Objednaný tovar po dvoch týždňoch ešte neprišiel ale vy deklarujete dodanie 3 až 5 dní

tovar bol doruceny poskodeny,a ziadna odozva odozva od obchodu na moje maily

Na stránke majú uvedené, že tovar, ktorý nie je skladom, naskladňujú v 3-5 dňoch. Čakal som 12 dní a nič. Tak som písal mail, že ako je na tom moja objednávka........žiadna reakcia. Potom som niekoľkokrát volal ........nič....asi vyvesený telefón. Nakoľko som tovar už potreboval,zrušil som objednávku.

výhovorky na DPD, cena za tovar 42.71.- EUR, chceli 1500.- EUR.
    Žiadne informácie o chybe až na moju urgenciu, potom sa to troška pohlo, ale tovar stále nemám od 20.9.2019. Telefonicky nič.

Dobrý den
    Došlo z duplikování odesílaných dat žádné výmluvy. Technická chyba.
    Balík se vrátil zpět a ihned jsme vám posílaly nazpět.
    za komplikace se omlouváme.
    RR-Nářadí

• Tovar maju v ponuke aj ked uz ho nemaju vobec na sklade

Dobrý den

jednalo se bohužel o náhradní díl na starý produkt který dodavatel vyřadil z nabídky.
    Ihned jsme vás o tom informovaly.

• Neodporúčam

• bez komunikacie, odozvy!

Je to uz pomaly 2 tyzdne a predajca sa stale ani len neozval co je s tovarom, prva a posledna sprava je objednavka, odvtedy som im pisal aj mail co je s tym, stale nic, pricom pri tovare svietilo, ze pride asi za 2 dni od objednavky, stale nic, takze utahovacka lezi stale rozobrata na stole a ja vsetko skladam rucnym srobovakom...keby viem ze nato takto dlabu, riesil by som to inak, a urcite by som to potreboval mat hotove skor

• Objednala som tovar, ktorý mali na e-shope, ale reálne ho už nevyrábali, čo som sa dozvedela až po objednaní a zaplatení. Obchod mi následne vrátil peniaze. Neodporúčam, nemajú v systéme poriadok, ešte po zrušení objednávky mi dochádzali maily o stave objednávky.

Bol problém s vrátením tovaru, adresa uvedená na eshope nebola správna, kurier zásielku nevedel doručiť. Volali sme naspäť do čiech, kde nám dali zmenu adresy a čísla, no zásielku nikto neprebral a vrátila sa. Nemala som čas a ani chuť riešiť túto situáciu, no 40 eur sme vyhodili doslova do koša.

Dobrý den
    Na našich stránkách je jasně uvedena adresa pro vrácení zboží. Nikdo z našich zákazníků s tím problém nemá . Pokud vracíte zboží zboží na jinou adresu asi se nemůžete divit že se vrátí nepřevzaté. Navíc vy jako firma s.r.o. automaticky nárok na odstoupení od smlouvy nemáte. Naše firma samozřejmě pokud je zboží v pořádku vychází vstříc všem našim zákazníkům.
    RR-Náradie

Po odoslaní požadovanej čiastky na účet "obchodu" 28.6.2019 som do dnešného dňa 10.7. neobdržala tovar, aj keď na stránke avizovali doručenie do 3 dní. Nikdy viac tento obchod!!!!!!

Nedodržuje sa stanovený termín dodania tovaru

Dobrý den
    Máte pravdu v tomto případě došlo k prodloužení dodání museli jsme objednat v Německu a termín dodání jsme nedodrželi.
    Za komplikace se omlouváme
    RR .Náradie

• Neinformovali o dodaní tovaru ani mailom ani sms. Faktúra nebola zaslaná automaticky až na vyžiadanie.

Dobrý den
    Informace o expedici zboží chodí automaticky. Pokud je špatně vyplněn nebo máte plnou schránku pak k vám tato informace nedorazí.
    Faktura je vždy přiložena ve zboží. Na vyžádání posíláme v pdf. souboru.
    RR-Náradie

V popise produktu nebolo nikde uvedené, že stupnica na uholníku je v palcoch! Inak je uholník skvelý, pre rýchle zauhlovanie 90° a 45°. Je to kópia uholníka fy. SWANSON, ten však ponúkajú aj v metrickej stupnici

Dobrý den
    už jsme tuto informaci přidaly k produktu.
    RR-Náradie

Uhradili sme platbu vopred, obchod zistil, že nemá tovar, ktorý inzerovali,
    objednávku sme potom zrušili.
    Obchod nám nie je ochotný vystaviť dobropis, vrátiť našu platbu vopred a neodpovedá na naše e-maily.

Dobrý den
    Objednávku jste stornoval 17.6 až týden po tom co jsme vás informovali o tom že zboží již nelze objednat. Na vystavení dobropisu máme 14 dnů , a tento termín dodržíme.
    RR-Nářadí

• nedorucene a bez reakcie na mail, ze co sa stm deje ci nedeje

Po 10. dňoch od objednávky a automatického mailu sa nič nedeje

Dobrý den

Psaly jsme vám že se objednávka opozdí že dodavatel nemá určené zboží skladem.

RR-Naradie

• Jeden z produktov (Uholník) prisiel s palcovpu stupnicou napriek tomu, ze som dopredu kontaktoval obchod, aby som sa uistil, ze stupnica bude spravna. Bolo mi odpovedané mailom, že stupniva je mericka ale ked som potom produkto objednal, tak uholnik prisiel s palcovou stupnicou....skratka vyhodene penizace.
    • Doručenie meškalo 1deň oproti avizovanemu datumu.

Dobrý den
    Stupnice byla z jedné strany metrická a z druhé palcová. Pokud vám produkt nevyhovuje máte vždy možnost zboží vrátit.
    Snažíme se vždy aby byl zákazník spokojený.

• Slabá komunikácia s klientom
    • Žiadna informovanosť o stave objednávky

Dva týždne od objednávky sa nič nedeje, na mail neodpovedajú.

• Polovica tvaru nebola na sklade

NApíšu na sklade 4ks a v zapeti poslu email nemame na sklade dodacia lehota 3 až 5 dní po 10 dňoch sa nikto neozval keby mám na nich čakať tak skrachujem.