• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Presný popis produktov,kvalita pomer cena, rýchle doručenie aj pred sviatkami.

• Komunikacia s obchodom velmi dobra, poradili martrac a matrac je velmi dobry. Velmi sme spokojni.
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• super rýchle dodanie

• Jednoduché a rýchle objednanie i úhrada, prehľadná a podrobná ponuka tovaru

• Kvalita produktu
    • Rýchlosť dodania
    • Skvelá komunikácia so zakaznikom
    • Nemám čo vytknúť

Som veľmi spokojná s obchodom. Potrebovala som pomôcť s výberom matraca a boli veľmi ochotný a vysvetlili mi rozdiely medzi rôznymi tvrdosťami či inými parametrami. Pri zmene objednávky boli pohotový a matrace zmenili za vhodnejšie a to najhlavnejšie, vyhoveli mi s doručením do vianoc i keď mali dodanie až po vianociach. Určite odporúčam všetkými desiatimi.

• Spokojnosť

• Výhoda je že tovar doručia až do domu, nemusíte nikde chodiť.

Už som tu raz nakupoval a bol som spokojný,tak som znovu kupoval matrace a tiež som spokojný.Prehladny e-shop a celková spokojnosť.

vše ok

• Objednané matrace mi došli zagúľané v bale.Po rozbalení ani nasledujúci deň matrac nedosiahol rozmery ktoré som objednal,vrchná vrstva bola oddelená od strednej vrstvy a bola menšia po celej dĺžke asi 3 cm. Taký stav bol aj po troch dňoch. Na email som nedostal odpoveď tak som ich kontaktoval telefonicky kde mi bolo oznámené, že pokiaľ chcem vrátiť zásielku bude mi naúčtovaná suma za dopravu vo výške 23,90€. Nerozumiem prečo mám platiť za spätnú dopravu ak zásielku vraciam nie bez udania dôvodu, ale zo závadou materiálu-nemienim to riešiť ako reklamáciu, tovar posielam naspäť...

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Zakoupil jste si matrace, u kterých je uvedené, že jsou nelepené, tzn., že jejich jednotlivé vrstvy jdou od sebe oddělat.
    V emailu, který jste nám zaslal, jste uvedl, že se matrace nezregenerovaly (doložil jste i fotografie) a dále jste nás pouze informoval, že odstupujete od smlouvy v rámci 14 dní od zakoupení zboží. Reklamaci jste řešit nechtěl. Veškeré informace ohledně vrácení zboží Vám sdělil kolega po telefonu, který Vám nabídl i možnost reklamace zboží výměnou za nový kus. Toto jste odmítl.
    Pokud zákazník odstupuje od smlouvy, dopravné vždy hradí on sám.

S pozdravem,
    Raj-matracov.sk

Rýchlo doručené a v poriadku.

• Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Ochota
    • Ústretovosť

Ok

• Matrac som objednala pre moju mamku ktorej sa na ňom dobré spi.

Nemá.

• Kvalita
    • Rýchlosť dodania

Do 24 hodin tovar doruceny

Matrace som kúpila lacnejšie, ako by som ich kúpila na Slovensku

• Dobrý výber
    • Komunikácia