• Pohotova reakcia predajcu, uplna spokojnost

• rychly nakup,

rychlost dodania,
    odporucam

• Osobný odber

• Ceny

• v pripade mojho tovaru to bola cena

moj prvy nakup v tomto obchode
    som max spokojny, cena kupovaneho tovaru v porovnani s konkurenciou bola najlepsia
    rychlost dodania bola vynikajuca, na druhy den alebo max 2 dni po objednani mi bol tovar doruceny v poriadku

• Žiadne som nezistil

Lacný tovar, spoľahlivosť

Tovar bol dodaný veľmi rýchlo a bez problémov.

Objednaný tovar prišiel v poriadku, odoslaný ihneď po naskladnení a doručený v nasledujúci pracovný deň, komunikácia v poriadku, nie je čo vytknúť.

Rýchle a bezproblémové dodanie tovaru..

• lokalnost, mozem si tovar vyzdvihnut a nemusi mi byt zasielany postou
    • slabsia prehladost v ponuke, slabsia moznost vyhladavania produktov

dobry obchod, vyhodne ceny, lokalnost, prijemna obsluha a jednanie, davam 4 a pol * z 5. odporucam vsetkym

• Dobré ceny,rýchle dodanie tovaru.
    • neviem o nich.

doporučujem obchod aj ostatným.

• Nakúpil som tam zatiaľ len raz,neviem posúdiť.
    • Nenašiel som slabinu a ani som nehľadal.Čo som potreboval,to som našiel a kúpil.

Tovar,presnejsie sluzba na obnovenie licencie antivírusového programu mi bola poskytnutá hneď ako to bolo možné.Obnova bola elektronicky,poplatok za dopravu mi bol vrátený späť na účet bez problémov.Pladba vopred tiež bez nedostatkov.Komunikácia s obchodom na jednotku.Držím palce,dúfam že nepoľavia.

• ....
    • ....

Super

• Pre mna to bola blizkost predajne.

• výborná komunikácie aj cez mail a telefon
    • obchod je na východe - Michalovce
    • dodatočné resp.náhradné ponuky hneď so zaslaním umiestnenia na ich stránke
    • po prvom nákupe som nezistil žiadne

Celý obchod od objednávky až po dodávku tovaru prebehol podľa mojich predstav .
    Ceny tovarov po použití sú primerané a kvalita dostatočná /treba dodať ,že 2 roku garančná doba ešte ďaleko/.
    Z doterajších skúsenosti s obchodom môžem tento obchod doporučiť a to hlavne aj z tohto dôvodu , že slova predajcu pri ponuke tovaru sú pravdivé ,za to im ďakujem.

• Nizsie ceny...
    • Tovar vraj do troch dni a uz je 11 dni po objednani.

Ked raz napisem, ze tovar je do troch dni u vas, tak to cakam. Ja som bol ochotny pockat aj tyzden, ale uz je to vela. A ziadna odozva obchodu.

Reakcia obchodu RodoShop

Vážený zákazník. V prvom rade je klamstvo, že žiadna reakcia obchodu. Dňa 16.04 ste bol informovaný, že tovar bol vypredaný a možno ešte príde o tri dni na sklad. A Žiaľ na sklad tovar nedošiel a preto bol vyradený z ponuky. To že niekedy tovar jednoducho nedorazí je celkom normálne v porovnaní s hypermarketmi, ktorým akciový tovar chýba stále.

Objednala som si Hp 3525 a namiesto toho mi prišla HP3545 bola som sklamana :(

• osobné vyzdvihnutie
    • chýbajú mi špecifikácie predávaných produktov (rýchlosť čítania atď.)

Spokojný :)

• Dobrá komunikácia

• rozhodla najnizsia cena produktu