• nemusím behať po obchodoch
    • šetrím čas
    • super cena

• prehľadnosť stránky
    • výborná komunikácia s predajcom
    • pekný tovar
    • nenašla som

obchodník vychádza úplne v ústrety kupujúcemu, expresné zaslanie tovaru, som veľmi spokojná, určite tento eshop odporúčam

• ústretový prístup a pohotová komunikácia,rýchle dodanie tovaru aj keď bol na objednávku
    • žiadne, iba ak chýbajúce info o platbe prevodom (číslo účtu)

rýchly nakup, dobré ceny, milý a ochotný prístup-určite odporúčam

• ceny
    • sortiment
    • nemajú na sklade
    • strašne dlhé dodacie lehoty
    • tovar ešte stále neprišiel

Neviem vyhodnotiť, keďže tovar po 10 dňoch ešte nedorazil a nedali mi ani vedieť, kedy bude (mal byť minulý týždeň).

• veľmi dobrá komunikácia

odporúčam

• Siroky výber a za prijateľné ceny

Super, rychlo vybavené, este ste mi aj volali, že odosielate zásielku, čo si cením. Maximálna spokojnosť.

odporučam !!!!!

• -dobrá komunikácia
    • -dobré ceny
    • -kvalitný tovar
    • - horšia prehľadnosť stránky

Fajn obchod, tovar došiel v poriadku, ceny sú dobré, dobrá komunikácia. Odporúčam.

Som spokojný.

Super spokojnosť

• - dobra cena
    • - rýchle dodanie tovaru

- odporučila by som vaš obchod aj mojim známim

• Kvalitný tovar
    • prijateľné ceny
    • Espresne rýchle dodanie
    • Komunikácia obchodu na jednotku

Výhodný rýchly obchod, z mojej strany určite spokojnosť na 100%.

• Super ceny
    • Super produkty (aj kvalita)
    • Komunikácia
    • Popis tovaru

Úplne som spokojný. Obchod komunikuje s kupujúcim, dá sa dohodnúť na doprave ktorá zákazníkovi vyhovuje. Kvalita je vynikajúca. Snažia sa vo veľa veciach vyhovieť, rád stretávam takýchto predajcov, odporúčam.

• veľký výber

serióznosť

• osobný kontakt
    • neviem

výborný

OK

• mali tovar, ktorý nebol v inom obchode
    • veľmi dobrá komunikácia s obchodom
    • menší výber tovaru

To čo som chcela som v tomto obchode dostala, komunikácia s obchodom bola veľmi dobra, tiež som bola spokojná s dĺžkou dodania tovaru.

• Kvalitný tovar ,špičková komunikácia a rýchlost dodania!!!!!!!!!

• dostupnosť tovaru.
    • keby že nehľadám Korčule SEDCO KOMBI HOCKEY 2v1 L(40-43) ani vás nenájdem nejako sa dostať medzi ľudí akou formou to už nechám na vás.

Najprv kvôli neprehľadnosti a neznámosti stránky som pochyboval o nákupe ale v skutočnosti som nemal na výber, jedine oni mali tovar ktorí som vyhľadával, najprv som si našiel tovar ktorý som si chcel objednať následne stránku s ktorej ho objednám, absolútne neľutujem že to bolo práve s tejto stránky tovar mi doručili neskutočne rýchlo až k dverám kuriérom GLS od ktorého som tovar vyzdvihol,poďakoval, vyplatil a podpísal papier o prevzatí rozlúčil sa s kuriérom a tešil sa až ho rozbalím balík obsahoval všetko čo mal bol vo farbe ktorú som požadoval aj keď som ju neuvádzal v objednávke bol precízne zabalený spokojnosť sama o sebe nieje čo dodať všetko prebehlo výborne nieje čo vytknúť aj keď jedna vec by bola ale to už nebude mať podľa mňa žiadnu spojitosť s touto stránkou tovar sa mi síce páčil aj ma prekvapil príslušenstvom 2x imbus kluč a náhradná matica a šroub ale pochybnosti mam že to nieje práve top materiál plastové prvky mi prídu slabé tak som zvedaví čo všetko Korčule SEDCO KOMBI HOCKEY 2v1 L vydržia tak to by bolo asi všetko ďakujem vám za pekný vianočný darček dúfam že aj plné funkčný a že niečo vydrží ešte som ho nestihol poriadne otestovať :D

• komunikácia na úrovni
    • obchod podľa mňa nemá žiadne nedostatky,ale to dodanie kuriérom nekomentujem radšej

obchod super,komunikácia so zákazníkom super,ale služba GLS,psota,veď sme na Slovensku,nečudujme sa....

Reakcia obchodu Premiosport

Je nám ľúto že ste nebol spokojný s kuriérom, žiaľ my nevieme ovplyvniť správanie kuriéra, a je nám ľúto že s našim obchodom ste bol spokojný a obchod ste neodporučil.