• Osobny odber BA frer
    • Najnizsie ceny
    • Predobjednavka pripravena na odber 2 dni pred vydanim knihy :)

Prvý nákup, a určite nie posledný :) Knižky zodpovedali popisu na stránke. Veľmi pomohol náhľad do obsahu, vyberala som medzi rôznymi učebnicami. Stránka mi pomohla vybrať si dobre. Aj ponuka súvisiaceho tovaru bola užitočná. Výber tovaru je široký a aktuálny. Objednávanie online bolo prehľadné a jednoduché. Dodanie pomerne rýchle.

• Skúsenosť je veľmi dobrá, to čo si objednám bezproblémov príde ok

Kniby dorazili v poriadku, avšak jedna vec z obejdnávky mi nebola doručená vôbec.

• Rychle dorucenie

Tovar na sklade, rýchla príprava k osobnému prevzatiu. Urcite odporúčam!

Každý mesiac objednávam z tejto stránky, maximálna spokojnosť. Ďakujem.

• Rychlost
    • Spoľahlivosť

• Rýchle vybavenie objednávky, dobré ceny

• Dobrá cena, rýchle dodanie

Objednávka vybavená rýchlo.

• Presnosť, spoľahlivosť a kvalita.

Dobre ceny.
    Ponukaju aj tovar, ktory sa inde nedal zohnat , lebo nebol nikde v ponukanom sortimente.
    Rychle dodanie objednávky.

Objednavka aj dodanie prebehli rychlo a bez akychkolvek komplikacii. Spokojnost

Rýchle vybavenie k mojej spokojnosti .

• Veľká ochota riešiť môj problém, že som neskoro objednala a potrebovala na oslavu narodenín. Bolo mi ponúknutých viacero možností, jednu z nich sme zrealizovali a darček k narodeninám bol s láskou odovzdaný. Veľká vďaka za ochotu nájsť spôsob a riešenie a vyjsť v ústrety zákazníkovi. Ako platilo u Baťu "náš zákazník náš pán ", tak platí aj tu. Ďakujem. Veľmi si to vážim.

S objednávkou som bola veľmi spokojná. Knihy majú lacnejšie ako v iných kníhkupectvách, tovar mi bol dodaný bez problémov v pomerne krátkom čase.

Kupujeme každý rok. U nás je to tradícia. Spĺňa účel.