• Serióznosť

• spokojnost

Problém s dodacími lehotami,nedodržanie termínu dodania / reklama hovorí o termíne,ktorý potom nedodrží/

Reakcia obchodu Ringit.sk

veľmi nás mrzí, že ste svoj tovar ešte nedostal. Ak tovar nemáme na sklade a musíme ho objednávať z centrálneho skladu, dodacie lehoty sú dlhšie, ale o termíne dodania ste vždy informovaní vopred alebo v priebehu Vašej objednávky. Pokiaľ tovar už odíde z nášho skladu v ČR, môže byť problém z dopravcovi na slovenský. Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené problémy.

www.ringit.sk

• Rýchly bezchybný v dobrom stave

Reakcia obchodu Ringit.sk

veľmi nás teší Vaše kladné recenzie a hodnotenia. Sme radi, že ste s doručeným zobžím spokojná a veríme, že si u nás opäť niečo pekné vyberieme. Snažíme sa, aby objednaný tovar bolo čo nejrychkleji vo vašich rukách a vy si ho mohla začať užívať.

• rychlost

Super rychlo, kvalitne a spolahlivo

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a hodnotenie. Snažíme sa pre našich zákazníkov robiť maximum, aby boli čo najviac spokojní. Ak tovar máme na sklade, ihneď ho odosielame, aby bolo čo najrýchlejšie u Vás doma. Dúfame, že nás opäť čoskoro navštívite!

www.ringit.sk

S nakupom som bola spokojna.

Reakcia obchodu Ringit.sk

teší nás Vaše kladné recenzie a hodnotenia. Sme radi, že ste si u nás vybrala tovare a že ste bola spokojná s našimi službami. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

www.ringit.sk

• Čakám už dosť dlho na objednávku a ani mi neprisiel e-mail v akom stave je objednavka.

Reakcia obchodu Ringit.sk

o stave Vašej objednávky sa môžete informovať na našej infolinke alebo pomocou e-mailu. Ospravedlňujeme sa spôsobené problémy. Bohužiaľ tovar, ktorý nemáme na sklade, musíme objednávať z centrály, preto sú dlhšie dodacie lehoty. Túto informáciu sa dozviete priamo u objednávaného produktu. Dúfame, že svoju objednávku čo najskôr prevezmete.

www.ringit.sk

Z mojej strany maximálna spokojnosť, všetkým vrelo odporúčam.

Dobrý deň Jožko,

moc ďakujeme za odporúčanie nášho obchodu. Vážime si Vášho kladného hodnotenia a recenzie. Veríme, že k nám opäť čoskoro zavítate!

Spokojnosť

Dobrý deň Dano,

sme veľmi radi, že ste bol s nákupom v našom e-shope spokojný. Ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a hodnotenie. Dúfame, že si u nás opäť vyberiete nejaký nový kúsok!

Krasný deň,

Spokojnosť, odporúčam.

Dobrý deň Martin,

veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie a Vašu recenziu. Sme radi, že ste bol s nákupemu nás spokojný a veríme, že sa k nám čoskoro vrátite!

www.ringit.sk

• Po 3 tyzdnoch cakania a neustaleho vypisovania z obchodu ze mam cakat na objednavku ktora bude coskoro vybavena, mi bola poslana sprava, ze tenisky ktore som si objednala nemate na sklade. Je velmi super, ze som cakala 3 tyzdne na to aby ste mi oznamili ze ich nemate. Podla mojho nazoru sa nemali dat ani objednat. Hned po precitani emailu o tom, ze objednavka bola zrusena som si tenisky objednala cez inu stranku. Cez tuto stranku mi boli tenisky dorucene do 24 hodin !!!!!!!! Skoda, ze vdaka vam som ich mala o 3 tyzdne neskor.

Dobrý deň Leo,

veľmi nás mrzí, že ste nebola so službami nášho obchodu spokojná. Pri objednávaní produktu vždy poskytujeme informácie, či máme daný tovar na sklade alebo nie. Pokiaľ sa tovar musí objednávať, sú dlhšie dodacie lehoty. Vaši pripomienku si berieme k srdcu, snažíme sa naše služby neustále zlepšovať. Dúfame, že tenisky si už užívate plnými dúškami.

Všetko prebehlo v poriadku

Dobrý deň Andrea,

sme radi za Vašu milú recenziu a odporúčania nášho obchodu. Dúfame, že si u nás čoskoro niečo vyberiete!

www.ringit.sk

Vsetko v poriadku akurat trosku dlhsia cakacia doba na tenisky...

Dobrý deň Marek,

veľmi nás teší kladné hodnotenia a recenzie. Mrzí nás, že doručenie tenisiek trvalo dĺžke, ale bohužiaľ niektoré produkty nemáme na sklade. Veríme, že do nášho obchodu čoskoro opäť zavítate.

Krasný deň,

www.ringit.sk

Obchod spoľahlivý kupujem tu pravidelne

Dobrý deň Sašo,

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste s nákupom u nás bol spokojný a dúfame, že k nám čoskoro zavítate.

www.ringit.sk

• Dostupnost tovaru,za vyhodne ceny,a moznost platby dobierkou.
    • Neviem o ziadnych

Odporucam

Dobrý deň Martin,

www.ringit.sk

prehladnost stranky a rychle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Ringit.sk

veľmi nás teší, že ste s nákupom u nás maximálne spokojný. Budeme sa snažiť, aby to tak bolo aj naďalej. Vďaka za kladné hodnotenie.

www.ringit.sk

• Málo pobočiek na vyber v Nitre kam si zaslať tovar ak v den dodania nebudem doma.

V pohode.

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za hodnotenie a odporúčania nášho obchodu, Dúfame, že k nám opäť čoskoro zavítate a niečo pekného si vyberiete.

pekný deň

• veľký výber tovar
    • neviem o žiadnych

som spokojná, obchod odporúčam

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste s nákupom u nás bola spokojná a dúfame, že k nám čoskoro zavítate. Letná kolekcia stojí za to!

pekný deň

• siroky vyber
    • menej noviniek

prehladny, spolahlivy

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste bol s nákupom u nás spokojný. Dúfame, že k nám opäť čoskoro zavítate.

Pekný deň

• Ceny

Super

Dobrý deň Janko,

veľmi nás teší, že ste bol s nákupom u nás spokojný. Ďakujeme za kladné hodnocneí a odporúčania nášho obchodu. Dúfame, že sa za nami opäť čoskoro pozriete a na leto si niečo pekného vyberiete.

Pekný deň