• Som veľmi nespokojná s vybavením objednávky, sľubované bolo do piatich dní, už prešlo desať a nič, ani slovko v emaily,že tovar nemajú alebo neviem ćo!

• Na mailovú komunikáciu som nedostala žiadnu odpoveď
    • Telefonicky som sa nemohla asi týždeň spojiť, telefónne číslo nebolo hluché!
    • Ignorancia obchodu odpisovat na emaily.
    • Zaplateny a nedodany tovar

Nekomunikuju so zakaznikom.Tovar som zaplatil a vobec nie je dodany ani vyexpedovany.Neodporucam obchod

neodpivedaju na mail, uplna ignoracia v akom stave sa nachadza moja obj.dodnes ani nevidm ci mi bude tovar vobec doruceny.

• .
    • .

• rýchla objednávka z domu
    • výhoda ponuky
    • Cislo vraj neexistuje,ziadna komunikacia.Neviem ci mi bude tovar doruceny.Zatial nic neprislo.

Neviem kde ste tovar skladovali , ale kovove casti na nom boli hrdzave a poduvane ako by bol vo vhkom porstredí. nemam chut zasielat tovar spat, pretoze samotna suma nebola vysoka az na to postovne...

• -tovar dorazil v poriadku
    • -reklamacia neexistuje

Objednany telefon sa po roku pokazil, tak som ho chcel dat reklamovat. Spolocnost neodpoveda na emaily, telefonne cislo uvedene na stranke neexistuje.
    Berte na vedomie ze az raz tovar obdrzite, reklamovat sa uz neda. Vyborna politika spolocnosti. Good job.

• Vrátila som kuchynský robotešte v novembri, pretože prestal fungovať. Odvtedy som nedostala ani nový robot ani peniaze.Na mail nereagujú a telefón uvedený na stránke nefunguje. Už roky nakupujem cez internet, ale toto som ešte nezažila....Pravdepodobne podám sťažnosť na obchodnú inšpekciu.

Obchod, ktorý nekomunikuje so zákazníkmi nikomu neodporúčam.

• klamu ľudi
    • lebo na prvý pohľad vyzerá dobre ale nie v skutočnosti

zdal sa mi dobrý aj cenovo aj mobilmi
    nemám žiadne prvý krát som kupil niečo cez tento obchod
    neodporučil by som tento obchod druhým podľa vlastnej skusenosti
    proste nieodporučil

• Objednaný "nový" telefón prišiel poškodený.

Zreteľné známky používania. Roh telefónu bol obitý, viditeľný pád, sklíčko fotoaparátu poškriabané, rámik okolo displeja a reproduktory zanesené. Mám aj fotografie, ako dôkaz. Neodporúčam nákup v žiadnom prípade!

• Najnižšia cena
    • Rychlosť dodávky

Určite odporúčam, tovar som dostal druhý deň po objednávke na dobierku za najnižšiu cenu.

Reakcia obchodu ralen.sk

děkujeme Vám za hodnocení a moc nás těší Vaše spokojenost.

• -uvedené telefónne číslo neexistuje
    • -produkt nedokáže to čo dokázať má

Kúpil som si kameru SJ4000 fullhd pretože som chcel mať actioncam ale to som ešte nevedel že kamera nebude mať fullhd záznam nemá ponuke nastavení to čo ma na obale a aj po reklamácii nebola dobrá čiže nikomu nedoporúčam tento obchod a keď chcete peniaze späť napíšte dobrý e-mail
    Všetko čo k tomu môžem povedať.

Reakcia obchodu ralen.sk

k tomuto hodnocení se bohužel nemůžeme vyjádřit, jelikož nejste ověřený zákazník.

• tento obchod neodporúčam

nakoľko som tovar reklamovala a dva mesiace prešli a ja nemám ani výrobok ani peniaze na telefon sa im nedá dovolať prestali reagovať na e maili preto tento obchod neodporúčam nedajte sa oklamat

• Komunikacia na bode mrazu

Reakcia obchodu ralen.sk

děkujeme Vám za hodnocení.
    Vaše objednávka byla stornována po tom co jsme Vás informovali emailem, že jsme neobdrželi Vaši platbu za objednané zboží - platbu na bankovní účet jste si vybral sám v objednávce proto jsme nemohli expedovat.

S pozdravem Ralen.sk

• Ste super, dodávate dobré veci za dobrú cenu.
    • Nedá sa platiť inak než prevodom, dobierka za +2 eurá. Nakoniec som za dopravu zaplatil toľko, čo za tovar.

Reakcia obchodu ralen.sk

chápeme, ale i tak máme dobírku levnější než konkurence.
    Děkujeme Vám za hodnocení a moc nás těší Vaše spokojenost.

• ziadne
    • komunikacia, peniaze za vrateny tovar nedosli do zakonom stanovenej lehoty

- dosiel mi 2nd hand produkt evidentne uz pouzivany
    - produkt bol nepouzitelny (pribalena nekompatibilna nabijacka)
    - o peniaze sa este natahujem
    - NENAKUPUJTE TU

Reakcia obchodu ralen.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Již jsme se Vám omluvili za nedostatky u Vámi objednaného mobilního telefonu, ihned jsme to reklamovali u našeho dodavatele. Je nám líto, že k něčemu takovému došlo. Mobilní telefony neotevíráme - nekontrolujeme od dodavatele, jelikož poškodíme pečeť a většina zákazníku chce originální balení bez poškozené pečetě
    Vaše reklamace byla vyřízena kladně. Peníze odeslány na Vámi uvedený bankovní účet.
    Ralen.sk

• NIČ!!!
    • NEODPORUCAM !!!cislo na stranke neexistuje!!! ked chcete tovar vratit obchod prestava komunikovat nedodrziava zakonne lehoty na vratenie penazi. Peniaze vratili az po dvoch mesiacoch. Ludia s nimi maju problem aj v ČR. Ak sa chcete vyhnut zbytocným problemom a stresu. Vyhnite sa tomuto obchodu a pokial mozno upozornite aj svojich znamych. Rezenzie si pišu sami kedze tu može pridat prispevok aj človek ktory tam nekupil absolutne nič !!!

!!! NEODPORUCAM !!! CITAJTE RECENZIE! HODNOTENIE JE UMELO NAVYSENE A NEVYPOVEDA O SPOLAHLIVOSTI OBCHODU