• pekné a prehľadné obrázky aby nalákali zákazníka
    • neplatné telefónne čísla, vymyslené maily
    • žiadna komunikácia
    • peniaze odišli na účet ale tovar už neprišiel

• Objednali sme tovar za ktory sme zaplatili no tovar nam nebol doruceny

Dobry den,
    Objednali sme si na stranke www.kupelkovo.sk led zrkadlo za ktore sme zaplatili no nebolo nam dorucene. Na maily a telefonaty nikto nereaguje.
    Chcem poprosit vsetkych, ktori boli do podvodu zatiahnuti, aby ma kontaktovali na [email protected] , som pravnicka a hodlam vo veci konat.
    Ide o tu istu osobu pana Jozefa Kamenika z Trstenej .
    Dakujem

Dobrý deň hľadám ľudí ktorý boli podvedený pánom Jozefom Kamenikom. Keďže aj ja som mu naletel bolo by dobré sa spojiť a podať trestné oznámenie aby tohto podvodníka konečne niekto začal riešiť.

Dobrý den Pán Jozef Kameník.
    Objednal som si cez zrkadlovysvet zrkadlo 27.12.21 a stale som ho nedostal ,nedá sa vám ani zavolať.Máte 24 hodin inač začnem konať .
    Michal Blaho

• Žiadne pozitíva
    • nekomunikujú
    • Podvodný eshop

Dobrý deň, objednali sme si u vás objednávku č.2212195 cez eshop Nakupuj123. Tovar zaplatení ale neprišiel. Na telefónne čísla a mail nikto nereaguje.Ziadam o vrátenie peňazí. V opačnom prípade bude vec riešená obchodnou inšpekciu, uverejnením problému v médiách a nakoniec podaním podnetu na políciu.

• Prebaľovaný tovar, nulová kvalita

Som maximálne nespokojná, zakúpila som vraj originál columbijskú kávu z Medelínu, fotka vôbec ale vôbec nekorešponduje s tým čo mi prišlo domov. Káva je v úplne inom obale po Medelíne ani stopy. Všetko písané v poľskom jazyku. Cena extra vysoká, kvalita však chýba. Nikdy viac. Veľké sklamanie.

Reakcia obchodu RK-Shop

prepáčte nezmýlili ste si obchod??? My totiž žiadne potraviny ani kávu neponúkame odkiaľ ste prišli na to??? Čo to má znamenať Heureka je blbá stránka na ktorú môže pridať recenziu asi každý ... bez ohľadu nato či naozaj zákazník nakúpil u predajcu ktorému hodnotenie pridal. Ospravedlňujeme sa za vyjadrenie ale čo je moc...

• tovar nemám, peniaze sa mi nevrátili
    • predajca nekomunikuje
    • prídete o peniaze

Tovar sme objednali a bankovým prevodom zaplatili 4.3.2021. Tovar neprišiel, predajca nekomunikuje. Prišli sme o peniaze. Podal som podnet ku kontrole na SOI. Čoskoro podám trestné oznámenie pre podozrenie na trestný čin podvodu.

• Pravdepodobne ide o podvod

Za obchodmi https://www.rkshop.sk/, https://www.nakupuj123.sk, https://www.vkusnebyvanie.sk je stále tá istá osoba. Na stránke uvedená ako Jozef Kameník RK SHOP, M. R. Štefánika 10/6, 02801 Trstená. Všetky weby majú rovnaké kontaktné údaje, či už ide o telefón alebo e-mail, ktorý už znie podozrivo: [email protected]. Neodpovedajú ani na jeden. Po zaplatení faktúry sa už neozývajú. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o podvodníkov. Čakajú Vás iba nervy, strata peňazí a času. Ja sa obraciam na Slovenskú obchodnú inšpekciu a zvažujem podanie trestného oznámenia.

• telefon nedostupný
    • na e-mail neodpovedajú
    • Nekomunikujú

Tovar objednaný,zaplatený a dodaný.
    Síce dodaný ale nie ten ktorý bol objednaný.

Reakcia obchodu RK-Shop

Tovar som objednala 8.1. a prišiel dnes 25.1.
    Trosku dlhá doba doručenia a co sa mi nepáčilo že sa ani na jedno číslo nedalo zavolať a na email neodpisovali.
    Tovar je v poriadku to je hlavne.

• Ziadna
    • Cele zle

Dna 18.jula 2020 som objednala kreslo, c. objednavky 1231584. Uplynulo viac ako mesiac, tovar som neobdrzala. Na emaily, telefonaty nikto nereaguje. Som sklamana lebo kreslo malo byt narodeninovym darcekom. Obratim sa na prislusne organy, aby mi pomohli vyriesit tuto neprijemnu situaciu.

• Ziadne
    • Nekomunikuju
    • Nezdvihajú telefón
    • Poškodený tovar

Tovar mi prišiel poškodený a iný ako mal prísť.Komunikacia je náročná. Po odoslaní tovaru späť,sa mi na maily nikto neozýva a peniaze mi foter nevrátili na účet a to majú vrateny tovar už mesiac.
    Určite neodporúčam tento obchod a taktiež zvažujem príslušné orgány.

• Meškanie tovaru
    • Poškodený tovar

• žiadna !!!!
    • nekomunikujú!!
    • chceme naspäť peniaze !!

Dňa 22.03.2019 sme objednali okrúhly stôl, objednávka č.18193598, ktorý sme našli jedine na tejto stránke. Stál 278 eur, nikto neodpovedá na emaily, nedvíhajú telefon ani neodpovedajú na SMS!!! Absolútna NESPOKOJNOSŤ !!!!

