• Treba zrozumitelne dat vedieť kupujucemu-odberatelovi ze je tovar na predajni a ze si ho už môže ist vyzdvihnut

Reakcia obchodu RETROGÉRIA

Ďakujeme za Váš podnet! Budme sa snažiť zlepšiť spôsob notifikácie o pripravenej objednávke.

• proklientsky pristup
    • rychle a presne bez problemov
    • ziadne

vyborny obchod vsetko OK

• Super ceny,

Nie len super ceny ale este pekna zlava pri osobnom odbere. Velmi mile predavacky a dokonca som este dostal pekny darcek! 200% spokojny.

Velka spokojnos...

• Veľký sortiment výrobkov
    • Prehľadné stránky
    • Prijateľné ceny
    • Rýchla doprava

Nakupovala som tu prvý krát a zohnala som to,čo som nemohla nájsť v iných e-shopoch,ani kamenných predajniach v okolí môjho bydliska.Som veľmi spokojná a nakupovanie v tomto obchode vrelo doporučujem :)

• som rsda,ze tovar je dostupny

doporucam mam dobre skusenosti s vyrobkom

• mali tovar, ktory som hladal
    • blizkost kamennej predajne
    • moznost osobneho odberu
    • ziadne

Odporucam

• osobný odber

• Zakaznicka karta a zlavy z nej
    • Zatial aom na nic neprisla

• Netuším
    • Pred 10 dňami som si objednala tovar, zatiaľ sa ale neozvali a ani netuším, či sa ozvú. Takže zatiaľ veľké mínus!

Neodporúčam, 10 dní čakania sa mi zdá dlhá doba, Vianoce budú až o 1,5 mesiaca

• tovar maju skladom
    • ustretovy personal
    • siroky vyber
    • vyborne ceny
    • moznost osobneho odberu na troch miestach v Bratislave

Urcite odporucam nakup v tomto obchode