Po objednávke tovaru sa akákoľvek komunikácia medzi mnou a obchodom skončila, neprišiel potvrdzovací e-mail a následne ani tovar :(

Objednany tovar pred vyse mesiacom stale neprisiel aj napriek mailu ktory som posielal ze co je s objednavkou tak ani na ten mi doposial neodpovedali.

• Uz druhy krat po sebe som zadala objednavku v hodnote nad 100€. Objednavka mi bola mailom obratom potvrdena, ale to bol vzdy posledny kontakt zo strany rajpradla.sk
    • Opakovane som kontaktovala aj zakaznicku linku (tam sa nedokazem dovolat), viackrat som pisala maily na info linku aj reklamacne oddelenie, ale nikdy mi nikto nedpovedal (len automat, ze ma bude niekto kontaktovat, ale nestalo sa tak). Po cca 1,5- 2mes od predchadzajucej objednavky, mi napisali z reklamacneho oddelenia, ze mali nejake technicke problemy so spracovanim objednavky a pytali sa, ci suhlasim s neskorsim dodanim. Odpisala som, ze hej. Odvtedy sa mi nikto neozval. Objednavka samozrejme nebola vybavena / dorucena. Ani jedna! Ako je toto v dnesnej dobe vobec mozne? :-(
  • Tovar, ktorý som objednala pred mesiacom, mi nebol ešte doručený. Ani po viacerých mailoch som odpoveď nedostala na svoj dotaz, čo je s mojou objednávkou.Čakala by som trpezlivo, keby som vedela, že to kvôli niečomu mešká. A nestalo sa to prvý krát.Som veľmi sklamaná.

• Výhoda je v rychlom nakupovaní bez toho, aby som nemusel chodiť po obchodoch no i tak chodim po obchodoch.

Obchod nekomunikoval, objednaný tovar nedodal

• tovar bol na webe deklarovaný ako skladom a od 8.12. neboli schopní vyexpedovať a doručiť.
    • telefonická info linka nefunguje a na mail neodpovedajú.

Pri objednávaní bol termín dodania deklarovaný na 18.12.2018 objednané veci boli určené ako vianočný darček. Som sklamaný z obchodu keď volám na tel. Číslo odkazovač mi oznámi že mám napísať mail. Nereagujete ani na mailovú korešpondenciu. Po Vianociach už balík neprevezmem strčte si ho do riti. Veci čo som objednával u vás som už kúpil inde v spoľahlivejšom obchode.

Nakoľko som tovar nedostala ani ma nikto nekontaktoval telefonicky, až včera som náhodou zistila, že už mi nič nepríde podľa recenzií som rada, že som nič neplatila popredu.

• pekný tovar za výhodne ceny
    • neskore vybavenie objednávky

• Setrenie casu

Po troch mesiacoch od zaplatenia a potvrdenia objednávky, troch mojich urgenciach o tovare mi bol bol tovar dva krat prisľúbený a na tretí krat mi objednávku stornovali... už nikdy viac

• V minulosti veľmi dobrá komunikácia
    • Tovar vždy prišiel
    • Dnes nákup zo 14.11.2018 - dodnes tovar nedorazil
    • Písal som už na zákaznícku podporu 3x
    • Vždy príde, môj text, v ktorom som opísal otázku na tovar a pridelené číslo na reklamáciu ...
    • Dnes je 10.12. a na telefonickú linku sa nedá z tech. príčin dovolať

Momentálne je Rajpradla.sk pre mňa problémový obchod, vzhľadom na odoslanú platbu (14.11.2018) a nedodaný tovar (10.12.2018), žiadny e-mail, komunikácia.

• tovar som vôbec nedostala do 9.12.2018

• Akciové ceny!
    • Žiadna komunikácia!

Objednal som si tovar na dobierku, no dodnes mi nebol doručený, na moje dopyty ohľadom objednávky nikto nereagoval, tak neviem, či mi niečo príde do Vianoc, mali to byť darčeky pod stromček! Dávam podnet na Spotrebiteľské centrum, nech riešia nekalé praktiky e-shopu!

nikto zatial nereagoval,ze co je s mojou objednavkou a to som dva krat pisal mail.

• AK NEMATE KAM DAT PENIAZE TAK TU NAKUPUJTE ALE TOVAR VAM NEDORUCIA.
    • Vyhody tu nie su ziadna komunikacia.
    • tovar neprišiel ani za 10 dni. Na moje výzvy o doručení (2-x) som ani nedostala žiadnu odpoveď.

podvod!!! Stránka vyzerá seriózne, tak som si vopred nepreverila, či je alebo nie je seriózna. Odteraz to budem robiť pred každou objednávkou online... Platila som prevodom, tak som si myslela, že som prišla o peniaze. Našla som na internete postup reklamácie platby - vyskúšam to a uvidím, či sa podarí získať peniaze späť. Tu je postup, ktorý som našla:
    "Podvedení zákazníci sa môžu k svojim peniazom dopracovať aj inak – reklamáciou platby za nedodaný tovar v banke. Týka sa to tých, ktorí čakajú na nedoručený tovar uhradený kartou alebo prevodom cez účet. S jej podaním netreba otáľať, nárok totiž zaniká po 13 mesiacoch.

Najskôr je potrebné podať eshopu Rajpradla.sk oficiálnu reklamáciu. Kópiu tejto reklamácie, prípadne aj stanovisko eshopu (vzhľadom na doterajšiu komunikáciu Rajpradla.sk je málo pravdepodobné), treba následne predložiť svojej banke.

Banka môže klienta vyzvať, aby doplnil aj iné doklady. Medzitým kontaktuje príjemcu platby a tá zase svojho klienta vyzve, aby jej predložil doklady o spornej transakcii. Ak ich obchodník nemá alebo len odmietne dodať, banka mu peniaze strhne z účtu a vráti ich nespokojnému zákazníkovi. Na vyriešenie reklamácie má banka pritom 30 dní."

Uvádzané dodacie lehoty sú zavádzajúce, tovar nedoručený ani po 14 dňoch, žiadna komunikácia.