• Maji to co hledam

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Zdenku, děkuji Vám za pěknou objednávku a za vynikající recenzi našich služeb. Vybral jste vymazlenou přívlačovou sestavu. Prut Berkley Skeletor je pro skutečné mistry. Přejeme Vám , abyste s ním zachytal co nejvíc dravců.

• Rychla doprava
    • Pekny tovar,super ceny v porovnani

Super odporucam

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den paní Monika, velmi si vážíme Vašeho hodnocení a děkujeme za objednávku. Lehátko http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/32523-Mivardi-AKCE-Lehatko-Premium-Prepravni-taska má vynikající parametry a věříme, že to bude pěkný dárek pod stromeček.

Pěkné Vánoce! Kolektiv RRR

Tovar, ktorý som si objednala bol v najvýhodnejšej cenovej ponuke zo všetkých ponúkaných obchodov.
    Na kvalitu výrobku to nemalo žiaden vpyv - to si veľmi vážim.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den paní Anno, děkujeme Vám, že jste si udělala čas v tomto uspěchaném vánočním čase a poslala nám hodnocení za naše služby. Naše zboží se snažíme prodávat za atraktivní ceny a vycházet Vám vstříc. Nyní jsme například zavedli zvýšení slevy za registraci na 10%, abychom se vyhnuli nepříjemným cenovým výkyvům, popř. rozdílům v kurzu. Budeme rádi, když se na nás s důvěrou opět obrátíte.

Pěkné Vánoce! Kolektiv RRR

• Velmi dobra komunikacia.
    • K uz

Velka spokojnost.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Igor, velké díky za objednávku i za kladné hodnocení našich služeb. Snažíme se, aby s námi byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Nyní jsme například pro Slovenský trh zvedli slevu za registraci na 10%. Užijte si nejprodávanější křesílka v ČR http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/5878-Kreslo-Mivardi-Comfort-Quattro a my se těšíme na další spolupráci!

• rychlosť

odporučam

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Fero, velké díky za Vaše hodnocení i za objednávku. Věříme, že budete se stojanem http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/51896-Stojan-Giants-Fishing-Tri-Pod-Specialist-3-Rods-2x-hlasic-zaberu-zdarma a s příslušenstvím spokojený. Kdybyste potřeboval dokoupit další výbavu, nebo se chtěl na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

• Rýchlosť pri príprave tovaru Komunikácia s obchodom

100% spoľahlivost odporúčam všetkým športovým rybárom.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Kamile, přejeme Vám abyste na naše přívlačové nástrahy http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/73-1-Vlaceci-a-umele-nastrahynachytal pěkné dravce! Díky za objednávku a za pěknou recenzi. Ať koušou :-)

• Pohodlné nakupovanie

Odporúčam obchod

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Albert, děkujeme za objednávku i za perfektní recenzi. Produkty NGT se těší velké oblibě i u nás v Čechách. Je to dobrý poměr kvalita/cena a tak věříme,že budete spokojený a zůstanete s námi. Hodně štěstí na rybách!

• Rychlost,spolahlivost,serioznost
    • Ziadne ste super len tak dalej!

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Vojto, děkujeme za pěknou pochvalu. Jsme za to rádi a přejeme Vám mnoho úspěchů na rybách.

Petru Zdar! kolektiv RRR

• dobre ceny.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Erika, vybrala jste perfektní naviják a věříme, že s ním budete spokojená. Děkujeme za Vaši recenzi.

Petru Zdar! kolektiv RRR

Super bol som veľmi spokojný.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Michale, děkujeme za Vaši objednávku i pěknou recenzi. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Užijte si podběráky, ať Vám podeberou co nejvíce ryb :-)

• cena, prehľadnosť,serioznosť
    • neviem

spokojnosť

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Jozefe, velmi si vážíme Vašeho názoru a děkujeme za pěknou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojený, je to pro nás motivace. Doufám, že vám vosí larvy nachytají hodně ryb :-)

Petru Zdar! Kolektiv RRR

• Vyborna komunikacia, rychle dodanie tovaru, vyborne akcie. Najlepsi e-shop v ktorom som kedy nakupoval. Vrelo odporucam.
    • Ziadne som doteraz nenasiel.

Jeden z najlepsich e-shopov. Kiez by sme taketo mali aj na Slovensku. Odporucam kazdemu.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Ivane, nesmírně si vážíme Vaší důvěry. Koupil jste špičkové navijáky Shimano a věříme, že z nich budete nadšený. Přejeme Vám mnoho úspěchů.

• Pohodlné nakupovanie.
    • Dobrá cena.
    • Rýchle dodanie.
    • Kvalitný popis produktu
    • valitný popis produktu
    • Bez výhrad

Hlavná je cena a kvalita tovaru.
    Objednaný tovar skladom rýchle bezproblémové dodanie tovaru.
    Tento obchod vrelo odporúčam ďalším priateľom rybárom.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Karči, děkujeme za objednávku i za pochvalu, moc si toho vážíme. Přejeme Vám hodně velkých kaprů :-)

• Pohodlne nakupovanie z domov
    • A
    • Neviem

SpokojnosT

• dobra cena
    • zatial nemam ziadne zapory

super obchod vrelo odporučam

• Nízka cena.

Dobrý s spoľahlivý obchod.

• Na mnou vybrany tovar bezkonkurencnu cenu!
    • Ochotny a ustretovy personal.
    • Napriek vzdialenosti rychle dodanie!

Cena,komunikacia,rychlost dodania.
    Tovar som objednal a do dvoch dni mi bol doruceny v poriadku.
    Urcite ano,uz sa stalo.
    Kvalita vybavenia.