• Prehľadné stránky
    • Rýchle vybavenie

Maximálna spokojnosť

• Veľmi dobrá cena a rýchle dodanie

Majú veľmi dobré ceny a kvalitné výrobky

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní klimatizácie. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• Rýchlosť, kvalita

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní kávovaru. Nech Vám kávička z neho chutí.

• rýchla dodávka

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní ohrievača vody. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• Super komunikácia

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme nech Vám chladnička dobre a dlho slúži.

• Najlepšia cena
    • Tovar v poriadku prišiel
    • Rýchlost
    • Žiadné

Objednal som si tačiaren vo štvrtok. Mali na stránke zverjnený že tovar skaldom do 7 dní. Pondelok som dostal email že tovar expedovaný a revzal kurierská spoločnost . Utorok na druhý den som dostal toval. Zhrnutie štvrtok objednavka ,utorok tovar umňa,tak že na stranke mali tovar do sedem dní ! Paráda . Spokojnost odporúčam obchod. Určite budeme ešte tu nakupovat. ☺️

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní tlačiarne. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• Bez problémov

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní epilátora.

• Najlepšia cena na trhu

Nákup prebehol v poriadku. Obchod má najlepšie ceny a dodanie trvá kratšie ako majú uvedené.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Prajeme nech Vám robotický vysávač dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• Rýchle vybavenie a dodanie tovaru
    • Dobrá komunikácia

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní sušičky. Nech Vám dobre a dlho slúži.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste si pre Váš nákup vybrali náš e-shop. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní mikrovlnnej rúry. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• Komunikácia

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní vysávača. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• najlacnejšia cena
    • veľmi rýchle dodanie
    • výborná komunikácia

Obchod odporúčam. Nakupujem často. Spokojnosť.