• velmi dobrá cena
    • poštovné v cene

doporučujem

• Rýchle jednanie, zrealizovanie a dodanie. Mám len dobré skúsenosti. Iste využijem aj nabudúce.

Prijateľná cena, jednanie určite odporúčam.

• - dobra cena
    • - pri platbe vopred doprava zdarma
    • - dlhsi termin dodania ( od objednavky cca 6 dni )

• prehľadný e-shop
    • výhodné podmienky poštovného
    • rýchle doručenie 1. triedou (zadarmo)

veľmi dobrý e-shop na techniku

• Operatívnosť vybavenia objednávky.
    • Prehľadnosť web stránky a kladné hodnotenie stránky od Avast.
    • Nemám

Odporúčam tento obchod.

• Zasielka mi ešte stále nedošla.

Modul nemôžem hodnotiť lebo mi ešte nedošiel.

Reakcia obchodu Profisat

Zdravim.Modul bol zaslany 16.12. postou a dnes Vam bude doruceny.

• Rýchle vybavenie

Odporúčam tento obchod.

• + Kladné hodnotenia obchodu na heuréke na základe reálnych recenzií od zákazníkov, ktorí v obchode skutočne nakúpili a nielen vymyslená vlastná kladná autorecenzia na vlastných webových stránkach obchodu
    • + Rýchlosť dodania tovaru od objednávky
    • + V mojom prípade - platba vopred na účet obchodu v nedeľu ráno - zaslal som im informáciu o prebehnutej platbe cez internet banking - obratom sa mi ozvali, že tovar zasielajú v pondelok na moju adresu
    • + Rýchla e-mailová komunikácia
    • + Tovar prišiel perfektne zabalený v ochrannom obale proti poškodeniu - aj originálnej krabice, v ktorej sa nachádzal tovar, teda dvojitá ochrana tovaru = odpadá možnosť reklamácie poškodeného tovaru pri preprave
    • + Poštovné pri platbe vopred nehradíte, takže vyššia cena tovaru nie je vlastne ani vyššia oproti iným e-shopom

obchod odporúčam, v prípade že budú mať to čo budem zháňať za rozumnú cenu, nakúpim i nabudúce

• som spokojný
    • nič.

...

• Dobrá cena.
    • Rýchle dodanie tovaru.
    • Dostatočná informovanosť o stave objednávky a dodaní tovaru.

V obchode som nakupovala prvý krát. Zatiaľ sa nevyskytli negatíva, takže vyjadrujem spokojnosť a obchod odporúčam.

• Rýchla dodávka...Tovar došiel v poriadku...Pri platbe vopred som neplatil žiadne poštovné...
    • Nič...

Vrelo budem odporúčať aj svojím blízkym a známym!!!

• rychle vybavenie objednavky
    • informuju o kazdom kroku
    • ceny

mam len dobre skusenosti, tovar posielaju rychlo a informuju o celom priebehu objednavky.
    nakupoval som tu aj preto lebo dany tovar mali v lepsej cene ako keby som ho kupoval z CZ

• rychle vybavovanie,dobre ceny
    • zatial nic

odporucam vsetkym normalnym ludom

• Rýchle vybavenie mojej objednávky, dobrá komunikácia mailom a zasielanie mailových správ o stave mojej objednávke. Absolútna spokojnosť

Odporúčam

• Dobé služby.serioznosť a rýchle dodanie.Doporučujem

Doporučujem spolahlivý predajca.

• CAM modul smit CI+ v TV SONY plne funkčný
    • Komunikácia s obchodom bez problémov
    • Platba vopred s doručením tovaru zdarma bez problémov

Obchod odporúčam

• Výborný satelit mi došiel od nich
    • Super cena, prístup
    • ništ

Odporúčam obchod :)

• napriek tomu, že bolo už podvečer, tovar vyexpedovali hneď, aby som ho na druhý deň obdržala. super, super

veľmi spokojná, odporúčam tento obchod. Slušné ceny a veľmi ochotní ľudia.

• Kupil som sat. prijmac ktory sa vypina po hodine prevadzky. Uz dva mesiace sa riesi reklamacia. Tento obchod neodporucam.

Neochota riesit reklamaciu.

Reakcia obchodu Profisat

Nejak často nereagujem na recenzie ale tu pán ANONYM ma fatkt pobavil. Momentálne nemáme nahlásenú žiadnu reklamáciu tak fakt neviem o čom píšete... PS: Ak máme podľa Vášho "plnohodnotného" príspevku 2 mesiace Váš prijímač - prečo sa potom neobrátite na Slovenskú obchodnú inšpekciu nech to prešetria ???

• Pre

Spokojnost