tovar som objednal a zaplatil ,
    dva týždne sa nikto neozval.
    Neviem dokedy mam čakať?

• Zaslali náhradu za Hecht 1445 a to Hecht 1442. Bez upozornenia.
    • Tovar prišiel poškodený. Skrutkový uzáver aj aretačná poistka sú skrivené a to dosť. Dolná trubka pohonu stlačená t.z. zdeformovaná.
    • Tovar zaslali aj napriek tomu, že som do 24 hodín objednávku stornoval. - obchod vôbec nereagoval .

Nevýhoda : Nový tovar treba servisovať. Tovar bol zabalený už poškodený.

Reakcia obchodu remeslo pp

Dobrý deň. Vašu objednávku sme obdržali 03.11.2019 o 22:53. Objednávka bola spracovaná 04.11.2019 a odoslaná 15:34 prepravnou spoločnosťou DHL. Storno objednávky od Vás sme obdržali 04.11.2019 o 18:37 nakoľko už bola odoslaná, nebolo možné ju už stornovať. Ak ste nemali záujem o prebratie zásielky stačilo odmietnuť príjem od kuriéra. Pri tovare HECHT 1445 máme jasne uvedené, že je nahradený výrobkom HECHT 1442 je to hneď prvá veta v popise výrobku. Čo sa týka poškodenia zásielky je potrebné to reklamovať ihneď po prevzatí zásielky. Aj po cca 8-10 dní od prebratia zásielky nemáme od Vás žiadnu informáciu (okrem tejto recenzie), že Vám dorazil poškodený tovar. Prajeme príjemný deň.

• neodpovedaju na dotazi o objednavke , doteraz neviem či mi tovar zašľu a či nie !!!
    • neviem stale či mám tovar objednať u druheho predajcu , alebo čakať a do kedy

nervy

Komunikacia s obchodom 0 bodov

Ponúkaný tovar nebol skladom

Som Velmi Sklamany Oficialne som Vyplatil a Kontaktoval Ale Komunikacia Je na Velmi Zlej Urovni a Hlavne Aj Ked v Zaruke Je Tovar Nefunguje na 100 Percent Je to Standardna Prakticka Pomocka ale Tolko Problemov Som Este Nemal Byrokracia Vytazi Nad Realitou Hlavne Ze Platba Bola IHNED AJ DOVOZ NEBOL ZLY ALE KOMUNIKACIA A NEDOVERYHODNOST JE POD UROVEN PRESIEL SOM POL SVETA A TO SA MI STE NIKDENESTALO WAUW

• Ešte objednaný tovar neprišiel a už sa pýtajú na spokojnosť.
    Počkám týždeň a objednávku zruším.

• zboží nedorazilo
    • obchod vůbec nekomunikuje
    • nechápu co mám hodnotit

jsou to již dva týdny co jsem si zboží objednal ... zatím nic nedorazilo, obchod nereaguje na e-mail ani nebere telefon ... dle mého již nefunguje

• so zrušením objednávky nebol žiadny problém
    • tovar bol na e shope avizovaný ako skladom, ale v skutočnosti skladom nebol. dodaciu dobu obchod avizoval dlhsiu a ja som miešacku potreboval do víkendu...

• dlha doba expedovania skladového tovaru

Tovar som objednal v stredu 2.5.2018, kvôli tomu, že ho mali skladom, takže som očakával že na druhý resp. na tretí deň mi bude doručený. Na druhý deň (3.5.) som tam pre istotu zavolal a spýtal sa na vybavenie mojej objednávky, kedy mi povedali, že nevedia kedy to budú expedovať a teda nevedia, či to príde v piatok (4.5.), alebo až v pondelok (7.5.), prisľúbili mi ale, že urobia všetko pre to, aby to od nich odišlo čím skôr. Prešiel piatok, prešiel pondelok a stále nič. Až v stredu (9.5.) mi prišlo potvrdenie o expedovaní môjho tovaru, ktorý mi bol hneď na druhý deň vo štvrtok (10.5.) doručený. Takže celý jeden týždeň im trvalo zabaliť a poslať mi objednaný tovar.

• tovar objednany nedodali ani po 3 tyždnoch .

takmer nemožná komunikácia s obchodom

slubujete čo nemate

• Žiadna komunikácia ani kedy bola objednávka expedovaná ani kedy bude doručená

Reakcia obchodu remeslo pp

Dobrý deň. Vašu objednávku sme obdržali 20.11.2017 o 23:39. Tovar Vám bol expedovaný 23.11.2017 s termínom doručenia 24.11.2017. Pri Vami objednanom tovare je termín doručenia 5-7 pracovných dní.

• Neviem
    • 11 dní od objednania stále neviem či mi bude tovar dodaný.

V tomto obchode nie je vidieť v akom stave je objednávka. Dokonca ani či sa vybavuje alebo je vybavená. Za 11 dní by mi to prišlo aj z AliExpressu. Viac tu už objednávať nič nebudem.

• Ziadna komunikacia
    • 14.8. prišiel e-mail o prijatí objednávky
    • 17.8 som sa e-mailom informoval na stav mojej objednávky, nakoľko telefón nikto nebral
    • dnes je 24.8. a stále neviem, či vôbec tento e-shop funguje, alebo sú už všetci pracovníci "mimo provoz"

Nakoľko som si objednal tovar 14.8. a ani po 10 dňoch sa neviem dopátrať v akom stave je moja objednávka - nedvíhajú telefón, nereagujú na maily... Môžem jedine dúfať, že zamestnanci sú živí a zdraví a nič zlé sa im nestalo. Neviem si totiž inak vysvetliť túto situáciu...

• Nepriehladnosť webu
    • Zavadzanie zakaznika-tovar na webe svietil že je ale pritom už nebol

Prvý nákup aj posledný.

• absolutne ziadna komunikacia z klientom pri objednani bol pisane ze tovar je sklad nasledne po ani 2 tyzdnoch nebol tovar doruceni ani ziaden kontakt ze nieje na sklade az po mojom telefonate ma oboznamili ze sami nevedia kedy tovar dorazi

• Ani mú, ani bú.

V tomto obchode si nič neobjednávajte. Tovar nedoručia, žiadna reakcia a ešte na drzovku Vám pošlú dotazník.