Ok

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie nášho e-shopu. Budeme radi, keď v budúcnosti náš e-shop znovu navštívite a vyberiete si z našej ponuky.

PriemyselnyTovar.sk

Prešlo 8dni a tovar ktorý som si objednal neprišiel asi ide z Ulanbátaru nerozumiem keď to ževraj odoslali v pondelok a do nedele neprišlo asi ide pešo.

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie pri doručení Vašej objednávky. Medzičasom Vám bol tovar doručený.

Ospravedlňujeme sa za oneskorenie pri doručení a za spôsobené nepríjemnosti.

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Vaša spokojnosť nás teší.

výborná komunikácia

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie nášho e-shopu. Veríme, že náš e-shop opäť navštívite a niečo si u nás objednáte.

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Teší nás, že ste boli s nákupom spokojná.

PriemyselnyTovar.sk

• V obchode sa nedá nakupovať ako hosť, bez registrácie

PriemyselnyTovar.sk

Rýchle a jednoduché objednanie.

Serióznosť

PriemyselnyTovar.sk

• Zatial neviem hodnotit tovar mi este nedosiel

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

ďakujeme za Vašu reakciu. Sme radi, že Váš tovar medzičasom dorazil. Dúfame, že ste s ním spokojný.

Ďakujeme za vašu trpezlivosť a dôveru.

Široký sortiment tovaru

• Najvýhodnejšia cena
    • Dlhšia dodacia doba

Rýchle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Teší nás, že ste bola s nákupom spokojná.

PriemyselnyTovar.sk

Super obchod, s tovarom veľká spokojnosť. Kvalitný výrobok za dobrú cenu. Komunikáciu s obchodom hodnotím ako perfektnú, poprosila som o dodanie čo najskôr, nakoľko objednaný tovar bol ako darček. Balík mi prišiel do 24 hodín.

PriemyselnyTovar.sk

Výrobok nefunguje tak ako bolo v popise po prvom použití sa strhol závit na adaptéry. Kužeľ neroštiepil ani mekké drevo.

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že výrobok nespĺňa Vaše očakávania. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

PriemyselnyTovar.sk

• Objednala som si 3 veľké plastové regále a došli mi dolámané (rohy). Objednávala som prvýkrát, ale aj posledný.

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

ďakujeme za Vašu reakciu. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré ste zažili s Vašou objednávkou.

PriemyselnyTovar.sk

Až po kontakte a otazke čo je s objednávkou mi obchník dodal tovar. Potom to bolo na druhý deň.

• Dlhá dodacie doba

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dodaciu dobu. Veríme, že ste s doručeným tovarom spokojný.

PriemyselnyTovar.sk

• Po objednávke mi bol doručený email, že príde faktúra ktorú je potrebné uhradiť a následne nám bude objednávka doručená. Keďže faktúra neprišla ani po týždni, napísal som žiadosť či mi príde faktúra, prípadne kedy bude tovar doručený. Namiesto odpovede mi prišiel tento dotazník. Neviem akým spôsobom funguje komunikácia vo vašej firme, ale si myslím že zlyháva. V opačnom prípade by to niekto mohol považovať za výsmech.

Reakcia obchodu PriemyselnyTovar.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Ospravedlňujeme sa, že ste vnímal komunikáciu v súvislosti s Vašou objednávkou za nedostatočnú. Sme však radi, že ste medzitým dostali objednaný tovar.

Budeme sa snažiť zlepšiť naše služby aj komunikáciu.

Ďakujeme za Vaše pochopenie.

• Rýchle dodanie tovaru

Veľká spokojnosť.