• Info o stave objednavky
    • Informácie hneď po potvrdení objednávky
    • Dobrý výber možností doručenia

S nákupom veľká spokojnosť.Obchod hneď po objednavke podrobne informuje.Možnosť doručenia formou zasielkovne oceňujem .Rýchle dodanie....

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Veríme, že nás opäť čoskoro navštívite :-)

• Promtne vybavene

• Výborná cena
    • Rychlost
    • Ok
    • Ešte keby poštovné zadarmo...

Super

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojný. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

www.ringit.sk

• Balik mi bol doruceny rychlo

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

www.ringit.sk

• nákup prebehol v poriadku, tovar tak isto :) som spokojna :)

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojná. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

www.ringit.sk

V obchode Ringit som zohnala mnou hladane a všade nedostupne športove šaty po ktorých som túžila.Vyborna komunikácia s obchodom.Dakujem.

• Super ceny
    • Trošku dlhšie dodanie,keďže tovar ide z Českej republiky.Cca 4 dni.

www.ringit.sk

• Tovar,ktorý sa už nedal inde zohnať

• rýchlosť dodania
    • prehľad stránok

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a hodnotenie. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :-)

www.ringit.sk

Prehľadné stránky, možnosť nakupovať kvalitné výrobky z pohodlia domova a bezproblémové doručenie tovaru.

www.ringit.sk

• Výborná cena. Tovar hneď doručený. Určite odporúčam nákup.

www.ringit.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Veríme, že nás opäť čoskoro navštívite!

rychle doručenie objednavky

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a hodnotenie. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

www.ringit.sk

Na stránke uvádzajú tovar ako dostupný a v zápätí mi pošlú mail,že moja objednavka nebude kompletná aj napriek dlhej čakacej dobe na doplnenie tovaru.

Reakcia obchodu Ringit.sk

velmi nás mrzí způsobené potíže. Inzerce zboží, které jsme již nemohli dodat, byla zřejmě způsobena synchronizací webových stránek, která nějakou chvíli trvá a v té době se tam ještě objevuje zboží, které již není k dispozici. Samozřejmě se můžete na naší infolince či e-mailem informovat o stavu zboží, které byste si přáli. Snažíme se odpovídat , co nejrychleji je to možné.

Pěkný den přeji,

Ringit.sk

• Omylom som si objednala zlú farbu tovaru a pán mi bez problémov odpísal a spolu sme tento problém vyriešili. Vysoko odporúčam tento obchod. Milý personál mi bez váhania pomohol. :)

• Zavadzajuce informacie ohladom doby dorucenia. Ale to moze byt aj chyba Zasielkovne cez ktoru to vsetko ide z Ceska.
    • Vysoka cena

Cakam