Dobrý deň!
    Volam sa Vitalii,vo februari som objednaval od Vas tovar ,dve supravy,prišla mi len jedna,s tym že ste mi odpovedali že druha momentalne neje skladom,že keď bude hneď ma informujete.Nahodne pozriem na Vašu stranku a vidim že ju mate skladom, včera som objednal,uhradil..a dnes rano dostanem odpoveď že cena je vyšia,dokonca uvadzatie bežnu nižšiu a Vašu..a vratili ste peniaze.Poprosim odpoveď ako takto možte konať zo zakaznikom?Je to len ľudsky faktor,alebo bežna prax Vašej spoločnosti?

• prehľadné stránky
    • ochota
    • rýchlosť dodania

Viazla tam trošku komunikácia ohľadom dodania tovaru, resp. nebolo spomenuté, že tovar môže prísť vo viacerých dodávkach, čo samozrejme nemôže predajca ovplyvniť ale je dôležité to spomenúť, lebo zákazník je zbytočne vystavený neistote...

Rychlá dodávka.

• Dobra cena
    • Prehkadna stranka
    • Super komunikacia

V obchode som nakupovala prvykrat, urcite odporucam. Zahradny nabytok za super ceny a hlavne velmi ochotny pristup zo strany obchodu.

Reakcia obchodu www.predomabyt.sk

Ďakujeme veľmi pekne za 100% pozitívne hodnotenie, ktoré si veľmi vážime.

• rýchlosť dodania tovaru

• Rýchlosť dodania, Veľmi dobrá cena
    • Prehľadnosť web stránok obchodu

Dobrá voľba

• Produkt s hlinikovou konstrukciou za dobru cenu,podsedaky s 10 cm hrubkou.
    • Nie je mozna platba pri prevzati,ale nevadi,obchod je seriozny a aj komunikacia.

Odporucam,seriozny pristup a hlavne,ze tovar bol doruceny a bez poskodenia.Dakujem.

Reakcia obchodu www.predomabyt.sk

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie, sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás bola spokojná, rovnako ako s tovarom. Aj na základe Vašej recenzie sme v našom obchode pridali možnosť platiť pri prebraní tovaru, teda dobierkou. Želáme aby Vám tovar slúžil čo najdlhšie.

• cena super
    • neprisiel mi tovar a nikto ma neinformuje co sa deje

Reakcia obchodu www.predomabyt.sk

Celá situácia nás veľmi mrzí, bohužiaľ dodávateľ nám až s oneskorením oznámil, že tovar nie je dostupný. Ospravedlňujeme sa nedodanie tovaru a najmä, že sme Vám nedali o nedostupnosti vedieť obratom po prijatí objednávky. Vašu objednávku sme museli stornovať, čo sme zistili až po pár dňoch, žiaľ, informovať sme Vás stihli až po napísaní Vašej recenzie. Snáď si u nás v budúcnosti ešte vyberiete nejaký tovar a budeme mať možnosť Vás presvedčiť, že sme seriózny obchod.