• vsetko fake
    • fake

hnus

• parfem-city.cz nebo .sk -celé podvod nic neobjednávejte!!!
    • už při pohledu na krabičku, podvod, chtěla jsem EDT, poslali EDP v ml ve kterých Dior tuto vůni nikdy nedělal, s objednaným parfémem neměla ta hrůza co poslali nic společného, reklamace další podvod z jejich strany

Prosím, podejte trestní oznámení, mají více webstránek na kterých můžete naletět, pořád fungují,nikdo je nezastavil, já objednala z podvodné stránky parfem-city, při řádně podané reklamaci můj balíček ani nepřevzali, poté jsem nesplnila jejich lhůtu pro vrácení, nikde kontakt, žádný telefon,, je to propletenec několika zaregostrovaných firem, SPV3 s.r.o. Stupava k nim také patří, ale nikoho víc se nedopátráte jen falešných firem, fuj, hnus, na každou svini se vaří voda v kotli, oni ji budou mít extra horkou a už se asi dlouho smát nebudou

• Na grc.cisty fejk jak vyšitý. Veľká hanba!! Ideme priamo k nim a riešiť. Darček.pre manžela a je mi ná grc. MUSIA SKONČIŤ!!!

Zlé

• POZOR!

Rovnaká firma VIP Trade s.r.o. Martina Vozbraňuková
    predáva parfémy aj na stránke

ktorej názov sa nápadne podobá na dobre recenzovaný obchod

POZOR!

• POZOR na tuto stranku. Zakupial som si parfem a vratila. Bez odpovede a bez vratenia penazi.

Neodporucujem nikomu.

• nič!!!!
    • objednala som parfém, prišiel mi úplne iný!!!!!
    • komunikácia nula bodov
    • slúbili vrátiť peniaze, už čakám tretí týždeň a stále nič
    • doručený parfem 100% napodobenina
    • sú to podvodníci
    • POZOR NEOBJEDNAVAŤ!!!!!!!
    • podávam sťažnosť na SOI

všetko zlé

• fake ako vysity, snad ani pravda nie je, tovar odoslany na reklamaciu, som zvedava ako sa k tomu postavia. absolutne NIKOMU neodporucam objednavat z tejto stranky.skoda ze som si neoverila predajcu pred objednavkou. vona vobec ale vobec nema ani kusok spolocneho s originalom. velmi drahy fake. mate niekto skusenosti s reklamaciou? ako sa k tomu stavaju? zatial sa nevyjadrili vobec.

FAKE!!!!!!!!!!!

• Zaručene fake
    • Neodporúčam
    • Faktúru som omylom vyhodila, a teda výrobok už nemôžem reklamovať a samozrejme elektronicky mi ju mailom neposlali
    • Už tu nikdy nenakúpim
    • Poučenie: radšej kúpiť originál v kamennej predajni
    • NEPODPORUJME ZLODEJOV

Neodporúčam

• rychlé dodání
    • rychlé dodání FALZIFIKÁTU.
    • Budou nás asi stovky co? Taky Aqua di Gio a Chloe, a totální průšvih. Pixla OK, v něm ani neovoněná voda. Na české diskusi k této firmě jsou informace, že i vraceli peníze. Když ale tady čtu ty desítky podvedených... Prosím vás Slováci, podejte normální trestní oznámení, protože ten obchodník zcela EVIDENTNĚ podvedl tolik lidí, že už musel způsobit škodu většího rozsahu.
    • VIP Trade s.r.o.
    • Štatutárny orgán:
    • Martina Vozbraňuková
    • Sídlo: Donská 7524/2, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
    • IČO: 50147005
    • telefon: +421902482196

PODVOD

• rychla doprava, tovar som mal hned na druhy den od objednania
    • ziadna ina vyhoda neexistuje
    • predavaju napodobeniny
    • "parfem" nic nevydrzi
    • flakon prisiel poskodeny
    • zlozenie sa vyrazne lisi od originalu
    • napriek vyhodnej ponuke, extra drahy fejk

Urcite neodporucam nakupovat z tohto eshopu. Velke vianocne sklamanie, kedze islo o darcek. Uvidim ako sa postavia k reklamacii.

• Pojdete dole, to vam garantujem !!!

NEOBJEDNAVAT !!!

• neodporúčam!!!!!!!! napodobneniny hnusné !!!!!!! vidím že nie som sama...

nikdy viac

• Neodporúčam nikomu !!! Obyčajne napodobeniny ... len ako teraz postupovať s reklamaciou? mate niekto skúsenosť?

Nikdy viac

Objednala som si vonavku Aqua di Gio pre môjho priateľa ... čoho som sa dočkala ?? Obyčajný fake môj otec má z kamennej predajne a vône sa vôbec nepodobajú , som znechutená cítim sa strašne , takto sa dajú pokaziť Vianoce!! Nikto neobjednávajte!!!Podavame sťažnosť aj s mojim otcom !!! Vrchnák obity, zospodu špinavé a rozprašovač nefunkčný kde sme ?!

• Pozor sú to napodobeniny!

Giorgio Armani Aqua di GIO 100 ml toaletka. Na prvý pohľad všetko OK. Nepoškodený celofán ani obal. Rozčarovanie prišlo po otvorení. Obitý vrchnak. Nefunkčný rozprašovač. Porovnal som ho s originálom zakúpenym v kamennej predajni v Kanade asi pred rokom. Tento bol pre moju dcéru. Mal to byť darček pre jej priateľa od nej. Totálny trapas. Som znechutený a zosmiesneny. Neodporúčam tento e-shop!!!!

• To ani nieje napodobnenina, je to cisty fake v peknom obale.
    • Som nestastny ze existuju ludia, ktory dokazu budovat svoj biznis na klamste a okradani ludi.
    • Hlavne pocas Vianoc ...

Ak si vyhladate tuto pani zistite ze uz ma za sebou niekolko takychto pofidernych eshopov. Na nestastie nas zakaznikov, sa jej to stale dari ... uvidime co na to povie SOI

• ja som kupila vonkavku Giorgio Armani Acqua di gio ako darcek a doteraz sa hanbim, pretoze mi poslali fake....lacnu napodobeninu

nikdy viac od nich nic nekupim

• ! POZOR ! Nič s tejto stránky neobjedávajte , nie len že neposielajú svoje produkty na zadávanú adresu ale ešte ich posielajú aj poškodené a nefunkčné . A ako bonus ale nie sú ochotný tieto chyby riešiť !! a na kontakty ktoré majú zadané na stránke vôbec nereagujú !!

Je to najhorší obchod z kého som do teraz objednával

• Tovar objednaný 11.12. dnes je 19.12.tovar nikde.na mail nereagujú... neodporúčam

Pre mňa už teraz nedoveryhodny obchod

• Neodoporučam komunikacia cez e-mail žiadna a na svojej stranke nemaju ani telefonne čislo hrozne ...dnes som dostala dobierku parfem Chloe ale je to FAKE poznám rozdiel ,lebo ten parfem použivam dlho

neodporučam tento obchod