Zmena tovaru z dôvodu nedostupnosti na sklade.

• Inzercia produktu ktory nevedia dorucit.

• dodacia doba

dobré ceny ,kvalita

• neponukli ziadnu alternativu.

Bohužiaľ obchod ponúka, potvrdí objednávku a až po čase Vám napíše že tovar nemá. To nie je veľmi seriózne!!!

• Na stránke uvedený tovar,ktorý už nie je dostupný,
    • Dlhá dodacia doba

• Blízkosť obchodu
    • Pár dní po objednávke mi prišiel email že sa cena zvýšila o 5€,,,

Zatiaľ nehodnotím,nakoľko ešte tovar neprišiel.

• široký výber, dobré ceny

• Rychle dodanie

• Tovar nenachádza na sklade ale pritom ponúkajú.

• Tovar som objednal 18.5 a dnes je 26.5 a nič mi nedošlo

Tovar mi neboli schopný dodať a to od objednávky uplinulo už 8 dní.žiadna komunikácia na meil akoby sa zem po nich zaľahla.Keby napísali že tovar nemajú tak objednám inde.Neodporúčam tento obchod.

Predajca neuvádza, že sa nejedná o originálne príslušenstvo Polar, ale náhradu značky kwmobile. Materiál je horší v porovnaní s oroginálom, hodinky do remienka nezapadajú presne ako u originálu, na stlačenie tlačítiek je treba stláčať silnejšie. Cena bola ako za originálne príslušenstvo, nie náhrady, ktoré iné e-shopy ponúkajú výrazne lacnejšie.

Rýchle dodanie, dobré ceny.

• Najlepsia cena na trhu
    • Moznost vyzdvihnutia tovaru cez zasielkovnu
    • Dostupnost tovaru
    • V pripade, ze chce kupujuci nakupovat bez registracie, postup je trocha zlozitejsi

Celkovo som s nakupom spokojna. Tovar, o ktory som mala zaujem bol dostupny na objednavku do 7-10 dni, co pre mna nepredstavovalo ziaden problem. Na moje prekvapenie, hned na druhy den som dostala mejl, kde ma informovali, ze tovar bol expedovany. Vyzdvihujem moznost prebratia tovaru v zasielkovni. Clovek tak nie je obmedzovany celodennym cakanim na kuriera. Priestor na zlepsenie vidim v moznosti objednavania tovaru pre neregistrovanych zakaznikov, ktory moze mnohych demotivovat. Odporucam inspirovat sa v inych e-shopoch. Celkovo som spokojna a ked to bude potrebne, urcite znova nakupim. Dakujem

Tovar síce neskôr, no prišiel v poriadku

• Rýchle dodanie,tovar doručený,spokojnosť maximálna

Tak ako môžem ohodnoťit produkt keď este nedošiel? Objednavala som produkt teda obal kde bol slon a potom neskôr prišiel mejl že nieje dostupný tak som vybrala iný asom zvedavá kedy príde

Dotaz na ponúknutý tovar mi bol promptne zaslaný a až na základe tejto informácie som si ho objednal.

Pocas objednavania bol tovar skladom.Ked som tovar objednal,prislo vyrozumenie ze skladom nie je. Doteraz mi tovar nebol doruceny.Nedoporucujem tento obchod.

Rýchle bezproblémové doručenie tovaru na dobierku.