Rýchle vybavenie

• Rychlost dodavky
    • Ochota personalu

Objednávali sme u Vás 2 x a sme spokojní s nákupom. Ďakujeme.

• objednávka bola vybavená rýchlo

• Neuveritelna rychlost vybavenia objednavky :)
    • Vyborne jednanie na urovni, majitel sa fakt vyzna

• rýchlosť vybavenia a dodania zásielky

Richle dorucrnie objednavky velka spokojnost

• Rýchle dodanie výrobku.
    • Dokonalá informovanosť o procese dodávky.

• neaktualizovane stranky

• bez problémov, super

tovar mi bol doručený, ale je vadný a napriek tomu že som objednal na www.... SK stránke tovar musím poslať poštou do CZ a to nie je lacná vec !!!

Reakcia obchodu Projektory-Lampy.sk

Dobrý deň pán Petrik, mrzí nás, že máte s lampou problémy. To sa bohužiaľ v tomto obore občas stáva a bude vám vymenená za nový kus.
    Že sme firma z Českej republiky nájdete napísané hneď na niekoľkých miestach nášho webu., rovnako to, že náklady na poštovné vám budú pri reklamácii uhradené.

• zásielka prišla včas

Tovar mi bol doručený na druhý deň.

• super spolupráca

• tovar bol uvedený, že je na sklade, tak som ho objednal aj s expresným príplatkom za doručenie do 24h. Dopadlo to tak, že tovar bol na sklade v Anglicku a skončil na druhý deň (v piatok o 11:30) v sklade DHL v KE, odkiaľ mi ho odmietli ten deň dodať do Revúcej. Musel som si ho ísť autom vyzdvihnúť osobne do KE - cesta 220km.

Preverte si či je tovar na sklade v Československu a nie v v Anglicku ako bolo v mojom prípade, kde za príplatok za expresné doručenie do 24h boli nakoniec 4 dni.

Reakcia obchodu Projektory-Lampy.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že ste s nákupom neboli spokojný. Dúfam, že nám dáte možnosť napraviť si reputáciu.
    Objednávku sme v tomto prípade naozaj nestihli doručiť do druhého dňa a za to sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Príplatok za expresné dodanie sme Vám tiež už vrátili.
    V tomto prípade problém nebol spôsobený tým, že by tovar nebol v Českej republike alebo na Slovensku, ale tým, že prepravná spoločnosť nestihla doručiť zásielku včas.
    Len pre predstavu ponúkame približne 20 000 rôznych lámp, takže nie je v našich silách držať všetko na sklade v Českej republike.
    Bežne však doručujeme lampy z externého skladu do druhého dňa, pretože doručenie trvá za štandardných podmienok 24 hodín.
    Bohužiaľ nie vždy ale vyjde všetko podľa našich predstáv a z toho dôvodu ani doručenie do 24h negarantujeme a príplatok za expresné doručenie vraciame.
    Zjednodušene povedané aj keby bola lampa na sklade v Prahe, môže dôjsť k oneskoreniu, pretože nie je v našich silách ručiť za prepravnú spoločnosť.

Spoľahlivý.

S týmto obchodom máme dlhoročne dobré skúsenosti. Jednoznačne odporúčam.

• Tovar bol doručený načas
    • Dobrá komunikácia s obchodom

Všetko OK, lampa zatiaľ svieti:)

• Myslím že je to jediný takýto obchod Špecializovaný na projektorové lampy preto som rád že som mohol využiť jeho služieb.