Tovar, ktorý bol na Slovensku a v Česku nedostatkový, som dostala v priebehu pár dní, presne tak, ako som ho potrebovala. Len málo internetových obchodov ho v tomto čase malo k dispozícii.

• Široký výber
    • Komunikácia obchodu

Dlhááá doba doručenia. Platba do CZ, čiže nie je možné zadať variabilný symbol, a tak rozpoznať objednávku.

• Dlho sa čaka,prešli 10 dni a produkty zatiaľ nemám.Objednal som uhorka Regina,uhorka Santana,cvikla Bona všetko vyplatené a žial zatiaľ nič neprišlo.

• veľmi dlhé dodávanie

• Špeciálne výrobky za dobré ceny

Trošku dlhšia doba od informácie, že platba bola pripísaná na účet a odoslania. Chýbala mi aj informácia o odoslaní zásielky, ako v iných e-shopoch. Prišla informácia už len od zásielkovej služby, že mi príde balík.
    Aj napriek týmto drobnostiam som spokojný.

• som spokojný

• Moja objednávka je už druhá v tomto jarnom období tak som spokojná. A ešte aj machovku som nemohla kúpiť nikde.

1.) za tovar som zaplatil bankovým prevodom a GEIS si znova zaúčtoval 6,13€ za dobierku
    2.) ked som chcel telefonicky reklamovať túto skutočnosť, tak som zistil, že na stránke nemáte žiaden telefonický kontakt
    3.) s tovarom mi neprišla žiadna faktúra ani doklad o dodaní, ani číslo objednávky
    4.) emailom mi neprišlo žiadne potvrdenie objednávky ani daňový doklad
    5.) tovar som zaplatil 23.4 a dostal som ho až dnes (7.5) ...toto je podla mna dosť dlho

• Napriek tomu, že sa jeden kvetináč po ceste rozbil, mi ho obratom poslali znovu.

Bohuzial, tovar mi bol doruceny v uplne inych farbach ako bolo uvedene na webovej stranke. Ihned som kontaktovala predavajuceho so ziadostou o vymenu, ale zatial mi neprisla ziadna odpoved.

obchod má veľa pozitív, rada tam nakupujem

• 0chota

Spolahlivost

Nakupil som, vsetko OK, spokojny :)

Dostala som aj darčeky-ktoré potešili:):):)

Ževraj už tovar nemajú. Volala pani a stornovala objednávku. Ani neponúkla nejaký náhradný produkt ako kompenzáciu. Obchod neodporúčam

• Sortiment pokrýva aj menej dostupné položky.

• Prehľadný s dobrým popisom a návodmi.
    • chýba paypal platba, alebo cez kartu. To je vážne stredovek ak musím riešiť bankovi prevod.

• --
    • - kvalita tovaru
    • - komunikácia
    • - reklamačný proces

Obejdnal som si tri sadby hlivy, jedna bola dobrá, dve boli nakazené inou plesňou a kolíky na ktorých mala byť naočkovaná sadba boli zhnité. Po zaslaní reklamácie so obdržal odpoveď, že všetko je okay, že aj ostatné balenia sú rovnaké.... NEODPORÚČAM NAKUPOVAŤ V TOMTO OBCHODE!!

• chybala mi moznost platit kartou na kolko pladba prevodom na ucete nie je uplne pohodlna a pomaluje dorucenie kedze sa caka na zaplatenie

• pomerne slušný výber za dobré ceny
    • web je neprehľadný, zle sa v ňom niečo hľadá.
    • Na telefónne číslo sa nedá dovolať avšak po napísaní emailu sa ozvali pomerne rýchlo.
    • Ešte dodám, že by sa zišlo doplniť slovenské číslo účtu/slovenský iban, pretože sa peniaze posielajú do Čiech, kde majú aj sklad.