superrychlé dodání zboží, jsem zákazník z ČR, dokonalá faktura, perfektní
    obchod

Reakcia obchodu RMSport

Ďakujeme za Vašu priaznivú recenziu a veríme, že budete s daným produktom spokojný.

Prehľadný sortiment a rýchle vybavenie mojej objednávky

• Rychle vybavenie objednavky

Reakcia obchodu RMSport

Tovar skladom. Do 48 hodín bol doma.
    Zasielanie informácií na 100%

• rychlost doručení
    • preciznost zabalení
    • dotaz k instalaci vázání

• rýchle vybavenie objednávky
    • spoľahlivo zabalené
    • zakúpené turistické nohavice sú už moje druhé, sú moje obľúbené a zakúpiť som ich vedel už len v tomto obchode

nič

Reakcia obchodu RMSport

Ďakujeme za vašu recenziu a budeme radi za ďalší nákup v našom internetovom obchode.

• nízke ceny

• Rychlost
    • Komunikacia

• Velmi rychle dodanie
    • Vsetko podla popisu

Odporúčam

Reakcia obchodu RMSport

Dobrá cena, rýchle dodanie, výborná komunikácia! Odporúčam.

Reakcia obchodu RMSport

Ďakujeme za Vašu recenziu a budeme radi za ďalší nákup v našom internetovom obchode.

• nákup bol rýchly a prehľadný

nie je

Reakcia obchodu RMSport

• Veľmi rýchle spracovanie objednávky a odoslanie (v mojom prípade mi prišiel tovar 2 dni po objednaní, a to bývam na opačnom konci republiky voči obchodu.)
    • V prípade nejasností pri objednávke, obchod sa zaujíma o doplnenie chýbajúcich detailov, aby nevzniklo náhodou nedorozumenie.

Reakcia obchodu RMSport

Velmi rychli, nasa objednavka bola dorucena hned na druhy den v Top stave. Keby boli vsetci ako tento predajca...

• Veľmi rýchle doručenie
    • Výborný tovar
    • Ochota pomôcť s objednávkou
    • Žiadna

V tomto eshope nakupujem pravidelne a vždy som spokojná s tovarom, doručením a prehľadnosťou stranky. Vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu RMSport

• Mali to, čo som inde už nevedel zohnať a v správnej veľkosti
    • Slabšia komunikácia, o expedovaní tovaru som sa vôbec nedozvedel, až ma prekvapil kuriér s balíkom. Mohli dať vedieť aspoň deň vopred.

Spokojnosť, až na trochu horšiu komunikáciu.

Výborná spolupráca, rýchle vybavenie objednávky, obchod jednoznačne odporúčam)

V obchode nevedia, čo majú a čo nemajú na sklade. Neponúkli žiadnu alternatívu.

Reakcia obchodu RMSport

Hneď po objednávke sme vás informovali,bola to posledná veľkosť,ktorá sa musela predať na predajni a nechtiac sme ju zabudli stiahnuť z eshopu,človek nie je neomylný a preto sme sa vám aj hneď ospravedlnili a alternatívu v tej cene nebola žiadna,tak len toľko k tejto recenzii

Kupovala som tu prvy krat,som spokokjna.

Rýchle dodanie, dobrá komunikacia
    Spokojnosť