentacia/zabalenie tovaru atd.
    • maly darcek
    • zlava na dalsi tovar
    • absolutna spokojnost

• Hlavné výhody pre mňa boli tie,že ste ponúkali to čo som práve hladal
    • Obchod je v poriadku,a pokial ponúka to čo ľudia hľadajú,tak je to fajn pre obe strany

• Dostal som parfem v piatok a objednal som ho ako darcek v stredu,dnes je nedela urobil som dalsiu objednavku pod cislom faktury FA20120345 som zvedavy za jak dlho dojde zatial na 100%

• prvy nakup spokojnost

na 1

• Ja som spokojná s nákupom vždy bol nákup vybavený veľmi rýchlo a bez nejakých problémov. Určite by som tento obchod doporučila aj ostatným pretože, ako som hore uviedla zatiaľ vždy bol nákup zrealizovanýi mi rýchlo a bez problémov.

Nakupila som tu uz 2 krat

• výhodná cena, pohodlný nákup
    • výhodná cena, pohodlný nákup, možnosť doručenia prostredníctvom UPS
    • nic

výhodná cena, pohodlný nákup

• Spokojnost,Rychlost,Profesionalita

Absolutne bezkonkurecny

• Dostala som aj vzorku chanel 5 ku mojej objednavke,neviem ci to je omyl alebo tak je to stale ale velmi pekne dakujem.
    • Budem odporucat dalej.

Spokojna kupujuca

• Parfem co dosiel spojnost
    • komunikacia s e-shop perfekt
    • hodnotim velmi dobre
    • kurier katastrofa,musel som ist za nim cez 2 ulice lebo ma nevedel najist

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

Nikdy viac

• absolutne nic
    • nereaguju na reklamacie ani mailom a ani cez ich stranku, na stranke ani nemaju tel. cislo (uz to je podozrive)

Ked napisete negativnu referenciu, tak vam odpisu, ze ste konkurencia a chcete im uskodit, proste ubohe!!!

Pozor na nich!!!

Reakcia obchodu Sale-parfums.sk

pan Peter G ci pani Maria P,to ste si mohli este zmenit meno,o co vam ide netusime,

Heureka odhlai vase konanie a skonci toto ociernovanie

konkurencia?ano ano presne to ste,aspon sa priznajte!!!

Sale-parfums