• Tovar nakoniec prišiel
    • Na dnešnú dobu dlhá dodacia doba
    • Nulová komunikácia zo strany obchodu

Pri zlyhaní platby kartou, nie je možné platbu zopakovať, obchod nereaguje, na telefónnom čísle je nastavená očividne automatická odpoveď, že je obsadené (lebo som to skúšal asi 30 krát), toto mi osobne príde ako nas**tie zákazníkovi rovno do huby, kedy poskytnú číslo v maily po vytvorení objednávky o ktorom dobre vedia že nefunguje. Nakoniec mi nezávisle od toho, že som im písal, za 3 dni poslali mail že mám objednávku uhradiť na účet...A ešte pikoška...v krabici ktorá mi prišla, boli nejaké dodacie listy skrčené a dožužlané týkajúce sa úplne iného tovaru. Toto mi len potvrdilo že u seba musia mať riadny bordel...Prvá lekáreň - u mňa už navždy posledná a v rámci dobrej rady iným ľuďom a pomoci NEODPORÚČAM (Verím tomu že pokiaľ prebehne všetko v poriadku, tak môže byť človek s objednávkou dokonca aj spokojný, ale pokiaľ sa objaví problem tak je zákazník odkázaný jedine na vyžšiu moc…)

• pomalé doručenie
    • zlá organizácia dopravy

Tovar objednaný 28.2 bol doručený až 6.3 - 5PD, musel som zakúpiť ten istý tovar aj fyzicky v kamennej lekárni.
    Vyzdvihnutie v alza boxe, ako bolo v objednávke bolo realizované až po mojej požiadavke u prepravcu, ktorý mal zadané doručenie na adresu - prepravca doručil do alza boxu ešte v deň doručovania

• Dlha doba dorucenia

• dobrý výber
    • dobré ceny
    • trochu pomalšie dodanie hlavne oproti minulosti