Prosím vás nekupujte od nich nič žiadna komunikácia žiadna odpoveď kozmetický stolík za 114 eur mi Nebol dodaný preto pôjdem v pondelok na políciu podať trestné oznámenie nedajte sa nalákať ako ja a nikdy neposielajte peniaze vopred Ďakujem G Marek

• Vratili mi peniaze za tovar, ktory sme stornovali
    • Ziadna dobierka, peniaze treba dat dopredu
    • Slabsia komunikacia

Slabsia komunikacia, pretože s nimi nechcel udajne komunikovať dodavatel. Nemal na sklade bicykle ktore som si objednala. Podla mna je tam chyba toho, ze obchod nema urceny limit svojich produktov, ludia si to stale objednavaju a oni nemaju co poslat. To ze sa to plati dopredu je tiez pekna somarina. No našťastie mi moje peniaze vratili aj sa ozvali. Hadam popracuju na svojej komunikacii a potom sa k nim ludia mozno vratia.

• žiadna
    • žiadna komunikacia

Dna 26.11. som si objednala kozmeticky stolik, ktory mi stale neprisiel. cislo tovaru:6802887893, cislo objednavky:10493322, nikto nedviha telefony a neodpoveda na e-maily! tovar je uhradený.

Reakcia obchodu RK-Shop

tovar ktorý ste si u nás objednali a následne dali doručiť do Prahy bol doručený deň po uverejnení tejto recenzie.
    Objednávka bola upravená 05.12.2018 o výber iného druhu tovaru teda je samozrejme že dodanie sa týmto predĺžilo.
    Aj my sme sa Vám viac krát pokúšali dovolať a však neúspešne hlavne kvôli zmene tejto objednávky.
    Nakoľko máme a aj sme mali upozornenie na webe o možnom meškaní dodania tovaru a taktiež o odstávke tel. podpory kvôli sviatkom je možné že ste sa nám nedovolali. Samozrejme zato sa Vám veľmi ospravedlňujeme. A však bežne tovar neposielame do zahraničia spravili sme pre Vás výnimku ale ako sa hovorí "za dobrotu na žobrotu". Ďakujeme Vám však za Váš názor.
    Pekný deň prajeme.

• Zlá komunikácia so zákazníkom
    • Tovar v strašnom stave
    • Keď chcete vrátiť tovar nezdvíhajú telefón
    • Neodpisujú na emaily
    • Ignorácia

Veľká NESPOKOJNOSŤ s obchodom.
    Objednaný bol kozmetický stolík, ktorý prišiel v strašnom stave. Taburetka bola celá rozlepená a stolík komplet polámaný. O kvalite výrobku sa ani nevyjadrujem.
    Tovar sme chceli vrátiť na ich náklady... vraj sa veľmi ospravedlňujú a pošlú kuriéra. Na maily ohľadne toho kedy si kuriér vyzdvihne tovar neodpovedali a ani nezdvíhali telefón. Museli sme to potom sami riešiť s prepravnou spoločnosťou.
    Keď bol balík poslaný nebolo možné dostať odpoveď ohľadne vrátenia peňazí. Opäť neodpovedali na maily a pre tentokrát bol telefón už vypnutý.
    Na zmeškané hovory nereagujú a nikdy nezavolajú naspäť. Ako tak čítam ostatné recenzie a ich výhovorky na to, prečo neodpovedajú a podobne, neviem či sa mám smiať alebo plakať. Ľudia objednávajú a hneď platia a potom sa nemôžu dočkať svojho tovaru.
    Kiežby som si pozrela recenzie na tento obchod skôr a vyvarovala sa nepríjemnostiam.
    Nie som prvý zákazník s touto skúsenosťou, preto obchod považujem za neseriózny a neodporúčam!
    Pravdepodobne bude opäť podaný podnet Slovenskej obchodnej inšpekcií na vykonanie kontroly.

Reakcia obchodu RK-Shop

tovar ktorý sme Vám zaslali tak ako sme Vám už písali bol poškodený pri prevoze teda to že Vám bol doručený v "strašnom stave" nás veľmi mrzí a však nebolo to našou vinou. Je úplne normálne že sa tovar môže poškodiť pri preprave hlavne tovar akým je nábytok.
    Taktiež Vám radi pripomenieme upozornenie ktoré je na našej stránke o dovolenke pre ktorú sa nám cez sviatky nedovoláte.
    Poškodený tovar nám musí byť doručený späť zákazníkovi pritom budú vrátené peniaze za prepravu.
    Vašu reklamáciu radi vybavíme pokiaľ sa ešte tak nestalo keďže nevieme kto písal recenziu neuviedli ste číslo objednávky no skúsime to preveriť.
    Všetky reklamácie z roku 2018 sme sa snažili vybaviť tak aby boli zákazníci spokojný.
    Prosíme preto aj Vás pokiaľ máte nevyriešenú reklamáciu alebo nieste spokojný s jej konečným vyriešením napíšte nám radi ju vybavíme k spokojnosti oboch strán.
    Prajeme Vám krásne prežitie Vianočných sviatkov.

• Skvelá komunikácia
    • Maximálna spokojnosť

• Rychlost dodania
    • Komunikacia
    • Prehladny eshop

Kupovala som retro bicykel, som spokojna super cena a aj dodanie rychle, urcite este nakupim. Pani s ktorou som komunikovala bola prijemna.