Pohodlný nákup s detailným popisom tovaru. Kvalitný tovar, rýchla dodávka tovaru.

• rýchle vybavenie objednávky

Vemy spokojný s priebehom nakupu vo vašom obchode

Produkt nebol na sklade ale rýchlo ho naskladnili a dodali do 5 dní. Perfektný obchod s rýchlym dodaním.

• Sobchodom sa velmi dobre pracuje je prehladný

Nevyhodou obchodu je že ma vysoku cenu za poštovné
    Su pražske obchody na pr. Superionherbs ktory mapolovičmé ceny za
    poštovné

Prehľadný eshop, rýchle vybavenie objednávky

• Komunikácia v poriadku, nie je problém.
    • Slušný výber, aj tradičných vyrobkov.

• Okamžitá reakcia. Tovar doručené na ďalší deň Super. Ďakujem za ochotu.

rýchle dodanie

ok

Všetko prišlo v poriadku a rýchlo.

• Rychle dodanie
    • Zatiaľ nič

• bez komunikacie, odozvy!

Je to uz pomaly 2 tyzdne a predajca sa stale ani len neozval co je s tovarom, prva a posledna sprava je objednavka, odvtedy som im pisal aj mail co je s tym, stale nic, pricom pri tovare svietilo, ze pride asi za 2 dni od objednavky, stale nic, takze utahovacka lezi stale rozobrata na stole a ja vsetko skladam rucnym srobovakom...keby viem ze nato takto dlabu, riesil by som to inak, a urcite by som to potreboval mat hotove skor

nevyskytli sa žiadne problémy, tovar nebol na sklade, ale tak ako bolo na webe, za 3-5 dní ho dostali a odoslali. bol dobre zabalený.

• Objednala som tovar, ktorý mali na e-shope, ale reálne ho už nevyrábali, čo som sa dozvedela až po objednaní a zaplatení. Obchod mi následne vrátil peniaze. Neodporúčam, nemajú v systéme poriadok, ešte po zrušení objednávky mi dochádzali maily o stave objednávky.

• Mám istotu že tovar príde
    • Neviem ako by to bolo s reklamáciou

• Dobrá komunikácia,rýchle dodania

Bol problém s vrátením tovaru, adresa uvedená na eshope nebola správna, kurier zásielku nevedel doručiť. Volali sme naspäť do čiech, kde nám dali zmenu adresy a čísla, no zásielku nikto neprebral a vrátila sa. Nemala som čas a ani chuť riešiť túto situáciu, no 40 eur sme vyhodili doslova do koša.

Reakcia obchodu RR náradie

Dobrý den
    Na našich stránkách je jasně uvedena adresa pro vrácení zboží. Nikdo z našich zákazníků s tím problém nemá . Pokud vracíte zboží zboží na jinou adresu asi se nemůžete divit že se vrátí nepřevzaté. Navíc vy jako firma s.r.o. automaticky nárok na odstoupení od smlouvy nemáte. Naše firma samozřejmě pokud je zboží v pořádku vychází vstříc všem našim zákazníkům.
    RR-Náradie

Tovar bol mi doručený do troch dní (niektoré veci ste nemali na sklade). Zásielka bola kompletná-všetko čo som objednal a v úplnom poriadku, nepoškodená.

• Rýchlosť vybavenia
    • Prehľadná a jasná ponuka

Po odoslaní požadovanej čiastky na účet "obchodu" 28.6.2019 som do dnešného dňa 10.7. neobdržala tovar, aj keď na stránke avizovali doručenie do 3 dní. Nikdy viac tento obchod!!!!!!