• Bezchybna spolupraca, rychle dodanie. Este ma nikdy nesklamali. Vzdy rada nakupim na tejto stranke.

majú moju dôveru

• jednoduché, prehľadné objednávanie, informácia o stave zásielky na mobil

• Som maximálne spokojná. Nízke ceny, rýchle dodanie, skvelá komunikácia a VEĽMI oceňujem spoľahlivé a bezpečné balenie knihy, ktoré je navyše ekologické

spokojnosť

• rychle dodanie
    • super ceny

Tovar mi bol doručený do zásielkovne, o čom som bola vopred informovaná.
    Môžem odporučiť.

Výhodné ceny

Prvykrat som objednala, bola som spokojna, skore dodanie.

Rýchle dodanie objednávky.
    Veľký vyber puzzli.

• veľký výber
    • prehľadná web stránka
    • najlepšie ceny
    • lacná doprava

žiadne

• Super výber, výborné ceny, rýchle dodanie.

Odporúčam.

Dobré ceny, rýchle vybavenie, odberné miesto

OK

• ochota, ústretovosť, jednoduchosť

• Majú dobré ceny, so zákazníkom operatívne komunikujú, na požiadanie vedia do ponuky zaradiť aj tituly, ktoré tam nemajú.

Bohužiaľ po viacerych objednavkach som sa rozhodla prestat od nich objednavat. Po prve, pri zaplatenej objednavke mi viackrat predlzovali termin dorucenia a stale sa vyhovarali na nieco ine (raz bol nedostupny jeden titul, potom zase iny titul mal byt poskodeny), dala som im sancu a po mojich viacerych intervenciach mi napokon s casovym sklzom skoro 2 tyzdne objednavku poslali. Po druhe, z kazdej objednavky (boli min 4) som od nich obdrzala knizky, ktore mali zvlnene strany, spinave obaly a zial aj spinave listy (asi tak ako ked spinavymi rukami pochytate papier, ostanu na tom cierne odtlacky). Toto sa mi pri inych knihkupectvach nestalo nikdy. Kedze sa to stalo pri kazdej objednavke, viac u nich nakupovat nebudem a radsej si par € priplatim a knihy si zakupim inde. Mrzi ma to, ale nemozem odporucat, pretoze ja si na stav knih velmi potrpim a keby mi nevadili vyssie opisane vady, mozem rovno nakupovat v bazari (za nizsiu cenu).

Reakcia obchodu preskoly.sk

mám podozrenie, že ste omylom hodnotili iné kníhkupectvo ako ste chceli :)
    Posledné 4 objednávky máte na dobierku alebo si chodíte do kníhkupectva osobne.
    Z posledných 4 objednávok Vám meškala iba jedna objednávka a to 2 pracovné dni.
    Spomínate zašpinené knihy, zvlnené strany, špinavý obal - kvalita odosielaných kníh je pre nás prvoradá a práve mnoho zákazníkov u nás objednáva práve pre 100% stav kníh. Z toho dôvodu máme ako jediné online kníhkupectvo dvojitú kontrolu pri odosielaní kníh.

Stav posledných vašich 4 objednávok.
    - poslednú objednávku ste realizovali minulú sobotu. Objednávka vás už od utorka čaká na vyzdvihnutie (vybavili sme na 2. pracovný deň)
    - predposlednú objednávku ste realizovali 16.10. v piatok, vybavená bola nasledujúcu stredu.
    - zo 16.10. máte ďalšiu objednávku na tituly, ktoré sú v predpredaji, predpokladaný termín expedície je tento týždeň
    - posledná objednávka z 9.10. mala 2 dňové omeškanie oproti termínu ako sme Vám sľúbili.

Veľmi ťažko sa mi vyjadruje k tomuto hodnoteniu. Ak sa vo vašich objednávkach vyskytli iné ako vyššie uvedené skutočnosti, prosím, kontaktujte nás na [email protected]

Peter Skubák

Výborné a ústretové jednanie a rýchle vybavenie

• Rýchlosť vybavenia objednávky, dobré ceny

Spokojnost na 100%

Vsetko dorucene v poriadku a v case, v akom proklamovane.