Výborne produkty, dorazili na 3 deň od objednania co je podla mňa úplne skvelé, keďže objednávku som robila poobede dalo by sa povedať ze to jolo doručené naozaj rýchlo. Produkty spĺňajú všetko čo maju

S obchodom som spokojná,rýchle vybavenie.

Prva objednavka spokojnost .

• Rýchle spracovanie objednávky

• Široký výber za dobré ceny
    • Žiadna

Veľmi dobrý obchod často v ňom nakupujem a vždy som spokojná..rýchle dodanie za dobrú cenu

Po týždni tovar nedoruceny a už chcete hodnotenie, ale čo mám ohodnotiť????

• Spoľahlivo vybavené

Reakcia obchodu PROFIMED.eu

ďakujeme za Vaše hodnotenie, máme radosť, že Vám naše produkty a služby vyhovujú. Tešíme sa na Váš budúci nákup.

• Objednávala som tovar 8.2., poprosila som aj o skoršie dodanie, mal to byť
    darček. Dnes je 15.2., ubehol týždeň, žiadna správa, žiadne upozornenie,
    žiaden tovar. Takto sa so zákazníkom nejedná a po týždni ma už nezaujíma
    ani vyjadrenie z Profimedu.

Reakcia obchodu PROFIMED.eu

ďakujeme za hodnotenie, Vaša negatívna skúsenosť nás naozaj mrzí. Vašu objednávku sme dôkladne preskúmali a zistili, že problém nastal v dôsledku závozu. Vami vybranú predajňu zavážame iba 1× týždenne , na predajni tovar ,ktorý ste požadovala nemali. V každom prípade sa ospravedlňujeme , personál vás mal o tejto skutočnosti informovať. Hneď ako nám tovar dorazí na predajňu vás budeme kontaktovať a k objednávke ako ospravedlnenie pribalíme malý darček

Veríme však, že vás táto skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu.

• veľmi milá predavacka

všetko super

Reakcia obchodu PROFIMED.eu

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Ochotný a preškolený personál je jedným zo stavebných kameňov, na ktorých si zakladáme, preto sme radi, že to funguje.

• Rychlo
    • Lahko
    • Na pár klikov

Pekný deň,

veľmi Vám ďakujeme za milé hodnotenie. Teší nás, že Vám naše produkty aj služby vyhovujú. Spokojný zákazník je pre nás tou najväčšou odmenou.

Tím Profimed

tovar doteraz ani po týždni nedorazil napriek tomu , ze mi bolo oznámené troj dňové doručenie.. nikdy viac…

Za mňa maximálna spokojnosť. Objednaný tovar som obdržala do 48h od objednania. Zubné kefky od danej značky (TePe) používame už roky.

Reakcia obchodu PROFIMED.eu

ďakujeme za milé hodnotenie, sme naozaj radi, že sme Vás potešili. Spokojný zákazník je pre nás tou najväčšou odmenou.

Super

Reakcia obchodu PROFIMED.eu

ďakujeme za hodnotenie, spokojný zákazník je pre nás najväčšia odmena za odvedenú prácu.

• - veľký výber
    • - rýchle odoslanie

Odporúčam.

Reakcia obchodu PROFIMED.eu

ďakujeme za Vaše hodnotenie a tešíme sa na Váš budúci nákup.

• Široký sortiment

• moznost osobneho odberu
    • rady k pouzivaniu produktu

tím PROFIMED

bez problémov vybavili aj požiadavku navyše.

Tím Profimed

• Tovar prišiel totálne neskoro. Na infolinke mi nevedeli povedať ani kedy príde. Pričom preprava im mi to ukazoval od piatku a došlo to o týždeň v sobotu. Skrátka celé zle a už si určite ne objednam.

• Rýchle dodanie, skvelé jednanie

Výborný produkt za skvelú cenu

Tím Profimed

Objednavka mala byt dorucena na vydajnu OC Central na vyzdvihnutie. Nebola vsak uplne vybavena, niektore produkty neboli k dispozicii, niektore boli zamenene. Bol prislub, ze objednavka zostane ,,otvorena” a chybajuce produkty sa doobjednaju/dorucia. Viac sa uz nikto neozval.
    Inak produkty (zubne pasty a kefky, sampon) pouzivam dlhodobo a hodnotim ich vyborne.